|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  86 87 [88] 89 90   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo aprila 2010
28.4.2010 17:55:16   
Arwenko
Sem dodala v album, dajte pogledat. v živo se še boljše vidi, prikazal se je takoj, v minuti, je pa rahel, saj je hitro...ampak jeeeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 2176
   RE: II pričakujemo aprila 2010
28.4.2010 17:57:24   
xoxox
Itak da je! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Čestitke. Pa imamo še enega decemberčka. user posted image

_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2177
   RE: II pričakujemo aprila 2010
28.4.2010 17:57:55   
xoxox
To bo witch vesela. user posted image

_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu xoxox)
Neposredna povezava do sporočila: 2178
   RE: II pričakujemo aprila 2010
28.4.2010 17:58:15   
Arwenko
hja, uradno bo kr januar menda...ampak bom z vami čvekala itak... user posted image

(odgovor članu xoxox)
Neposredna povezava do sporočila: 2179
   RE: II pričakujemo aprila 2010
28.4.2010 18:10:48   
xoxox
Ah saj je vseeno. Glavno, da si srečka user posted image . Mogoče bo pa user posted image še pohitel in se rodil 31.12.2010 ob 23.59. user posted image Srečno user posted image s čim manj tegobami ti želim. user posted image


_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2180
   RE: II pričakujemo aprila 2010
28.4.2010 18:14:40   
Arwenko
Hvala xoxox...hvala vsem za lepe želje in user posted image .

(odgovor članu xoxox)
Neposredna povezava do sporočila: 2181
   RE: II pričakujemo aprila 2010
28.4.2010 18:30:32   
twetka
Heeeloo pupike. da se js še tu malo javim pol pa delat naprej. Z mojim sma sobico prebarvala, iii kolk je lepa pa malo sem počečkala zid in mamo zdej kot bi meli otroško sobico haha, mi je blo to ful všeč ko sem na sliki vidla, zdej se mi pa zdi ful otročje tako da zadnji čas da pride k nama mala štručka. Nisem utegnila vsega prebrat tako da ne vem kaj ste načvekale te dni, ste pa kr velik. Arwenko čestiiitkeeeee, sem v albumčku komentirala, lep plusek, js ga čist lepo vidim. Pri nas pa kr čakamo, kaj je naš pco naredu, če bo menstra sploh prišla, kaj pa veš. Včeri zvečer sem imela na vložku rjav izcedek, ki pa ne vem kaj pomeni, verjetno ne nič, pa znakov spet milijon, tako da psiha je na polna v elementu in mi daje znakce, ki pa jih ignoriram, ker niso realni. od slabosti, bolčin spodaj, do utrujenosti, blaaaah kr neki. Moje telo se poigrava malo z mano. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2182
   RE: II pričakujemo aprila 2010
28.4.2010 18:46:13   
agataema
Arwenko čestitke, super plusek je.

Punce, jaz sem pa totalno na tleh. Ne spomnim se, kdaj sem se psihično tako počutila. V moževi službi je prišlo do nekih sprememb in do septembra bo spet samo med vikendi doma. Mislim, kako bova potem naštimala še enga user posted image , če bo pa doma 8 dni na mesec? Pa to, da sem sama za vzgojo in skrb tamalga, da bi se mogla še učit, pa mi noben ne bo mogu pomagat pri tamalmu. Mah brezveze, včasih se mi zdi da bolj ko ga potrebujem, bolj naju njegova služba veže narazen. Morda bi mi moglo bit vseeno, pa bi bil vsak dan doma. Jooj, sem jezna. Moje počutje bi lahko opisala s citatom iz Prijateljev: there is bottom, then there is twenty feet of crap, and than there is me.user posted image

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 2183
   RE: II pričakujemo aprila 2010
28.4.2010 18:51:58   
mag3

IZVIRNO SPOROČILO: agataema

Arwenko čestitke, super plusek je.

Punce, jaz sem pa totalno na tleh. Ne spomnim se, kdaj sem se psihično tako počutila. V moževi službi je prišlo do nekih sprememb in do septembra bo spet samo med vikendi doma. Mislim, kako bova potem naštimala še enga user posted image , če bo pa doma 8 dni na mesec? Pa to, da sem sama za vzgojo in skrb tamalga, da bi se mogla še učit, pa mi noben ne bo mogu pomagat pri tamalmu. Mah brezveze, včasih se mi zdi da bolj ko ga potrebujem, bolj naju njegova služba veže narazen. Morda bi mi moglo bit vseeno, pa bi bil vsak dan doma. Jooj, sem jezna. Moje počutje bi lahko opisala s citatom iz Prijateljev: there is bottom, then there is twenty feet of crap, and than there is me.user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu agataema)
Neposredna povezava do sporočila: 2184
   RE: II pričakujemo aprila 2010
28.4.2010 18:54:18   
mag3
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

punce...naredila Cb in je pluuussssssssss....sicer čisto rahel, ampak je.....user posted image user posted image user posted image user posted image

bom probala sliko naložit...pa boste še ve pogledale...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Čestitam Arwenko!!!!!!!!!

< Sporočilo je popravil mag3 -- 28.4.2010 18:55:06 >

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2185
   RE: II pričakujemo aprila 2010
28.4.2010 20:02:45   
lidik
agataema user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  mogoče pa se še naredi kakšen čudež in bo doma več kot si sedaj misliš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu agataema)
Neposredna povezava do sporočila: 2186
   RE: II pričakujemo aprila 2010
28.4.2010 20:03:30   
lidik
Arwenko še tukaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  želim ti lepih user posted image  in z veseljem te obarvam roza ko mi daš dovoljenje za to. Joj upam, da mi ga daš kmalu, ker me že prsti srbijo. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 2187
   RE: II pričakujemo aprila 2010
28.4.2010 20:12:20   
Arwenko
Evo me nazaj...a veste da je zdaj plusek skoraj zginil user posted image Saj se še vidi, in vem da spremembe po 2 urah niso predmetne, pa vseeno, čuden občutek. Ampak vem da je plusek, saj se je takoj prikazal...bo pa sigurno čez par dni močnejši. user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 2188
   RE: II pričakujemo aprila 2010
28.4.2010 20:14:03   
lidik
Arwenko moj plusek je bil zelo močan pa je tudi skoraj že zginil. Važno da se je takrat pokazal in da tale plusek pridno raste v tvojem trebuščku. Kaj imam zdaj že tvoje dovoljenje za roza barvo? user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2189
   RE: II pričakujemo aprila 2010
28.4.2010 20:15:34   
Arwenko
Pa ja....daj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 2190
   RE: II pričakujemo aprila 2010
28.4.2010 20:25:15   
lidik

IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Pa ja....daj user posted image user posted image user posted image



jejjjjjjjjj kak sem jaz vesela !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2191
   RE: II pričakujemo aprila 2010
28.4.2010 20:27:11   
lidik




user posted image


user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image x.4. DIANE (x. krog)user posted image
user posted image x.4. Avonija (18. krog)user posted image
user posted image x.4. IsabellaLana (x. krog)
user posted image 1.4. mag3 (x. krog)user posted image
user posted image 1.4. Julles (x.krog)user posted image
user posted image 3.4. jacki (1. krog)user posted image
user posted image 3.4. mojamura (6.krog)user posted image
user posted image 4.4. aqua77 (3. postopek ICSI)user posted image
user posted image 4.4. spaghetek (20.krog)
user posted image 4.4. twetka (3.krog klomifena)user posted image
user posted image 5.4.mateja134 (4.krog)user posted image
5.4. mladika (6.krog)user posted image
user posted image 6.4. *Star* (3.krog)user posted image  
user posted image 6.4. etna (7. krog)user posted image
user posted image 7.4. doloress (7.krog)user posted image  
user posted image 7.4. lidik (7.krog)user posted image
user posted image 8.4. TMS82 (10.krog)
user posted image 8.4. Korinca (x.krog)user posted image
user posted image 10.4. Pikasta (4.krog)user posted image
user posted image 10.4. Spirit75 (2. krog klomifena)user posted image
user posted image 12.4. golobica82 (x. krog)
user posted image 14.4. evatista (12.krog)user posted image
user posted image 14.4. pujs666 (6. krog)user posted image
user posted image 15.4. agataema (2.krog)user posted image
user posted image 15.4. Pika555 (4.krog)user posted image
user posted image 15.4. pinkalonca (16. krog)user posted image
user posted image 16.4. zaljubljena23 (20.krog)user posted image
user posted image 16.4. *viva* (2.krog)user posted image
user posted image 16.4. xoxox (9.krog)user posted image
user posted image 18.4. KOLIBRI (5.krog)user posted image
user posted image 19.4. Shilou (x. krog)user posted image
user posted image 22.4. witch (4.krog)
user posted image 22.4. anonimna user posted image (x. krog)
user posted image 23.4. ribica81 (7.krog)
user posted image 24.4. 3.tanci (x. krog)user posted image
user posted image 27.4. ninchi9 (29. krog)user posted image
user posted image 27.4. Tejchy25 (24. krog)
user posted image 27.4. nežken (x. krog)user posted image
user posted image 27.4. didi82 (x. krog)
user posted image 28.4. Arwenko (3. krog klomifena)user posted image
user posted image 28.4. anonimna bm (x. krog)
user posted image 29.4. strelka1987 (1. krog)
user posted image 29.4. majčii (x. krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
SKUPAJ NAS JE: 42

user posted image

NOSEČK:__11__

user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


NAVIJAČICE:
BOSTINA, Bejli
Anonimna Z.
, Aleunam
Kika99, thevenus
miklarom, twetka
pinkalonca, pilotina
sarar, natasa.jurman
lidik, didi82, *Star*,
zaljubljena23

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 2192
   RE: II pričakujemo aprila 2010
28.4.2010 20:30:34   
lidik
Arwenko evo sem že uredila. user posted image user posted image user posted image

Witch poglej kako sem jaz pridna, barvam tudi roza. No zdej še samo ti sporoči novičko, da še tebe obarvam roza.

Anonimna bm kako pa kaj pri tebi kaže? user posted image user posted image user posted image Tudi tebe bi z največjim veseljem barvala na roza !!!!!

Ribica81, Tejchy25, anonimna user posted image , didi82 kaj pa ve? Že imate kakšne super roza novičke?

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 2193
   RE: II pričakujemo aprila 2010
28.4.2010 20:57:08   
xoxox
Lidik, ko boš popravljala seznamček me prosim dodaj za navijačko. Navijam navijam, da podremo rekord. user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

Držim pesti za vse, ki ste preostale na vrsti za lulanje pluskov.


_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 2194
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 8:09:43   
lidik
xoxox zmenjeno, te dodam, ko bo kakšna sprememba za seznamček. Seveda upam, da bodo sedaj naprej še same rozike. Sem pa že prav nestrpna kaj nam bo witch sporočila. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu xoxox)
Neposredna povezava do sporočila: 2195
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 8:37:04   
lidik
Arwenko naša draga witc se je javila in je rekla, da je včeraj pokukala na RR in videla da si rozika, tako da me je zadolžila da TI ČESTITAM V NJENEM IMENU !!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 2196
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 8:39:41   
Arwenko
oooo...hvala, witch, glej da se mi pridružiš, če kukaš tule na RR!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 2197
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 9:01:50   
latka
Bravo, koliko user posted image je ta mesec, upam da bo še več!user posted image user posted image

No jaz mojouser posted image (ne) čakam v nedeljo, namreč danes imam zadnjo tableto Dabrostona!
Razen tega, da sem zelo razdražljiva, imam glavobole, pa 3 dni me zelo bolijo prsne bradavice, sklepam, da bo res prišla!Vse, ki ste sedaj zagledale +, a imate kake znake nosečnosti?

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2198
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 9:03:11   
didi82
živjo punce,

pri meni user posted image  še vedno ni, v torek ko bi jo morala dobiti, sem imela bolečine v trebuhu tako, kot da jo bom dobila in bila skoz na wc-ju kdaj bo pritekla, sedaj jo pa ni od nikoder... vsake toliko me še zašpika v jajčniku....

ponavadi me bolijo prsa 1 teden pred menstruacijo,sedaj pa čisto nič, mogoče samo malo brdavičke.... imamo jo redno na 28 dni, zdej je ni pa od  nikoder...

ampak sigurna sem, da nisem user posted image , ker nimam nobenih znakov, kot so ful boleče prsi, itd.  je pa res, da včeraj zjutraj, ko sem v službi zavohala cigaretni dim, se mi je dobesedbo obrnilo..... pa še ko je moj kužek popoldne opravil svojo potrebo, sem imela vse že v ustih, samo še bruhat bi lahko šla...

kako pa si ti kaj lidik in ostale punce seveda???

lep sončen in topel dan vam želim še naprej...

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 2199
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 9:14:28   
lidik
didi82 to če nimaš ful bolečih prsi še ne pomeni da nisi srečka user posted image . Sej vidiš kako smo si punce tu gor različne in kako različne znake imamo. Nekatere smo imele takrat veliko več znakov za user posted image pa je potem pritekla user posted image , kot pa sedaj ko smo zagledale pluseke. Tako da ti kar lepo testek naredi in jaz sem prepričana, da se ti bo pokazala zelo lepa in močna črtica in da bo to pomenilo, da sledi najlepših user posted image . Ker to če ti je pri cigaretnem dimu skoraj obrnilo tudi nekaj pomeni. Jaz sem prej občasno kadila - zdaj pa blizu cigarete ne smem biti, ker se mi zdi, da me bo kr skup vrglo, tak mi smrdi.

Jaz sem pa vredu hvala. Pikica je zdaj pridna, in me ne straši veš, pa upam, da tako ostane do decembra, je pa res, da komaj čakam 14.5. ko imam pregled da slišim srčeka. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu didi82)
Neposredna povezava do sporočila: 2200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  86 87 [88] 89 90   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  86 87 [88] 89 90   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?