|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček slalom pro reverse buggy
16.4.2010 14:55:05   
pupika_30
Punce, začela sem mal gledati za vozičke. Z možem sva se odločila, da bova kupila voziček z napihljivimi gumami, 3 ali 4-kolesnik.
Všeč nama je jane slalom, peg perego gt3, mutsy.
Danes ko sem brskala po internetu, pa sem našla strank o-baby, kjer so tudi vozički jane slalom.
In sicer je tudi nov voziček jane slalom pro reverse buggy, pri katerem se športni del vozička obrača v obe smeri. Voziček mi je zelo všeč. Bi ga pa morala naročiti po pošti. Zanima me ali je katera že gledala kaj po tej internetni strani ter če mogoče katera ve ali se da te vozičke dobiti tudi kje pri nas, saj so mi res všeč. Ne bi pa rada vozička kupovala kar tako na slepo, ampak bi ga rada prej videla.
Vesela bom vaših odgovorov.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
16.4.2010 19:24:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pupika_30)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voziček slalom pro reverse buggy
17.4.2010 11:50:00   
Masha_M
Midva sva šla v Monfalcone po Jane Slalom Reverse. Pri nas jih uvaža samo Pikapolonica. Na seznamu me imajo že kak mesec in so rekli, da pokličejo ko jih dobijo, a še nič od tega. :( Skratka... bojim se, da jih zaenkrat pri nas v živo še ne moreš videti, razen lanskih modelov, ki pa so po mojem mnenju kar precej drugačni. Pa bodita previdna pri barvah, ker so v živo FULL drugačne kot so videti na netu. :(

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voziček slalom pro reverse buggy
19.4.2010 15:56:27   
pupika_30
Sta ga vidva že kupila ali sta ga šla samo pogledati v Monfalcone? Kje pa v Monfalconu sta ga gledala, katera trgovina?
Kakšna je cena? Kaj pa barve? Praviš, da so drugačne, kakšne? Lepše kot na netu ali ne? Katero si ti izbrala?
Meni je po netu všeč tista rdeča ali pa rumeno modra.

Lp

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voziček slalom pro reverse buggy
19.4.2010 18:26:13   
Masha_M
Midva sva ga tudi že kupila in pripeljala domov. Trgovina je Tutto per il bambino: http://www.tuttoperilbambino.it/Home%20Page%20-%20English.html.

Od barv je full cirkus, ker nimajo skoraj nikoli vseh barv na zalogi, ampak jih kapljajo po ene 2 različna na dan/teden, ki potem tudi takoj gredo. Ko sva bila midva tam, so imeli temno zelenega (ki sva si ga rezervirala - barva J49) in rumenega. Rumena na netu recimo zgleda full bolj pastelno rumena, v živo je pa taka kot ena svetla mešanica rumene in gorčično zelene. Je kar težko za razložiti. Pa najina zelena tudi ni tako živa kot na fotkah na netu, ampak nekoliko bolj zamolkla. In isto velja tudi za rdečo, ki sem jo nekje na ulici videla v živo.

Za ceno ti zdaj ne znam povedati, ker nisva sama plačala (so se izkazali dedki in babice) in sva kupila vse troje + isofix + držalo za stekleničko in še nekaj oblekic, tako da ne vem koliko je sam voziček.

So me pa danes klicali tudi iz PP, da so jih končno dobili, tako da se lahko odpravite tudi tja jih pogledat.

(odgovor članu pupika_30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: voziček slalom pro reverse buggy
19.4.2010 20:51:35   
Masha_M
Update: Voziček (športni del + košara + lupinica) stane v Pikapolonici 860 € + isofix podstavek 230 €. V Italiji sva dala se mi zdi da 750 € za voziček in 170 € za isofix. V PP so dobili sinje modrega, rumenega in rdečega.

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: voziček slalom pro reverse buggy
19.4.2010 21:07:18   
pupika_30
Hvala za vse izčrpne informacije. V katerem kraju so dobili to v PP, ker pri nas na primorskem v soboto še niso imeli, so rekli, da čez kakšnih 14 dni.

Zanima me, če imajo v Monfalconeju tudi kakšne košare za spanje novorojenčka ali kaj si ti kupila? Kje bo tvoj/a spal?

Kaj vidva sta pol zelen voziček izbrala, če prav razumem?

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: voziček slalom pro reverse buggy
19.4.2010 21:40:29   
Masha_M
Aja sorry, sem pozabila napisati, ker se mi je zdelo itak samoumevno (sem pozabila, da je po Sloveniji več Pikapolonic). Obvestili so me iz ljubljanske PP.

Kar se tiče spanja najbrž misliš posteljice/zibke? Ker košara za spanje v vozičku je že v kompletu, ki sva ga kupila. ;)

Nama so ponudili v tej isti trgovini neko akcijo za 450 ali 460 €, ki vsebuje posteljico (120×60) s predalom, jogi (anatomski, anti-alergenski, ne vem pa če je lateks), odejico in povšterček, prevleke za posteljnino in penasta obloga, previjalna mizica na 4 predale z banjico za kopanje. Gre pa za tale model tukaj: http://www.pali.it/prodotti.php?act=sez&cat=2&sez=27

Midva sva si naračunala, da če bi v Baby Centru kupovala vse artikle posebej (in to ne v najvišjem cenovnem razredu) bi naju prišlo krepko dražje. :(

(odgovor članu pupika_30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: voziček slalom pro reverse buggy
20.4.2010 10:18:54   
pupika_30
Mislila sem tako košaro kot zibelko, samo da je bolj okrogla in pletena, pa pol ima kakšno podnožje.
Sem kliknila tisti link, ki si mi ga posredovala, pol pa na levi izbrala model CITY, tam če odpreš je tudi taka košarica na tleh, z modro prevleko in ročajema. Evo tu še link:
http://www.pali.it/prodotti.php?act=sez&cat=2&sez=28
Nekaj takega sem imela v mislih za prve mesece.


(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: voziček slalom pro reverse buggy
20.4.2010 10:28:47   
Masha_M
Ajaaaa, ne ne, midva ne misliva nič čarati s takimi košarami. Za na pot košara od vozička, doma pa posteljica. :) Skratka, žal ti pri tem ne morem pomagati. user posted image

(odgovor članu pupika_30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: voziček slalom pro reverse buggy
20.4.2010 10:53:12   
pupika_30
Bosta imela posteljico v vajini spalnici ali bosta dojenčka kar takoj dala v svojo sobico.
Midva misliva imeti posebej sobico za dojenčka, v njej tudi posteljico, sem pa mislila da bi za prve mesece imela kakšno košaro ali zibelko v spalnici, da bi bil na začetku z nama v sobi.

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: voziček slalom pro reverse buggy
20.4.2010 10:57:41   
Masha_M
Zaenkrat še ni posebne sobice za malega, tako da bo kar blizu postelje (ene pol metra stran od mene).Do takrat ko bo on rabil mir pred nama in midva pred njim pa upam, da se že kam preselimo. ;)

(odgovor članu pupika_30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: voziček slalom pro reverse buggy
20.4.2010 11:41:15   
pupika_30
Aja, pol pa ja. Midva bi pa kar tudi sobico opremila, da bo v njej tudi previjalna miza, pa omara, kjer bodo spravljene oblekice.
Bi vseeno rada prve mesece, da spi z nama, dokler bom dojila ponoči, potem pa bi ga prestavila v svojo sobico, ker je lažje dokler je manjši.

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: voziček slalom pro reverse buggy
20.4.2010 11:42:19   
pupika_30
Aja, pol pa ja. Jaz pa imam namen opremiti sobico, tudi posteljico dati notri. Za prve mesece bi pa vseeno rada, da spi z nama v sobici, zato sem razmišljala o košari.

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
20.4.2010 15:44:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pupika_30)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: voziček slalom pro reverse buggy
20.4.2010 21:54:06   
pupika_30
kaj je to kinderpet, ko praviš, da je bil v kinderpetu preden je šla v posteljico?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: voziček slalom pro reverse buggy
20.4.2010 21:58:45   
benika
kaj je to kinderpet, ko praviš, da je bil v kinderpetu preden je šla v posteljico?


Otroška posteljica.user posted image

(odgovor članu pupika_30)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
21.4.2010 8:02:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pupika_30)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: voziček slalom pro reverse buggy
21.4.2010 8:58:12   
Pikab84
Pupika_30...včeraj sem bila v PP v Novi Gorici in so Jane modele 2010 ravnokar dali iz skladišča...so jih pa razstavlili v oranžni, rumeni in svetlo modri barvi...res super izgledajo, sam midva se nisva mogla čist odločit katerega bova vzela...je pa 860 EUR.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: voziček slalom pro reverse buggy
21.4.2010 12:51:56   
maychi
Eno vprašanje...
a lahko na novem modelu slaloma uporabiš "star" model košare in lupinice?
Nekje sem zasledila, da lahko če imajo pro-fix sistem in kolikor vidim pri opisih ga imajo?

(odgovor članu Pikab84)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: voziček slalom pro reverse buggy
21.4.2010 14:26:10   
Masha_M
Jaz nimam pojma. V ljubljanski Pikapolonici so mi rekli, da to verjetno ne bo mogoče, saj sta letošnja košara in lupinica ožji od lanske. Je pa res, da je isofix podstavek za avto za letošnjo model enak kot za lanski, tako da po tej logiki bi tudi ogrodje vozička moralo biti kompatibilno. user posted image

(odgovor članu maychi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
21.4.2010 14:58:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maychi)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: voziček slalom pro reverse buggy
21.4.2010 16:37:36   
Masha_M
V Italiji so rekli, da je isofix isti. Preverjala in probavala v praksi pa nisem, ker se me ne tiče direktno, saj sva vse štiri zadeve kupila letos. user posted image Žal mi je, da ne morem biti bolj v pomoč...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: voziček slalom pro reverse buggy
21.4.2010 19:31:01   
maychi
MashaM in zivepo, hvala.
Bo res najbolj sigurno, da grem v PP in sama poskusim kako je s tem.

Zanimivo mi je namreč zaradi tega, ker pri novi košari (transporter) in matrix light-u piše, da odgovarjata vsem ogrodjem, ki imajo pro-fix sistem.
Če pašejo novi na stare potem bi po moji logiki morali tudi stari na noveuser posted image ?

Ko poskusim v PP poročam, če pa kateri uspe pred mano, pa prosim za poročilo.

Lp

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: voziček slalom pro reverse buggy
22.4.2010 15:28:54   
pupika_30
Hvala za informacijo. Bova šla ta vikend kaj pogledati ali v Koper ali v Novo Gorico, ker bi res rada videla kako izgleda ta voziček.

(odgovor članu Pikab84)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?