|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Posteljica Ikea 55x112 cm?
15.5.2010 14:02:12   
Zofy
Dan RRjevke!
Mogoče pa mi katera zna pomagat. Iz 2. roke sem kupila posteljico o Ikee, ki ima dimenzijo ležišča zelo čudno, 55x112, če sem prav izmerila. Problem nastane z jogijem. Sem šla na stran od Ikee, pa vidim, da imajo tam samo jogije klasičnih dimenzijuser posted image A ima katera to posteljico in kako ste rešile težavo z jogijem?
Sem vidla, da v Zibki delajo po meri jogije za košare. A mislite, da bi bil tak jogi ok do 1. leta? Ker pol ga bomo itak dali v večjo posteljico. Sem ravno poskusila jogi od koša, ki ga trenutno imamo in se ulegla nanj in se mi zdi pač malo trd, ampak to je na mojih 70kg in se zato bolj ugreznem in pridem skoraj do tal. Pa sej, če je pretrdo ne škodi pretirano, a ne?

Čakam na vaše mnenje. Hvala!

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Posteljica Ikea 55x112 cm?
15.5.2010 23:20:21   
smeja2
jaz mam točno to posteljco doma.
sem dala delat jogi po meri, ker una pena ki se je zraven dobila v ikei se mi ni zdela v redu
v baby centru sm ga naročila in je bla ista cena kot klasična 60x120 dimenzija
sam to je blo 5 let nazaj
sm pa vidla, da ima ta ista posteljica iz ikeje zdaj normalne mere (60X120) :)

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Posteljica Ikea 55x112 cm?
16.5.2010 6:21:18   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

Dan RRjevke!
Mogoče pa mi katera zna pomagat. Iz 2. roke sem kupila posteljico o Ikee, ki ima dimenzijo ležišča zelo čudno, 55x112, če sem prav izmerila. Problem nastane z jogijem. Sem šla na stran od Ikee, pa vidim, da imajo tam samo jogije klasičnih dimenzijuser posted image A ima katera to posteljico in kako ste rešile težavo z jogijem?
Sem vidla, da v Zibki delajo po meri jogije za košare. A mislite, da bi bil tak jogi ok do 1. leta? Ker pol ga bomo itak dali v večjo posteljico. Sem ravno poskusila jogi od koša, ki ga trenutno imamo in se ulegla nanj in se mi zdi pač malo trd, ampak to je na mojih 70kg in se zato bolj ugreznem in pridem skoraj do tal. Pa sej, če je pretrdo ne škodi pretirano, a ne?

Čakam na vaše mnenje. Hvala!


Dojenček mora imeti trdo ležišče, čim trše!

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Posteljica Ikea 55x112 cm?
16.5.2010 13:59:16   
livia
Mi smo za zibelko naročili jogi v baby centru po meri. Vprašaj tam.
In ja, jogi mora biti čim trši.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Posteljica Ikea 55x112 cm?
16.5.2010 17:28:44   
*bubi*
Pa Dormeo tudi dela po meri.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?