|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   alergija-urtikarična dieta
14.4.2010 22:06:39   
2srcka
Moj otrok star leto in pol je dobil predpisano utrikarično dieto III. Pediatrinja je rekla da je verjento alergičen na nekaj kar je pojedel. Ker nimam pojma o alergijah in teh stvareh, me zanima če je kateri od vasi otrok tudi imel tako dieto? Kaj je otrok lahko jedel, koliko časa ste se držali diete? Se je stanje izboljšalo? Ste šli na teste?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: alergija-urtikarična dieta
15.4.2010 7:48:14   
**Tinkara78**
Bi morala doma pogledati kako se imenuje dieta, ki jo je imela hčerka.

Bilo je tako, da smo jedli kar je bilo dovoljeno. Takrat je to bil za začetek kuhan piščanec in riž.

Mi smo imeli dieto brez mleka, jajc, arašidov, jajčnega lecitina, vseh adetivov, ....

V bistvu je bilo zelo malo stvari, ki jih je jedla prve tedne. Potem pa sem dodajala počasi npr. najprej čebulo malo za okus, potem korenček, grah, peso, sadje, ...

Meni je bilo pomembno, da sem hrano pripravila jaz, ker sem samo tako vedela kaj je jedla.

Zdaj ne vem v kakšni obliki se kaže pri vas alergija in koliko časa se že borite z njo. Mi smo šli na testiranje, ker je koža v zelo slabem stanju.

Danes lahko je vse. Edino za božič dobi vedno alergijo na ne vem kaj.

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: alergija-urtikarična dieta
15.4.2010 10:46:11   
sanelaa
Kaj vam niso dali seznam dovoljenih in prepovedanih živil?

To bi vam skorajda morali dat............ jaz imam doma dve dieti, prav iz pediatrične, seznam dovoljenih in prepovedanih živil, ampak mislim da nimam III. Bom preverla.

< Sporočilo je popravil sanelaa -- 15.4.2010 10:47:20 >

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?