|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  172 173 174 175 [176]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčki 2010
6.4.2011 21:10:34   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: nusi

kati - kje si dol zvlekla film, jst sm ga na torentih iskala pa nč našla user posted image


babies na partisu

Kako je bilo z malčki v kinu?????

Krema - zaenkrat imam kar niveo 30 faktor, za poleti bo pa od DM ali pa od Mullerja - smo imeli že večkrat in je fajna. Če bi bila bolj previdna, bi pa kupila Eucerin. Imamo tudi klobuček (kapa s šiltom in brez unega za vrat pokrit ni najbolj posrečena, ker niso zaščiteni ušesi in vrat) pa tudi sončna očala - Julbo looping 2.
Evo, tkole user posted image
user posted image user posted image

Hrana in packanje - odvisno kok se mi da čistit user posted image


< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 6.4.2011 21:16:17 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 4376
   RE: Majčki 2010
6.4.2011 22:03:48   
nusi
mene so glih zanč "okregal", da je tamal ful buhteljček, zdej pa vidim, da tudi tvoj ni ravno švoh user posted image in sem potolažena
aha, že vlečem user posted image


< Sporočilo je popravil nusi -- 6.4.2011 22:06:20 >

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4377
   RE: Majčki 2010
6.4.2011 22:26:07   
K_a_t_i
Ne, moj definitivno ni shiran user posted image . Mi2 z user posted image pravima - Zdaj bodi debel, ker potem ne boš več! user posted image
Tkole bom rekla - prvi je bil isti! In sem nenehno poslušala, da je debel - od vseh. In sem se celo sekirala! Zdaj, pri 4h je moja mala suha glista. In vem, da bo Gašper isti (nima po kom bit debel user posted image ). Tale okrogla lička so pa samo znak zdravja user posted image . Ne moreš verjet kako se pozna na otroku, če zboli. 1 kila je takoj - in to je desetina njihove teže. Šlavfki pa se že spreminjajo v mišice (to je nazadnje rekla pediatrinja, pol bo že res user posted image ).


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 4378
   RE: Majčki 2010
7.4.2011 8:41:46   
Lunanai8

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Kako je bilo z malčki v kinu?????


Medtem, ko se je mulc plazil na okoli, plezal s stola na stol, malical in nadlegoval sosednje gledalce, sem jaz z enim ocesom pazila, da mi ni pobegnil in si z drugim "pogledala" film. user posted image Jokal ni, so pa to poceli eni trije drugi mladici. Moj pa je celo 3 minute film gledal. user posted image

Babe, komot si film pogledate doma na kavcu. Nic niste zamudile, ceprav je bilo cisto zabavno. user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4379
   RE: Majčki 2010
7.4.2011 10:08:11   
K_a_t_i
Lunanai8, Gromska - katera je klicala na 24ur naj raziščejo zadevo??? http://24ur.com/novice/slovenija/kaj-delajo-v-tivoliju.html user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Lunanai8)
Neposredna povezava do sporočila: 4380
   RE: Majčki 2010
7.4.2011 11:27:36   
Lunanai8
Hahaha, Kati, hitro smo dobili odgovor na to, kaj se dogaja. Tokrat jaz nisem imela prstov vmes... user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4381
   RE: Majčki 2010
15.4.2011 14:36:59   
Melia
lepo pozdravljene

kako ste kaj? še je sploh katera tu gor?

kako kaj vaši otroci?

Moj Mark trenutno počiva, mamica pa malo na računalniku...malo na internetu, pa malo prošnje pišem za službo. Jutri imam zadnji dan porodniške, tako da v ponedeljek se grem prijavit na Zavod za zaposlovanje. Ve katera ali moram imeti kaj zraven?

midva sva malo prej prišla iz trgovine in sva nabavla čokoladna jajčka pa enga zajčka....tak malo za dekoracijo na mizi.....in ve? ste že kaj praznično razpoložene? jaz komaj čakam praznike, ker ima ati dopust in bomo malo več skupaj! user posted image  in še na morje bomo malo šli. user posted image

aja...nekaj me zanima....kaj ko grete na primer na nakup ali date svoje otroke že v nakupovalni voziček sedet?

nič, lepo bodite pa pridite kaj več sem pogledat.

lep dan vsem. pri nas rahlo dežuje.

in prelep vikend!

(odgovor članu Lunanai8)
Neposredna povezava do sporočila: 4382
   RE: Majčki 2010
15.4.2011 15:33:59   
deveta
melia: jaz sem ravno prejšnji teden šla vprašat na zavod za zaposlovanje kaj moram prinest ko se pridem prijavit. Torej: pogodbo o delu (če si pred porodniško delala), št. transakcijskega računa (najbrž kopijo bančne kartice), potrdilo o končani izobrazbi in tisteodločbe o porodniški in negi in varstvu otroka. najbrž zračunajo kolko ti kaj pripada (nadomestilo še za kak mesec) še po porodniški. Mislim da je bilo to to, upam, da nisem kaj pozabila.

nakupovalni voziček: je še nisem dala, sem pa nameravala. Ampak v trgovino grem bolj po redko, pa ponavadi glih v taki uri ko ima ona čas za dopoldanski počitek. tako da jo imam kar v njenem vozičku. Grem pa takrat po večji nakup in je mož z mano. Aja, ko grem v našo vaško trgovinco po kako malenkost, pa jo dam v voziček, samo do sedaj sem jo dala sedet prav not v voziček, ker so tisti manjši vozički in nimajo tistega za otroke.

nič šibam, sem obisk dobila

(odgovor članu Melia)
Neposredna povezava do sporočila: 4383
   RE: Majčki 2010
15.4.2011 18:28:55   
nusi
IZVIRNO SPOROČILO: Melia


aja...nekaj me zanima....kaj ko grete na primer na nakup ali date svoje otroke že v nakupovalni voziček sedet?



zadnjič sem ga prvič dala - na tisto poličko v vozičku, in je noro užival

(odgovor članu Melia)
Neposredna povezava do sporočila: 4384
   RE: Majčki 2010
15.4.2011 18:31:43   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: nusi

IZVIRNO SPOROČILO: Melia


aja...nekaj me zanima....kaj ko grete na primer na nakup ali date svoje otroke že v nakupovalni voziček sedet?



zadnjič sem ga prvič dala - na tisto poličko v vozičku, in je noro užival


2krat sem ga dala - mu je bilo všeč. Ampak običajno grem pa po fasungo sama, če gre z mano, greva samo v lokalno trgovino po kruh in mleko, sadje in zelenjavo.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 4385
   RE: Majčki 2010
15.4.2011 22:16:55   
Melia
DEVETA....hvala da si mi povedala kaj rabim. si moram če

z vikend vso to papirologijo skup najt. user posted image  delala sem 3 mesece preko javnih del....in nimam pojma kje naj zdaj to pogodbo iščem...mah, nekje jo menda že imam.

Mark mi je šele zdaj zaspal....ima že dva dni novo modo da pred deseto ne zaspi....pa čez dan počiva samo enkrat...pa veliko smo zunaj, pa danes je imel še obisk in se je lepo igral in sem mislila da bo padel v posteljo. ni šans.

jaz še ga tud nisem dala v nakupovalni voziček. morem v kratkem sprobat. 

lepo in mirno noč vsem!

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4386
   RE: Majčki 2010
16.4.2011 8:40:02   
j.b.
V nakupovalni voziček ga dam vedno ko greva v trgovino, in odkar sem na porodniški je to moja dolžnost. Tamal naravnost obožuje bit v tistem vozičku, ful ima za videt ... Pa kr kšno stvar mu dam u roke da se zamot (nekej kar sem dala u voziček da bom kupila, pa da se nemore polomt al razbituser posted image ) Pa tut najbolj je tak priden. To pa počnem pomoje že od 6m dalje, odkar sam sedi, edino prej sem ga založila s kakšim rolami wc papirja, da mi padel vstranuser posted image , zdej mi pa tut to ni več potrebno ker je tolk stabilenuser posted image

(odgovor članu Melia)
Neposredna povezava do sporočila: 4387
   RE: Majčki 2010
19.4.2011 11:17:27   
Meemee
Jaz jo tudi dam v nakupovalni voziček in noro uživa. Ampak mora biti pa obrnjena v smer vožnje, ker drugače se kar obrne. Tako da moram voziček vozit narobe obrnjen user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu j.b.)
Neposredna povezava do sporočila: 4388
   RE: Majčki 2010
19.4.2011 13:00:34   
deveta
IZVIRNO SPOROČILO: Meemee

Jaz jo tudi dam v nakupovalni voziček in noro uživa. Ampak mora biti pa obrnjena v smer vožnje, ker drugače se kar obrne. Tako da moram voziček vozit narobe obrnjen user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Meemee)
Neposredna povezava do sporočila: 4389
   RE: Majčki 2010
3.5.2011 10:22:32   
K_a_t_i
Naše dete je že 1 uro sam v varstvu... To je zadnji znak, da je čas, da se majčice selijo na forum "otroci" user posted image

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 4390
   RE: Majčki 2010
3.5.2011 13:34:38   
deveta
ja na cepetavčku pa smo odprli sezono rojstnih dniuser posted image

Ožbej je star eno leto.

Za selitev na forum otroci, pa počakajmo še malo, da bodo vsi otrocouser posted image . kako je že s tem? prvi mesec so novorojenčki in do enega leta dojenčki. S prvim letom postanejo so vodeni kot otroci. A sem si prav zapomnilauser posted image ?

Če pa odpreš temo pri otrocih, pa sporočiuser posted image !

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4391
   RE: Majčki 2010
3.5.2011 13:58:09   
K_a_t_i
Aja, 1 leto... Maš prav :)

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 4392
   RE: Majčki 2010
13.5.2011 14:24:19   
Teja K
Pozdravljene "majčice"!

Verjetno se me več sploh ne spomnite, ko me tako dolgo ni bilo... mislim, da je že eno leto naokrog skoraj... Kolk sem vas na hitro prebrala, vidim da ste vse srečne in zadovoljne... Tako je prav.

Bom poskusila kaj bolj aktivna spet biti sedaj ko imam dostop do neta.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4393
   RE: Majčki 2010
13.5.2011 22:02:01   
Melia
Pozdravljena TEJA K.

In dobrodošla nazaj!!! user posted image

Tukaj je sicer bolj zatišje, ampak tu pa tam se še katera kaj javi.

So oziroma smo pa zdaj na www.cepetavcek.si

Pa pridi tja.

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 4394
   RE: Majčki 2010
16.5.2011 12:42:06   
Teja K
OJ!

Meli bom poskusila priti tja, če se mi bo uspelo registrirat user posted image ... mam neke tehnične težave user posted image user posted image  

(odgovor članu Melia)
Neposredna povezava do sporočila: 4395
   RE: Majčki 2010
26.5.2011 7:45:27   
Angel_Tian
Pozdrav še od mene tule med te izgubljene duše user posted image user posted image

Jaz zdaj že nekaj časa pridno delam, na prvi bolniški sem tudi že bila. Drugače sem si pa že uredila spet svoj red in sistem v pisarni nazaj user posted image

In ja, sem že dobila odgovor, po katerega sem prišla.
Se torej tipkamo na cepetavčku user posted image


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 4396
   [Brisano sporočilo]
9.10.2012 17:15:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Angel_Tian)
  Neposredna povezava do sporočila: 4397
   RE: Majčki 2010
12.10.2012 10:20:15   
Aninchy
BUUUUUU! user posted image

Nism še rodila in zgleda še niti ne bom tako "kmalu". No, naslednji teden bi pa že ziher mogl bit, sej sm pa zdej že 3 dni čez rok user posted image user posted image v glavnem, CTG v porodnišnici čez 2 dni....


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4398
Stran:   <<   < Prejšnja stran  172 173 174 175 [176]
Stran: <<   < Prejšnja stran  172 173 174 175 [176]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?