|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako do otročka?
19.5.2010 23:03:48   
15.7.
pozdravljeni, moj kolega ima problem, pomagajte mi da bi ga nekako rešili, ...
bil je 1x v enem kraju, nekje v pacifiku, ... to je full daleč iz slovenije, (tam pride zelo malo turistou, sploh belcev)tam se mu je zgodil, da je bil z eno domačinko. in, ko naj bi ta punca bila proti koncu nosečnosti, so mu prijateljice (njene) pisale da bo očka, ... ta punca je pred kratkim rodila in ima tudi barvo bolj belo.

zdej naju pa zanima, koliko možnosti ima da bi punčko dobil u slovenijo oz vsaj dokazal da je res njegova? se lahko zgovarja na civilizacijo, nepismenost oz nepoznavanje drugih kultur in obupne razmere tam, (no on pravi da ni tko slabo tam, da bo vsaj varna pred metarializmom), sam js brez spleta, fejsa, televizije mobitela, ne bi mogla normalno funkcijonerat, pa tukaj ji lahko omogoči šolo?!

_____________________________

...18.12.2007 sva postala presrečna starša najinemu čupavemu Klemnu..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako do otročka?
19.5.2010 23:17:02   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: 15.7.

pozdravljeni, moj kolega ima problem, pomagajte mi da bi ga nekako rešili, ...
bil je 1x v enem kraju, nekje v pacifiku, ... to je full daleč iz slovenije, (tam pride zelo malo turistou, sploh belcev)tam se mu je zgodil, da je bil z eno domačinko. in, ko naj bi ta punca bila proti koncu nosečnosti, so mu prijateljice (njene) pisale da bo očka, ... ta punca je pred kratkim rodila in ima tudi barvo bolj belo.

zdej naju pa zanima, koliko možnosti ima da bi punčko dobil u slovenijo oz vsaj dokazal da je res njegova? se lahko zgovarja na civilizacijo, nepismenost oz nepoznavanje drugih kultur in obupne razmere tam, (no on pravi da ni tko slabo tam, da bo vsaj varna pred metarializmom), sam js brez spleta, fejsa, televizije mobitela, ne bi mogla normalno funkcijonerat, pa tukaj ji lahko omogoči šolo?!


Ja, to je pa res najpomembnejsa stvar v zivljenju user posted image  Ves kolk jih cisto normalno funkcionira brez vsega tega?

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako do otročka?
19.5.2010 23:20:51   
15.7.
ja js sem svoje mnenje napisala, o "današnji civilizaciji"

kar se pa zdravstva tiče, pa šole, pa vsega okol, hrane službe, tam ni tega, ...


_____________________________

...18.12.2007 sva postala presrečna starša najinemu čupavemu Klemnu..

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako do otročka?
20.5.2010 0:19:04   
Anonimen
Greš na dopust, narediš otroka, potem ga pa še zahtevaš, zato, ker je tam slabša civilizacija.
Če želi biti oče, naj jo prizna, plačuje preživnino in se preseli tja oz. jo obiskuje, ne pa, da jo hoče odpeljat v Slovenijo.
Sicer pa pomojem itak nima šans.
pa tudi tam ji lahko omogoči šolo, z denarjem seveda.

(odgovor članu 15.7.)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako do otročka?
20.5.2010 8:04:55   
ledenaa
1. ne ne vemo kje je pacifik
2. zelo dobro da ve katera rasa najmanj obiskuje pacifik
3. neki neznanki je povedal svoje podatke user posted image
4. samo zato,ker ima otrok bolj "belo"barvo naj bi bil njegov user posted image
5. ne nimate nič možnosti še posebno ne po takšnem vašem primitivnem razmišljanju
6. ne bi mogla normalno funkcionirat-) mislim da pa vama to funkcioniranje škodi.Imata toliko možnosti šolanje oz. pridobiti vsaj malo pameti,pa ne izkoristita

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako do otročka?
20.5.2010 8:15:11   
TINKO
omg

_____________________________

Pia nas je razveselila 19.10.2009 z 3780g in 53 cm

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako do otročka?
20.5.2010 8:21:32   
janjja
Greš na dopust, narediš otroka, potem ga pa še zahtevaš, zato, ker je tam slabša civilizacija.
Če želi biti oče, naj jo prizna, plačuje preživnino in se preseli tja oz. jo obiskuje, ne pa, da jo hoče odpeljat v Slovenijo.
Sicer pa pomojem itak nima šans.
pa tudi tam ji lahko omogoči šolo, z denarjem seveda.


Če bi rad bil oče, je to lahko brez tega da otroka vzame mami, lahko pa gre tja in vzame mamo in otroka, ter ju pripelje v civilizacijo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako do otročka?
20.5.2010 8:41:58   
tažana
IZVIRNO SPOROČILO: janjja

Greš na dopust, narediš otroka, potem ga pa še zahtevaš, zato, ker je tam slabša civilizacija.
Če želi biti oče, naj jo prizna, plačuje preživnino in se preseli tja oz. jo obiskuje, ne pa, da jo hoče odpeljat v Slovenijo.
Sicer pa pomojem itak nima šans.
pa tudi tam ji lahko omogoči šolo, z denarjem seveda.


Če bi rad bil oče, je to lahko brez tega da otroka vzame mami, lahko pa gre tja in vzame mamo in otroka, ter ju pripelje v civilizacijo!



se podpišem...  user posted image user posted image user posted image user posted image sploh huda je tale z internetom user posted image . to je pa res pomembnejše za otroka kot mama user posted image .
Saj če otrok tega ne pozna ne pogreša- si kdaj pomislila na to user posted image

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako do otročka?
20.5.2010 8:43:58   
tažana
aja, ti vrjetno misliš, da rabi internet, da bo lahko mamico videl po računalniku. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Danes sem se pa mogla izkašljat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako do otročka?
20.5.2010 9:14:00   
josephine27
jaz vidim tu tri možnosti:
- pripelje mamo in otroka v "civilizacijo" ( če se seveda tud mama s tem strinja)
- se odloči da bo na daleč prevzel del odgovornosti in plačuje preživnino, gre dol na dopust, al pa otrok v Slovenijo ( ko bo večji), vmes pa ostanejo v kontaktu s pošto, telefonom ( če so prijateljice sporočile potem pošta al neki vseeno deluje). mogoče se bo otrok ko bo večji želel prit šolat v Slovenijo.
- pozabi vse skupi in živi naprej, če seveda lahko živi s tem

meni se zdi vzet otroka mami in ga pripeljat v Slo samo zato da bo rastel v bolj civiliziranem svetu kruto.


_____________________________



(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako do otročka?
20.5.2010 9:40:11   
ronja
Če želi biti oče, naj jo prizna, plačuje preživnino in se preseli tja oz. jo obiskuje, ne pa, da jo hoče odpeljat v Slovenijo.

Podpis, tudi pod ostalo od tancy in josephine27.

Vzet mami otroka je pa kruto in popolnoma nepotrebno, sploh ob teh razlogih... Če bi bil otrok neozdravljivo bolan, pa ga tu lahko pozdravijo, tam pa ne. Pa še v tem primeru se da mamo zraven vzet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako do otročka?
20.5.2010 10:05:59   
ledenaa
Itak ga ne more kar tako vzet,tako da takšno razmišljanje in sploh rzprava o tem je pa totalno user posted image
Če bi bilo tako enostavno materam vzet otroka,potem ga marsikatera matera tudi ne bi več imelauser posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako do otročka?
20.5.2010 10:19:45   
mate0ja
user posted image user posted image user posted image user posted image

Vzeti otroka mami zato, da bo imel na voljo šolanje, internet, mobilni telefon?

A vidva bi rada dokazovala, da bo mama za otroka slabo skrbela, ker mu kvazi ne bi mogla omogočit dostopa do interneta, ker ne bo imel mobilenga telefona?

Podpis pod vse ogorčene zgoraj.


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako do otročka?
20.5.2010 10:55:39   
sanasan
matr, ne morem, da nisem nesramna....ampak tebi vsa civilizacija in tehnološki napredek ni nič koristiluser posted image ...pa punca, kje imaš pamet in vsaj malo sočutja???????
če ga je namakal okoli brez zaščite, naj še odgovornost prevzame, ampak pri tem mu res ni treba otroka iztrgat materiuser posted image user posted image user posted image
kako, so pa že predhodnice odlično napisaleuser posted image



_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako do otročka?
20.5.2010 11:11:19   
nina166
Pa sta se vidva s tvojim kolegom mogoče kaj vprašala kako je mamici tega otročeka. Če živi res v tako slabo razviti družbi potem verjetno sploh ni vedela, kaj je to zaščita in bi lahko bil vsaj on tako pri pameti, da bi se zaščitil. Ko je zvedela, da je noseča z enim turistom, ki ga je poznala nekaj dni, ji tudi verjetno ni bilo lahko...besede splav verjetno še slišala ni. Če živi res v tako obupnih razmerah ji verjetno sploh ni lahko sami z otrokom...v takih družbah ljudje take ženske zelo obsojajo. Torej je po mojem mnenju tvoj prijatelj to mamico hudo izkoristil in zdaj bi ji še vzel otroka. In to samo zato, ker nimajo interneta. Katastrofa kakšne fore imate nekateri user posted image

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako do otročka?
20.5.2010 16:05:44   
trezika
to pa je tako brezzveze in primitivno, da sploh nima smisla komentirat user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako do otročka?
20.5.2010 16:13:21   
botrca
Otroka bi ji vzel? Halooooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...naj gre tja in se pogovori z njo, naj plačuje preživnino in naj ju obiskuje. Še boljša varianta pa je da drugič vzame kondome s sabo, ker tam ni civilizacije pa niti ne vejo kaj je touser posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kako do otročka?
21.5.2010 0:12:38   
Ribica **
Sem ze vceraj hotela vprasat, pa sem se zadrzala, ampak glede na odziv zdaj bom - kako so pa prijateljice njemu sporocile, da je ocka? user posted image  

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kako do otročka?
21.5.2010 0:17:57   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

Sem ze vceraj hotela vprasat, pa sem se zadrzala, ampak glede na odziv zdaj bom - kako so pa prijateljice njemu sporocile, da je ocka? user posted image  


na fejsu ga imajo dodanega med prijatelje user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kako do otročka?
21.5.2010 1:23:03   
Raho
A je to napisano v slovenščiniuser posted image

Jaz povzetka zgodbe ne bi naredila NIKOLI, če ne bi bile moje predhodnice komentiraleuser posted image .


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
21.5.2010 8:24:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Ribica **)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kako do otročka?
23.5.2010 12:26:30   
modrasmotka
nina166  dober si napisala verjetno jo je prizadel

brez danešnje najnovejše tehnologije se da idealno živet.ni otrok živček ker mu mama ne pusti za rač.igrce igrat user posted image ok dost heca !

je kaka varjanta da naredita test če je otrok res njegov?jo odpelje v sosednjo državo "kao" počitnice da preverita.če je njegov. hmmm definitivno ne samo otroka odpeljat ker to bo mamo ubilo.razen če je ena tistih ki nemara otrok user posted image zakaj pa niso sporočili takoj za tistim ko so ugotovili da je noseča in ne tik pred porodom?
pa tole z naslovom in podatki tudi meni ne štima.je kar podatke pustil za vsak slučaj ker se je mel par dni lepo?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kako do otročka?
23.5.2010 14:00:42   
kalypso
že to, da take stvari sprašuješ tle gor dokazuje nič dobrega. Taka "težka" vprašanja ne sodijo sem ampak na socialno ali odvetniško pisarno. vseeno pa se mi zdi, da kaj dost šans nima, tud js mu otroka ne bi dala, glede na to, kakšne prioritete navajaš...

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno lahko utišam to kozo s piškoti. (Neznana avtorica)

(odgovor članu modrasmotka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kako do otročka?
2.6.2010 16:41:49   
Lara73
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

to pa je tako brezzveze in primitivno, da sploh nima smisla komentirat user posted image user posted image user posted image user posted image


podpis.

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kako do otročka?
2.6.2010 19:20:51   
gogalina
IZVIRNO SPOROČILO: 15.7.

pozdravljeni, moj kolega ima problem, pomagajte mi da bi ga nekako rešili, ...
bil je 1x v enem kraju, nekje v pacifiku, ... to je full daleč iz slovenije, (tam pride zelo malo turistou, sploh belcev)tam se mu je zgodil, da je bil z eno domačinko. in, ko naj bi ta punca bila proti koncu nosečnosti, so mu prijateljice (njene) pisale da bo očka, ... ta punca je pred kratkim rodila in ima tudi barvo bolj belo.

zdej naju pa zanima, koliko možnosti ima da bi punčko dobil u slovenijo oz vsaj dokazal da je res njegova? se lahko zgovarja na civilizacijo, nepismenost oz nepoznavanje drugih kultur in obupne razmere tam, (no on pravi da ni tko slabo tam, da bo vsaj varna pred metarializmom), sam js brez spleta, fejsa, televizije mobitela, ne bi mogla normalno funkcijonerat, pa tukaj ji lahko omogoči šolo?!


Si vidla odziv?
Preberi svoj post še enkrat..
Tudi ti se lahko kljub fejsu, televiziji in mobitelu zgovarjaš na nepismenost.. user posted image

< Sporočilo je popravil gogalina -- 2.6.2010 19:21:28 >

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?