|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: januarke 2011
7.5.2010 14:15:59   
alma82
moje mnenje...

_mona_

itak da je fajn imeti pregled čimprej. Boš vsaj prej slišala user posted image in videla svojo pikico user posted image

Ima pa zgodnji pregled za moje pojme eno veliko napako user posted image .... to se je meni zgodilo pri prejšnji user posted image ... najprej mi je G rekla, da ne vidi ploda, na drugem, da je plod premajhen, in me je itak do konca napsihirala še boljuser posted image

Fora je pa bila, da sem pač zanosila kasneje (očitno moje ovulacije niso v času ko ima večina žensk ovulacijo user posted image ) . Tako da mi je ves čas trajanja nosečkosti (žal se je le ta končala zaradi pregrade) govorila, da se velikost ploda je ujema z starostjo ploda....

Tako da če se kaj takšnega punce kateri zgodi, naj se ne sekira. Lahko da ste zanosila pač kasneje in se potem ''''mere ne ujemajo'''' user posted image

_mona_ ti pa le uživaj na svojem prvem UZ user posted image user posted image
Druge moramo še predolgo čakati user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil alma82 -- 7.5.2010 14:17:41 >

(odgovor članu _mona_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: januarke 2011
7.5.2010 16:55:34   
_mona_
v 1.user posted image sm sicer res tudi mela UZ v 7. tednu pa mi je G rekel,da je še premajhno,d bi mi kaj povedal. no sicer sm pa vidla takrat pikico,k je utripala. na žalost se je sreča končala v 12 tednu.user posted image
no sj bomo vidl kako bo takrat,sm še dva tedna.  vam javim kako bo. mormo bit optimistični,da se vse spelje tko k treba,ne?user posted image

(odgovor članu alma82)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: januarke 2011
7.5.2010 17:22:03   
alma82
Tako je user posted image moramo biti optimistične!!

Jaz sem svojo pikico izgubila v 10 tednu user posted image

Sedaj me je malo strah, ampak čisto brez potrebe user posted image

Vse se zgodi z razlogom. Sigurno je bil dober razlog zakaj sem jaz zgubila pikico v 10 t in ti v 12 t in Aischa1,...

Tokrat bomo ostele skupaj vse do decembra/januarja user posted image user posted image a ne user posted image

Bodimo pozitivne user posted image

< Sporočilo je popravil alma82 -- 7.5.2010 17:29:50 >

(odgovor članu _mona_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: januarke 2011
7.5.2010 19:19:33   
aischa1
Tako je Alma 82 moremo bit optimistične in upat na najboljšeuser posted image jaz tudi učasih razmislim joj kaj če bo šlo kaj spet narobe a pomislim da sedaj nekdo čuva to mojo pikico in bo vse v redu.Če pa ne bo je to sigurno z razlogom in boljše prej kot potemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu alma82)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: januarke 2011
7.5.2010 21:13:58   
megiv
jaz sem pikico zgubla v 7t. in me je zelo strah. Mi da kar moči, ko vidim da nisem sama v tem. Sem pa tud jaz  razmišljala da bi šla smoplačniško, ampak da ne bi blo še srčka bi me taka panika zgrabla, zato bom rajš počakala na junij, ko se bo ziher  vidu :=) Za vse nas držim pesti, da se nam bo nosečnost lepo razvijala in da bojo zdravi otroci.

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: januarke 2011
7.5.2010 22:24:14   
aischa1
Megiv jaz sem mojo pikico zgubila takoj ko sem jo vidla na uz kak lepo utripa srček takrat sem bila noseča 6 tednov čez 1 mesec ko sem pa šla na pregled pa pikice ni bilo več brez nobenega znaka da ja kaj narobe zato se tudi jaz še ne veselim dokler ne vidim da je vse v redu.Kaj mi zna katera povedat kaj lahko uzamem ker sem se ful prehladila in me ot tega kašljanja prav boli trebu in hrbet sedaj si lajšam z medom in čajem.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu megiv)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: januarke 2011
8.5.2010 7:42:59   
elaaa
Prosim za glas.

http://www.majhnikoraki.si/index.php?id=8375

Hvala.

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: januarke 2011
8.5.2010 8:21:36   
3.tanci
Čaw,
No vidim da se vse ukvarjamo z istimi problemi. Moja 3 user posted image  je najbolj čudna od vseh. Imam neke čudne izcedke, že vse od začetka. G mi je naredila UZ, in ni točno vedela ali vidi utripati srček ali ne. Pravi da je pikica še zelo majhna (2mm). Naročila me je spet v torek.
Tudi jaz sem čisto napsihirana.
lp

(odgovor članu elaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: januarke 2011
8.5.2010 12:03:24   
alma82
aischa1 baje da v prvih treh mesecih ni priporočljivo jesti kakšnih tablet. Edino če ti ji predpiše Dr. oz. G.
Jaz na tvojem mestu nebi kar sama od sebe jemala karkoli. Kaj če v ponedeljek pokličeš svojo G pa njo vprašaš za mnenje?

Ostane za enkrat na medu in čaju user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil alma82 -- 8.5.2010 12:04:18 >

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: januarke 2011
8.5.2010 12:08:42   
alma82
3.tanci, ne bit preveč napsihirana, ker to ne pomaga.
Lahko da so ti izcedki zato, ker se je pikica nekam vgnezdila in ti je zadela kakšno kapilarco. Ali pa ti je kapilarica počila sama od sebe, ker smo sedaj polne tekočine/krvi user posted image

Pikica je še zelo mala. Raje bodi pozitivna. Vse se zgodi z razlogom.
Veliko žensk ima v začetku user posted image izcedke (rjavkaste, rozkaste ali pa kremasto bele). Dokler ni sveže krvi, ni panike user posted image

Moramo biti pozitivne user posted image

držim pestke za vse nas, da bo vse ok user posted image user posted image

(odgovor članu 3.tanci)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: januarke 2011
8.5.2010 14:35:39   
aischa1
Ja Alma82 tako tudi bo sedaj bom na čajčku in meduuser posted image in v ponedeljek sem tudi jaz mislila poklicat ginekologa da vidim kaj bo rekel pa če se lahko pridem pogledat če je vse v redu saj psiha dela svoje in me je še vedno strah da se kaj ne zgodi a upam na najboljše ampak tok se ne prepričamo da je vse v redu smo vse take kajne.Čeprav me prsi ne bolijo dosti se mi zdi da se polnijo pa trebuh imam ful napihenjen saj sem po izračunu komaj v 6 tednu tako da nekih slabosti nebi smela še imet no najbolje bo da kličem ginekologo pa da vidimo kaj bo rekel.No lepo se imejte še naprejuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alma82)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: januarke 2011
8.5.2010 21:23:05   
JB
No še jaz se vam pridružim,PDP naj bi bil po mojih izračunih 10.1.2011,konec maja imam pregled in bom točno vedela.To je moja druga user posted image doma imam že enega dveleti in pol starega user posted image Naredila sem ene 5 testov,ker kar nisem mogla verjet da nama je uspelo in sem presrečnauser posted image Stara sem pa 28 let.


< Sporočilo je popravil JB -- 8.5.2010 21:24:26 >

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: januarke 2011
9.5.2010 8:54:22   
briljantina
Ojla punce!

Naj vsem prvo čestitam!

Moj PDP je 16.01.2011, letos bom 30, sem pa iz Trbovelj.

Pozdravček,

briljantina.

(odgovor članu _mona_)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: januarke 2011
9.5.2010 11:59:16   
Anonimen
No evo še mene... Po izračunih imamo PDP 11.1.2011. Smo iz Šentvid pri Stični, doma pa imamo že enega navihanca iz avgusta 2009. user posted image user posted image

Sem vas že nekaj spremljala, ampak ker ste imele bolj otožne debate, se raje nisem pridružila. Sem namreč ena tistih ki ima za sabo 1 SS in se ga nočem spominjat!!! VSE BO OK!!!! Pozitivno je treba razmišljat in bo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu briljantina)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: januarke 2011
9.5.2010 13:48:28   
alma82
Dobrodošle nove januarke user posted image user posted image

Živa25 tako je, moramo pozitivno razmišljati in poskusiti pustiti za samo te nesrečne SS in misliti na male pikice, ki so sedaj v naših bušijih. user posted image

Nč grem zdej user posted image pit. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: januarke 2011
9.5.2010 19:59:43   
Kika99
Pozdravljene januarke 2011

Uh kako hitro teče čas. Želim vam lepo in mirno nosečnost user posted image

Jaz sem bila januarka 2010 pdp 2.1.2010, zdaj sem mamica prečudoviti punčki user posted image

< Sporočilo je popravil Kika99 -- 9.5.2010 20:01:07 >

(odgovor članu alma82)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: januarke 2011
10.5.2010 10:20:08   
Amelia
Ola punce!

Še ena januarka 2011 user posted image se vam pridružuje:))

Sem imela pa zunajtelesno oploditev - postopek z zamrznjenčki, vstavili so mi user posted image user posted image , čez cca. 14 dni pa zvem koliko se jih je vgnezdilo. Po mojih izračunih imam PDP 13.1.2011. Smo na vezi, celih 9 mesecev!!!! Vsem skupaj želim mirno nosečnost in predvsem zdrave bebice!!!!

(odgovor članu Kika99)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: januarke 2011
10.5.2010 12:45:08   
Katja80
Živijo!
PRVO ČESTITKE user posted image user posted image user posted image user posted image   VSEM SREČKAM NOSEČKAM user posted image ZA VAŠE user posted image
Že kar dolgo nisem bila med forumi tukaj sedaj pa sem spet tukaj da se pridružim vam januarkam. Imam že eno lepotičko Niko ki je stara 3 leta sedaj pa se ji bo pridružil-a še ena mala pikica. Po mojem izračunu bo moj PDP 13.1.2011 in sem iz Celja.

(odgovor članu Amelia)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: januarke 2011
10.5.2010 13:21:52   
nini78
Čestitke in pozdravček vsem.

Še jaz se vam pridružujem. Ta vikend sem naredila kar dva testa in ne morem verjet. Doma sicer imam sinčka 2,5 in se že nekaj mesecev trudiva, vendar ta mesec res nisem pričakovala, ker sem vmes imela neko vrsto rota virusa. Sedaj pa me skrbi, ker sem dva dni jemala linex tablete. :( takoj po tem pa še tri dni imela ponoči rdeče izpuščaje po telesu, ki pa so čez dan izginili. Ima kaka podobne izkušnje? jutri se naročim pri ginekologinji. Po mojih izračunih pa bi imela rok 11.02.2011

(odgovor članu Katja80)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: januarke 2011
10.5.2010 13:27:44   
Katja80
Čestitke nini78 user posted image . Za linex pa ne skrbi ker to so tablete ki vsebujejo probijotične snovi za uravnavanje prebave in mislim da ni problem. 

(odgovor članu nini78)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: januarke 2011
10.5.2010 13:45:23   
nini78
Hvala za tolažbo Katja. Jaz tudi mislim, da ne bi smelo bit kaj preveč narobe. Sem pa tako vesela, ker sva sinčka dobila takoj prvi mesec ko sva si to zaželela, sedaj pa pol leta ni ratalo. :)))

(odgovor članu Katja80)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: januarke 2011
10.5.2010 14:25:32   
briljantina
Zdravo punce!

Danes sem se naročila na pregled, ki ga imam 25.05.2010, PDP po mojih izračunih pa imam 16.01.2010. Se vam ne zdi malo prezgodaj za pregled? Ima katera že kakšno izkušnjo?

Je pa to moja prva user posted image , tako da vas bom tule gor kar malo sekirala. user posted image

Vsem želim lepo user posted image

Pozdravček,

briljantina.

(odgovor članu nini78)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: januarke 2011
10.5.2010 14:27:38   
Katja80
Midva sma tudi pri prvi user posted image je bilo v prvem sedaj pa v tretjem poiskusu, ampak sem imela operacijo ščitnice so mi jo pol izrezali, pa je zato malo dlje trajalo pa še proti 30 gre emša user posted image . Glavno da je uspelo.

(odgovor članu nini78)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: januarke 2011
10.5.2010 14:30:40   
Katja80
briljantina user posted image user posted image user posted image user posted image za user posted image . Prvič je pa vedno stresno ker ne poznaš kako to gre. Če so te pa že naročili pa ni nič narobe samo nekateri naročijo prej drugi pa kasnej. Mene so prvič naročili v 9 tednu nosečnosti pa sem lahko že videla srček kako bije mislim da ga boš tudi ti že lahko 25.5. 

(odgovor članu Katja80)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: januarke 2011
10.5.2010 14:30:44   
briljantina
Katja, opažam, da sva isti letnici... Ja, čas kar hitro teče, upam, da bova še vedno mladi in ne preveč zateženi mamici. user posted image

(odgovor članu Katja80)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?