|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izdelek iz Top shopa
3.5.2010 19:11:36   
NINA17
ŽIVJO SEM 8 TEDNOV PO PORODU IN IMAM ZELO VELIK TREBUH IN ME ZANIMA ČE IMA KATERA TISTI IZDELEK KI GA REKLAMIRAJO PO TV KI SI DAŠ ENO NAPRAVO NA TREBUH IN TI SAMO DELUJE(SEM POZABILA KAKO SE IMENUJE)RADA BI KUPILA VENDAR SE MI ZDI ŠKODA DENARJA ČE JE SPET SAM ZA LASE POVLEČENO.LEP POZDRAV NINA

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 3.5.2010 19:42:47 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IZDELEK IZ TOP SHOPA
3.5.2010 19:34:01   
Ajda A
Živjo! Jaz sem rodila 4 mesece nazaj - drugič, in sem imela reeees velik trebuh. Po treh mesecih sem začela mal migat, delat trebušnjake in rezultat je že zelo opazen. jaz ne bi nasedala takim izdelkom. Migat pa pravilno se prehranejvat pa bo:))
pa srečno.

(odgovor članu NINA17)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IZDELEK IZ TOP SHOPA
3.5.2010 20:56:47   
marjetica8
Baje da pomaga somatoline un gel za trebuh in boke. Sama sicer še nisem sprobala (mam pa namenuser posted image ), sem pa slišala že od večih, da deluje. Seveda + zdrava prehrana, gibanje, ful pit itd. Slabost je edino, da je fuuul draga in da se ni priporočljivo mazat če dojiš.

(odgovor članu Ajda A)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IZDELEK IZ TOP SHOPA
3.5.2010 21:02:51   
m_o_i
eno cist retoricno vprasanje: kdaj pa se kaj iz topshopa in podobnih zadev ni bil nateg!?

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izdelek iz Top shopa
3.5.2010 21:03:14   
zmajaz
Ja seveda - te naprave, ki delujejo povsem same od sebe, med tem ko ti gledaš TV, so zagotovo zelo učinkovite - če verjameš. user posted image user posted image user posted image  Od zadev za hujšanje iz TopShopa ni še prav NOBENA delovala.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu NINA17)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: IZDELEK IZ TOP SHOPA
3.5.2010 21:05:26   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i
eno cist retoricno vprasanje: kdaj pa se kaj iz topshopa in podobnih zadev ni bil nateg!?

Točno tako.
Jaz sem recimo hotela kupiti tisto krpo shamwow, potem sem pa šla gledat malo zadovoljstvo strank po netu in kaj sem ugotovila - da tista krpa ne uspe storiti NIČ od tega, kar je prikazano v reklami. Na koncu sem skoraj crkovala od smeha zraven, ko sem gledala posnetek tipa, ki je poskušal s krpo izvesti točno tiste zadeve, ki so prikazane v reklami, pa ni niti ena niti približno uspela.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: IZDELEK IZ TOP SHOPA
3.5.2010 21:09:29   
zmajaz
Sorry nina - nima čisto neposredne veze s tvojo temo, ampak moram prilepit, da se bo še kdo nasmejal. user posted image  KLIK

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: IZDELEK IZ TOP SHOPA
4.5.2010 11:09:04   
Panaya
Leta nazaj sem nasedla reklami in kupila to reč...že nekaj časa je tudi na smetišču user posted image
Uporaben je samo gel, pa še ta za ultrazvok.
Žal moraš narediti vse sama. Nobena naprava ti ne bo oblikovala telesa, samo fajn te bo premasirala.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: IZDELEK IZ TOP SHOPA
22.5.2010 23:06:00   
ninica23
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Sorry nina - nima čisto neposredne veze s tvojo temo, ampak moram prilepit, da se bo še kdo nasmejal. user posted image  KLIK


tudi tole ne paše k tej temi,sam si nisem mogla kaj da ne bi napisala :) tudi jaz mam prvomajčka letnik 09... končno še en otroček,ki se je rodil na isti dan kot moj :))))))

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: izdelek iz Top shopa
22.5.2010 23:08:45   
ninica23
IZVIRNO SPOROČILO: NINA17

ŽIVJO SEM 8 TEDNOV PO PORODU IN IMAM ZELO VELIK TREBUH IN ME ZANIMA ČE IMA KATERA TISTI IZDELEK KI GA REKLAMIRAJO PO TV KI SI DAŠ ENO NAPRAVO NA TREBUH IN TI SAMO DELUJE(SEM POZABILA KAKO SE IMENUJE)RADA BI KUPILA VENDAR SE MI ZDI ŠKODA DENARJA ČE JE SPET SAM ZA LASE POVLEČENO.LEP POZDRAV NINA

aja,pa preverjeno ... abtronic ne oblikuje postave,niti ne zmanjša trebuha,prijetno pa masira ... in to je to za ta denar :/


_____________________________

klikni na http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=292&Itemid=220 in oddaj glas za mojega krofka 09 :)

(odgovor članu NINA17)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: IZDELEK IZ TOP SHOPA
23.5.2010 20:21:44   
marjetica8
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Sorry nina - nima čisto neposredne veze s tvojo temo, ampak moram prilepit, da se bo še kdo nasmejal. user posted image  KLIK


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: IZDELEK IZ TOP SHOPA
23.5.2010 20:27:47   
luan
IZVIRNO SPOROČILO: marjetica8

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Sorry nina - nima čisto neposredne veze s tvojo temo, ampak moram prilepit, da se bo še kdo nasmejal. user posted image  KLIK


user posted image user posted image user posted image


Kupila to zadevo in tudi jaz sem se podobno obnašala, ko sem poskušala iz tepiha ven spravit čaj, katerega je mali poliluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .V glavnem nateg št.1.

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: IZDELEK IZ TOP SHOPA
23.5.2010 20:37:19   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: luan

IZVIRNO SPOROČILO: marjetica8

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Sorry nina - nima čisto neposredne veze s tvojo temo, ampak moram prilepit, da se bo še kdo nasmejal. user posted image  KLIK


user posted image user posted image user posted image


Kupila to zadevo in tudi jaz sem se podobno obnašala, ko sem poskušala iz tepiha ven spravit čaj, katerega je mali poliluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .V glavnem nateg št.1.

He he - midve s taščo sva jo tudi nameravali kupiti in si razdeliti (ker je več krp v paketu), pa sem prej k sreči malo po netu pobrskala za izkušnjami uporabnikov in odkrila zgornji video. user posted image   Saj približno tako je pa itak z večino izdelkov iz TopShopa - v reklami je vse oh in sploh super, v resnici pa se potem bolj malo trditev iz reklam izkaže za resnične. Mene že prav odbijajo izjave v reklamah, ki vsebujejo izraze "neverjetno, čudežno ...".

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: IZDELEK IZ TOP SHOPA
31.5.2010 8:23:20   
Hope2
Jaz sem kupila abtronic. Po 2 tednih neredne vadbe se mi vseeno pozna. Res pa je, da nimam špeha in namen ni bil izgubit špeh, temveč ojačat mišice. Moje mišice po porodu so ostale preohlapne in volje za trebušnjake nimam. Vse več zbadanj, če sem spet noseča, celo čestitkeuser posted image , so me zbrcale v nakup. Trebuh je zdaj manjši, ker so mišice bolj napete. Je pa res da po vaji z abtronicom naredim še cca 20 pravih trebušnjakov. Če drugo ne, mi abtronic da vsaj malo volje do teh 20 trebušnih na dan ali vsak drug danuser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 31.5.2010 8:24:00 >

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: IZDELEK IZ TOP SHOPA
11.6.2010 12:22:12   
Nina231
Jaz se pa porodu nisem sekirala zarad tistih 5 ekstra kil, ker zarad dojenja ni dobro takoj hujšat. Pač če si ravnokar rodila ne izgledaš tako kot tiste, ki niso, pa kaj. Imaš ja toliko veselja doma...Trebuh pa rabi približno toliko časa, da zleze nazaj skup, kolikor se je raztegoval. Rit(ne)kosti pa še malo več ;)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Dostava 2.
nada56

Kateri dan vam najbolj ustreza za dostavo?

med delovnim tednom (54%)

tudi sobota (25%)

vse dni v letu (21%)


Število vseh glasov: 161

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!