|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izbira ginekologa v MB
4.4.2010 12:01:29   
čmaja
Zdravo.
Domači test je potrdil nosečnost. user posted image Ker sem se šele pred časom preselila v MB, bi si rada tukaj poiskala svojega ginekologa. Prednost dajem ženskam.
Ali mi lahko priporočate, na koga se naj obrnem? Iti v porodnišnico MB ali v zdravstveni dom AD?
Že v naprej hvala za nasvete!user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izbira ginekologa v MB
4.4.2010 12:33:12   
sami0804
Si napisala,da daješ prednost ženskam,vendar če bi jaz zdaj iskala ali menjavala ginekologa,bi bil to definitivno dr.Mujezinović v porodnišnici.Ni moj ginekolog,vendar imam iz obeh nosečnosti o njem daleč najboljše mnenje,glede strokovnosti,kakor tudi prijaznosti ter človečnosti,kar je za moje pojme v zdravstvu vedno redkejša vrlina...

(odgovor članu čmaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izbira ginekologa v MB
5.4.2010 8:34:10   
mmetka
...se strinjam s sami!!! dr. Mujezinović user posted image

...pa tudi Peter Janko v porodnišnici je super!!

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izbira ginekologa v MB
5.4.2010 8:41:23   
marta82
Ja dr. Mujezinovič, Peter Janko in dr. Žebeljan v porodnišnici.
Če pa daješ prednost ženskam pa dr. Zvršnik-Mihič (ambulanto ima v Forumu - ima kocesijo, nisem pa prepričana, da še sprejema nove paciente).
Ampak jaz če bi bila na tvojem mestu (noseča) bi izbrala enega od gin. v porodnišnici.

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu mmetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izbira ginekologa v MB
6.4.2010 6:57:44   
pupika
Tudi jaz pravim, da definitivno si izberi G v porodnišnici, jaz sem bila najprej v zdravstvenem domu nezadovoljna, pa sem si izbrala v porodnišnici in je velika razlika. Moja je dr. Bosilj ampak žal ne sprejema več. Se pa strinjam, da so dr. Žebeljan, Mujezinović, Janko, Rakić vsi zelo dobri G. Pokliči na to tel. št 02-321-1000 in vprašaj kateri Ginekologi še sprejemajo.

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izbira ginekologa v MB
6.4.2010 9:36:27   
čmaja
Hvala za vaše nasvete.
Sem klicala v porodnišnico, pa ne sprejemajo od zunaj nobenih pacientk.
Ker sem na forumu zasledila pohvale za koncesionarko dr.Završnik.Mihičevo, sem probala tam, ampak pacientke z že izbanim G se ne morejo k njej prepisat.
Problem!!! user posted image
G v zdravstvenem domu pa baje niso kaj prida. Ima mogoče katera še kakšen predlog?

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izbira ginekologa v MB
6.4.2010 9:41:04   
koala
Jaz imam v bolnici doc. Reljiča, zame človek in zdravnik z veliko začetnico, ne vem pa če še sprejema nove pacientke.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu čmaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izbira ginekologa v MB
7.4.2010 13:08:37   
malecka_mateja
jaz imam v ZD dr. Pelkičevo poskusi pri njej je ena A zdravnica. Če ti ni predaleč do ptuja je tudi dr. lukman zakon.


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Izbira ginekologa v MB
7.4.2010 19:33:31   
čmaja
Še enkrat hvala. Ful mi je zoprno user posted image , da se še zdaj moram ubadati z iskanjem novega ginekologa, saj me je nosečnost bolj ali manj presenetila, zato bi rada čim prej šla na pregled, da potrdi nosečnost, mi pove kdaj mam rok in da opravim laboratorijske teste. tega se že prav veselim.user posted image

Klicala sem v ZD  in imajo ginekologinje polno, v bolnici ne sprejemajo (2x poskusila), zasebnici (završnik.mihič, božič) tudi ne; preostalo mi je še poskusiti na ptuju in tako sem v ponedeljek naročena pri dr.Lukmanu. Konec koncev je bil ginekolog leta, na ptuj pa tudi ni tak daleč. user posted image

z velikim pričakovanjem vas vse lepo pozdravljam!



(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Izbira ginekologa v MB
7.4.2010 20:47:29   
tosja
 
IZVIRNO SPOROČILO: čmaja

Sem klicala v porodnišnico, pa ne sprejemajo od zunaj nobenih pacientk.


Se ti je zgodilo enako kot meni user posted image
user posted image , pa brez G user posted image Pa smo na srečo rešili zagatouser posted image V bolnici pa ostaneš z dolgim nosom. Se pa mislijo vse specialstične ambulante iz ZD prebukirat v UKC user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu čmaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Izbira ginekologa v MB
13.4.2010 7:08:30   
pupika
Kaj niti dr. Čebuljeva in dr. Marčec ne sprejema več, ker lani sta še obe sprejemali, ker je moja sodelavka pristala pri eni od teh.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Izbira ginekologa v MB
13.4.2010 13:51:51   
severnica77
IZVIRNO SPOROČILO: koala

Jaz imam v bolnici doc. Reljiča, zame človek in zdravnik z veliko začetnico, ne vem pa če še sprejema nove pacientke.


user posted image

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Izbira ginekologa v MB
13.4.2010 16:38:36   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: pupika

Kaj niti dr. Čebuljeva in dr. Marčec ne sprejema več



Ne.user posted image Lani ni letos.user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Izbira ginekologa v MB
16.4.2010 7:27:27   
pupika
tosja sedaj pa bom jaz na istem kot ti, bom tudi jaz primorana iskat drugega G v mb. porodnišnici, ker moja G odhaja na ptuj. Najraje bi šla kar z njo na ptuj, ampak sem sedaj noseča, in bi se morala kar vozit, tak, da zaenkrat sem dobila informacije v porodnišnici, da tiste katere naj ne bi šle na ptuj, morajo sprejeti drugi G v porodnišnici. Sedaj pa premišljujem o dr. Rakić-u, Žebeljan, in Mujezinović. Pa še rodit mislim v mb porodnišnici in ne na ptuju. Sem pa tudi jaz donbila informacije da v porodnišnici ne sprejemajo zaenkrat novih pacientk.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Izbira ginekologa v MB
21.4.2010 11:56:09   
BA2008
pupika, a imaš Dr. Bosilj-evo?sem slišala,da odhaja na ptuj.je tud moja g.če bo možno,se bom kar z njo "selila" user posted image

_____________________________

najin angelček Aljaž 14.12.2008 - 22.12.2008

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Izbira ginekologa v MB
21.4.2010 12:06:47   
pupika
ja imam dr. bosiljevo. In mi jo je res škoda, toda v mojem stanju ker sem v zadnjem trimesečju, res ne vem če ne bi sedaj ko sem noseča še ostala tu v mb.

(odgovor članu BA2008)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Izbira ginekologa v MB
27.4.2010 17:39:05   
Nina 30
pupika saj so tud zelo ok ginekologi drugi v mb porodnišnici,nič se sekirat,je pa res dr.Bosiljeva daleč najboljša sicer ni moja gin.ker je res teško prit do nje,je pa 100% boljše hodit v bolnico k gin.kot v zdr,dom adolfa drolca mislim ker mam od tam strašno slabe izkušnje!

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Izbira ginekologa v MB
3.5.2010 10:41:19   
pupika
Nina katerega G imaš ti.
Vem, pa da v zdravstveni dom ne grem, ker imam tudi jat iz tam zelo slabe izkušnje in dokler nisem šla šla v UKC, nisem mogla zanosit. Bom pa videla, naslednji teden, ko imam pregled, kaj bodo rekle sestre, mi je zadnjič rekla, da tiste katere smo v hiši, morajo tudi k drugim prestavit, tudi če ne sprejemajo več pacientk. Jaz bi skoraj najrajši šla na ptuj, ampak mije malo se odveč vozit sedaj ko sem v zadnjem trimesečju.

(odgovor članu Nina 30)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Izbira ginekologa v MB
4.5.2010 21:32:40   
BA2008
pupika,a imaš mogoče kaj informacij,če bosiljeva "vzame" svoje pacientke zraven? 

_____________________________

najin angelček Aljaž 14.12.2008 - 22.12.2008

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Izbira ginekologa v MB
5.5.2010 6:57:23   
pupika
BA2008 kolikor mi je prejšnjič rekla sestra, da gremo vse pacientke lahko z njo na ptuj, drugače pa imamo na izbiro te G, ki so v porodnišnici, kljub temu, da ne sprejemajo več pacientk, morajo tiste katere so že v njihovi hiši spravit pod streho. Tudi jaz premišljujem da bi odšla z njo na ptuj, verjetno bom sedaj še malo počakala in hodila na preglede v mb, ker je sedaj eni nadomestni, potem pa se mislim preseliti k njej.

(odgovor članu BA2008)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Izbira ginekologa v MB
5.5.2010 9:23:54   
BA2008
men ptuj itak bolj odgovarja user posted image

_____________________________

najin angelček Aljaž 14.12.2008 - 22.12.2008

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Izbira ginekologa v MB
8.5.2010 9:12:41   
BA2008
sem se že prestavila na ptuj :-)

_____________________________

najin angelček Aljaž 14.12.2008 - 22.12.2008

(odgovor članu BA2008)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Izbira ginekologa v MB
8.5.2010 23:26:03   
severnica77
Kaj pa ginekologi na ginekologiji v UKC Maribor? Sprejemajo?

(odgovor članu BA2008)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Izbira ginekologa v MB
10.5.2010 7:04:21   
pupika
severnica če si imela do sedaj dr. Bosiljevo, , te morajo sprejeti v UKC Maribor-u, drugače pa baje ne sprejemajo več, vsaj meni je prejšnjič tako rekla sestra, ko dr. Bosiljeve ni bilo in je rekla, da morajo vse tiste pacientke katere ne bodo šle na ptuj spravit pod streho.

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?