|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  87 88 [89] 90 91   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 9:26:20   
Arwenko
didi to je res ful relativno. Mene prsi bolijo mogoče celo za odtenek manj kot kakšen mesec prej pred menstruacijo, pa špika me non-stop kot da bo pritekla, pa je vseeno plus. user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 2201
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 9:41:41   
witch
Da probam, če dobite sporočilo iz telefona :-)

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2202
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 9:44:48   
miklarom
Arwenko - user posted image user posted image user posted image , pupa moja, to pa je lepi plusek vse čestitkeuser posted image user posted image user posted image

dajte barvat hitro user posted image sam še dva dni je časa pol pa gremo že v majuser posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2203
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 9:46:01   
witch
Zdaj pa dela nesramnež! Sem prej napisala ful dogo sporočilo pa ga ni objavil.
Moji pa pacienti še spijo, jaz sem pa šla na dolg sprehod med našimi lepimi gorami.
Arwenko - kot ti je že lidik napisala, čestitam in lepo nosečnost ti želim.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 2204
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 9:50:10   
witch
Bom več kratkih sporočil poslala ker jih objavi..
xoxox in star - kako sta? Pa pikici?
Lidik - vidim da z barvanjem obvladaš :-) kar tako naprej z rozikami.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 2205
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 9:50:20   
didi82
ja sej jaz tud občasno sem prižgala cigaret, sam tole mi pa res nenormalno smrdi.... ja bom počakala do sobote potem pa če ne bo nič bom pa naredila testek.... upam, da bo s teboj in tvojo pikico res vse ok na pregledu...

Arwenko kako si pa ti pa tvoja pikica?????

Drugač pa kaj pa vem, bi bilo kar mal čudno, da sedaj 1 mesec pred HSC zanosim, prej pa 1,5 leta nič????

No ja pustimo se presenetit.... ker tole brez znakov, kaj pa vem?? je pa res, da sem ta mesec naredila totalen odklop v glavi glede tega....

Poročam kako se bo izteklo....


(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 2206
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 9:52:31   
Arwenko
Jaz sem vredu, ne dojemam, pa smeji se mi  non-stop user posted image

Nič kaj ekstra, znaki enaki kot prej, pa ful podobni kot da bi user posted image dobila...user posted image

(odgovor članu didi82)
Neposredna povezava do sporočila: 2207
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 9:56:04   
witch
Jaz - mogoče vam je v tem času lidik javila, da sem spet nalulala velik NIČ.. Danes je en teden odkar mi zamuja. Sem malo žalostna, pa fejst jezna ker me M zajebava. Okrog nedelje bom ponovila test, če zberem pogum, za ponovno razočaranje.. Bom pa delala CB... Lep pozdravček izpod triglava vam pošiljam.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 2208
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 9:57:14   
xoxox
IZVIRNO SPOROČILO: witch

Bom več kratkih sporočil poslala ker jih objavi..
xoxox in star - kako sta? Pa pikici?
Lidik - vidim da z barvanjem obvladaš :-) kar tako naprej z rozikami.


Če odštejemo to, da moram delati se odlično počutim. user posted image Mehur se mi je močno zmanjšal, mi pa zato prsi rastejo. Se bojo kar razpočile. user posted image Komaj čakam svoj prvi pregled. Ne vem če bom zdržala še 3 tedne. user posted image

Kako si ti uživačka? Se imate lušno? Že kaj novega?

_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 2209
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 9:59:20   
lidik
veš kaj didi82, včasih se zgodi ravno takrat ko najmanj pričakuješ. In velikokrat sem že slišala, da so punce, malo predno so imele kakšne postopke potem zanosile. Tako da upam, da pri tebi to pomeni to in da si že lepo srečka user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu didi82)
Neposredna povezava do sporočila: 2210
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 10:00:16   
lidik
ne ne witch tega jim nisem javila, ker sem prepričana, da boš s CB-jem nalulala velik PLUS, in sedaj raje čakam to tvojo novičko, da jim jo hitro sporočim. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 2211
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 10:00:18   
Arwenko
witch...delaj absolutno CB, nič drugega...meni tudi FS duo še ni nič pokazal praktično, CB pa lep plus...user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 2212
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 10:01:46   
lidik
miklarom punca moja kako si? Paziš na pingota? Veš da sem imela prej že telefon v rokah, da bi ti spet poslala sms, če si pridna in če počivaš in če se paziš, pa sem si mislila, da boš ti mene nekam poslala, pa sem se odločila da do jutri počakam - no zdaj sem pa vesela ko sem videla, da si se tu gor oglasila. user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 2213
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 10:02:10   
witch
didi ti kar lepo polulaj čarobno palčko, mi pa bomo držali pesti.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 2214
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 10:05:43   
lidik
witch tudi mi za tebe držimo pesti, da ti CB pokaže plusek. In jaz sem prepričana da ti ga bo - ker te hočem zraven med decemberkami. Tako sem se odločila in pika !!!!! 

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 2215
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 10:09:44   
miklarom
lidik - počivam, počivam, pa se pustim razvajatiuser posted image , sem vesela da misliš nameuser posted image ,če pa hočeš te pa lahk nekam pošlem, na en lep dolg počitekuser posted image čuvat pikico, da ti čimprej minejo tile meseci, da boš dobila svojo lepo štručko , pa upam da se ti zdaj kmalu pridružim da boma lahk pol skupi vozičkale po Celju in klepetale ter pile kavico, pa vse ostale se nam bojo tudi pridružle, da bomo pol mal večjo gužvo delale z vozički, bodo imeli natakarji kar po dvojne strankeuser posted image user posted image



_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 2216
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 10:13:12   
miklarom
witch - kdaj lulaš na čarobno palčko

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 2217
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 10:14:09   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: miklarom

lidik - počivam, počivam, pa se pustim razvajatiuser posted image , sem vesela da misliš nameuser posted image ,če pa hočeš te pa lahk nekam pošlem, na en lep dolg počitekuser posted image čuvat pikico, da ti čimprej minejo tile meseci, da boš dobila svojo lepo štručko , pa upam da se ti zdaj kmalu pridružim da boma lahk pol skupi vozičkale po Celju in klepetale ter pile kavico, pa vse ostale se nam bojo tudi pridružle, da bomo pol mal večjo gužvo delale z vozički, bodo imeli natakarji kar po dvojne strankeuser posted image user posted image




Jaz tudi zraven vozičkala ob Savinji user posted image

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 2218
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 10:30:14   
lidik
miklarom in arwenko jaz že komaj čakam, da bomo res vozičkale ob savinji.....pa seveda kavica in polen kafič vozičkov user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Mislim da bo to nekaj najlepšega naslednjo spomlad. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2219
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 12:28:34   
Anonimen
Zdravo


Arwenko--user posted image user posted image user posted image user posted image Čestitke.....pa te le ni občutek varaluser posted image


Drugače pa imam tudi jaz zelo slabe izkušnje s testom FS.....prejšnjo nosečnost mi ni nikoli pokazal nosečnosti ,CB pa takoj,tako,da jaz zaupam bolj slednjemu testu.


No pri meni ni še nič teta prišla na obisk....znaki pa so isti kot ,da vsak čas bo....test bom delala jutri zjutraj,ker ga še moram it kupit,pa vam javim.


Toliko,sedaj pa hitro še malo kuhatuser posted image

Lep sončen dan vsem skupaj........

bm

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2220
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 12:28:52   
miklarom
Arwenko - seveda bomo vse fozičkale ob Savinji, več nas bo bolj se bomo mele luštno, pa še kak piknik bomo užgaleuser posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2221
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 12:29:01   
twetka
Pupe, vi čvekate js js pa delam ko črnc. user posted image user posted image user posted image user posted image Se mi zdi da je blo lažje ven iz omar skramat ko pa zdej nazaj not kramat. Sploh ne vem kaj nej obdržim kr prelagam sem pa tja pa si mislim, bom jutr vidla a bi vrgla stran ali ne, danes se še ne morem odločit. user posted image user posted image user posted image user posted image Malo še pa bo maj, kaj nam bo le prnesu, me prav zanima. In pupe kako ste?? Vidim da ste pridne in pridno čuvate svoje pikice ter lulate pluske, za pohvalit res. Lepo je prit pa prebrat novičke. Witch, sam ta tvoja tečka se pa res norca dela ali pa tvoja pikica. user posted image Se bi rada že zdej šla skrivalnice. Joj bo navihan tvoj otročiček, če se že zdej skriva. Pri nas pa še kr čakamo, znakcev milijon, tako da psiho kr ignoriram, kr neki mi je slabo, čudni okusi v ustih, blaaaah, kr neki ko to ne pomeni nič, psiha se spet poigrava malo na čudne načine, bom lahko še srečna če bo tečka sploh prišla, da se bom lahko naročla na pregled, ker če ne, ne vem kaj bom, kako bo to naprej potekalo. Malo me je pa spustlo, ne štejem več dnevov, ne gledam kdaj je moj dan D in je že kr 26 dni okol, ne morem verjet. Edino to sem danes gledla kako sem mela prejšnja leta ciklus, takrat ko sem imela, pa sem vidla da sem mela tut na 28,29 dni, hm,.... Pa jaaaaa to še morem povedat grrrrrrrrr, kolk sem jezna, spet sem se začela redit, spet pol kg gor, to ni več res, od kje, pa telovadim, se pazim, zdej ko sma sobico prenavlala sem cel teden delala kot mula pa pol kg gor. Js več ne vem a se mojemu telesu malo meša, ne vem no kaj se dogaja. psiha me je pa tudi ta mesec tako prepričala, da bom vidla ta plusek, da bom verjetno imela privid da ga vidim, ko bom testirala. Pravijo, da ženska čuti ko je nosečka in me res zanima kak je ta občutek ko si 100% prepričan da pa je. Mogoče mam malo čudne občutke, ker mi je mesec ful hitr minil, brez psihiranja in živčkanja, mogoče, še celo preveč sproščeno. Nosečke, vi mi pa dejte en nasvet, kako dolgo ste po user posted image počivale in niste vstajale, ker js ta mesec nekak nisem pazila, pa se silila ležat predolgo, tako kot prej pa noge v zrak in ne vem kakšne neumnosti še, zdej sem čist normalno, recimo pol ure še pol ležala, ne pod prisilo, pač če me ni lulat zagrablo sem pač ležala še malo, če ne pa vstala. Po moje tisti tahitri itak grejo hitr naprej.

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 2222
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 12:29:55   
zaljubljena23
Lidik, vedno je bilo tako...Sadje sem res redko jedla, razen češnje in jagode obožujem...Pri zelenjavi pa so tudi prevladovale samo solate...
Vidim, da potem sama nisem edina, ki ima problem, da bi nekaj jedla, pa ne vem kaj....

Arwenko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tale plusek, bo v soboto še močnejši....Čestitke...BTW mesec april je res produktiven user posted image user posted image user posted image


witch, naj te v nedeljo preseneti en lep plusek....



_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 2223
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 12:32:59   
zaljubljena23
Twetka, jaz nikoli po sexu nisem počivala in noge držala v luft...Ziher kakšno minuto po tistem sem že letela na wc in se umit, ker imam full probleme, me potem začne spodaj vse pečt..

< Sporočilo je popravil zaljubljena23 -- 29.4.2010 12:34:02 >


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 2224
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 12:37:24   
*Star*
Witch jaz sem tudi super, požrešnica sem ratala, če ne jem mi je slabo.
Mogoče te pa ne heca menstra, ampak pikicauser posted image user posted image
Navijam, navijam, navijam in kot je rekla lidik, se vidimo pri decembrkahuser posted image user posted image user posted image user posted image
Miklarom, za tebe in tvojega pingota isto veljauser posted image user posted image user posted image

didi82- punca, a res nebi testa delala?? Jaz sem imela M vedno točno na 28 dni in ta mesec, ko mi je en dan zamujala mi je bilo že kar skoraj jasno kaj se dogajauser posted image

Twetka, kot sem že v enem postu napisala, sva midva tisti mesec pred pluskom slončkala kakor nama je zapasalo in takrat, ko sumim, da sva ustvarila najinga sončka, sva celo tako da sem bila jaz zgoraj. Tako, da se ne obremenjuj s tem ampak sproščeno uživaj.user posted image

< Sporočilo je popravil *Star* -- 29.4.2010 12:38:47 >

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 2225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  87 88 [89] 90 91   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  87 88 [89] 90 91   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Test nosečnosti: je res 100-odstotno zanes...
Zanesljivost testa nosečnosti je med 96 in 97 odstotki, vendar pozor: samo če ga uporabimo pravilno, opozarjajo ginekolo...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?