|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: finančna pomoč
19.5.2010 18:49:10   
samohranilka
dej mi svoj meil pa ti pošljem sliko kje živim

(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: finančna pomoč
19.5.2010 18:57:58   
valerija77
samohranilka, jaz sem bila v materinskem domu, ker žal ni šlo drugače. vedela sem samo da moram stran od bivšega. In v celju je zaenkrat ena soba prosta. če je res tko hudo, kokr govoriš, bi jaz spakala na drugi konec slovenije samo da mi ne vzamejo otrok. Ti si pa očitno prevelika gospa da bi vzela stanovanje v najem. Očitno ti že ne gre toliko za nohte. Mi smo 4 članska družina in imamo med 800-900 eur dohodka oba skupaj in v najemniškem stanovanju in nam čisto nič ne manjka. Da ti bo pa nekdo kar na lepe oči in besede posodil takšno vsoto in v tem času je prava utopija. Če pa ti ni za v materinski dom ali varno hišo, pa poskusi še pri podjetju ki v vašem kraju daje neprofitna stanovanja v najem in vprašaj za bivalno enoto, ki jo je tudi možno dobiti.

(odgovor članu aleksa83)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: finančna pomoč
19.5.2010 19:02:55   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: samohranilka

ja elektriko sem dobila.kok ste pokvarjeni.sedaj bom šla v materinski dom sin pa hodi v šolo v metliki 


Zakaj smo pokvarjeni? Bi obrazložila? A zato, ker ti ne verjamemo? Še zjutraj si bila brez elektrike, sedaj jo pa imaš? Ali si jezna na nas zato, ker nismo nasedli tvoji zgodbi? Če bi se ti tako zelo šlo za otroke, bi bila s tvojo situacijo že zdavnaj v materinskem domu ali varni hiši.

Če ne najdeš primernega stanovanja v Metliki, ga poišči kje drugje. Tudi otroka lahko prešolaš, je to najmanjši problem.


(odgovor članu samohranilka)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: finančna pomoč
19.5.2010 19:03:56   
Fleka
Kot sem že napisala je šla moja znanka iz Vrhnike v Mozirje.Hčerka je tam dokončala 4.razred.In ko se je od tam preselila na Brezovico je šla v novo šolo-to pomeni tri šole v osnovni šoli.Jaz tukaj ne vidim problema,saj je bilo to za otroka bolje kot nasilje.V TVOJEM primeru bi bilo to bolje kot življenje brez elektrike in vode.user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu samohranilka)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: finančna pomoč
19.5.2010 19:06:14   
benika
.V TVOJEM primeru bi bilo to bolje kot življenje brez elektrike in vode


Ne, ne, sej elektriko je dobila danes popoldne user posted image

(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: finančna pomoč
19.5.2010 19:10:25   
Fleka
Očitno res,ker z dvema otrokoma verjetno ni cel dan pri bratu pred računalnikom.user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: finančna pomoč
19.5.2010 19:20:27   
samohranilka
moj brat živi v ribnici in sem pri njemu ker ima bivši otroka.naša socialna je tako fejst da moram iz metlike prpelat otroka med tednom neglede da tamali obiskuje šolo.to jih nič ne briga.določili so stike vsak teden od torka do srede pa se dej če lahko.
žau gospe tako je

(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: finančna pomoč
19.5.2010 19:24:59   
Petraa
V črnomlju se oddajajo stanovanja user posted image user posted image

(odgovor članu samohranilka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: finančna pomoč
19.5.2010 19:26:19   
benika
določili so stike vsak teden od torka do srede pa se dej če lahko.


A to hočeš rečt, da otroka pri njemu prespita? Med tednom? Ah ja...

(odgovor članu samohranilka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: finančna pomoč
19.5.2010 19:30:38   
samohranilka
v torek popoldan in sredo popoldan sta pri njemu do osme ure in potem se vračamo v metliko


(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: finančna pomoč
19.5.2010 19:32:30   
valerija77
Tudi meni in očetu je socialna določila stike med tednom za cca. 4 ure in vem kako je ko se je treba vozit okol, pa še dojenčka imam, pa vseeno gre. Če pa se preseliš in če jih bo hotel oče videt se bosta na csd vsedla dol in dala za spremembo stikov ker se tudi to da. In če jih bo hotu videt bo že prišu ponje. Verjemi, da sem dala precej skozi in sem preživela in tudi drugim ni z rožicami postlano, pa se vse da, če se le hoče. Upam da se ti zadeve čimprej uredijo in da najdeš stanovanje, predvsem zaradi otrok.

(odgovor članu samohranilka)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: finančna pomoč
19.5.2010 19:35:32   
benika
v torek popoldan in sredo popoldan sta pri njemu do osme ure in potem se vračamo v metliko


U, to ti pa verjamem, da ni luštno. Pa poslušaj valerijo in sprejmi kak nasvet.

(odgovor članu samohranilka)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: finančna pomoč
19.5.2010 19:36:36   
BUŠICA
ma vse je nekam za lase privlečeno..bivši- nasilen, živčni bolnik-ne plačuje preživnine,a vseeno lahko dobi otroka na obisk,.. mama noseča z dvema otrokoma, brez elektrike in VODE...

socialna in CSD ne delujejo?...

in ti samohranilka- vse kar si se spomnila v tej situaciji je..."sposoditi si" 4000 evrov???? na forumu???

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: finančna pomoč
19.5.2010 19:58:51   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: benika

.V TVOJEM primeru bi bilo to bolje kot življenje brez elektrike in vode


Ne, ne, sej elektriko je dobila danes popoldne user posted image


in vmes si je šla še PC kupit....

mah nateg....

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: finančna pomoč
19.5.2010 19:59:42   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: samohranilka

v torek popoldan in sredo popoldan sta pri njemu do osme ure in potem se vračamo v metliko


kako sta pri njemu??? A ni nasilen, pa ubil vas bo itd....user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu samohranilka)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: finančna pomoč
19.5.2010 20:07:05   
Fleka
Men tud to ne gre nikakor skup.Jaz nasilnemu bivšemu partnerju(sploh,če grozi in NE plačuje preživnine!) NE bi dala otroka niti za minuto kaj šele za dva dni brez moje prisotnosti.user posted image In v tem primeru(če je res tako)mislim,da socialna NE bi določila takih stikov z očetom.user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: finančna pomoč
19.5.2010 21:54:53   
ronja
CSD-ju bi ti morali pomagati in ti tudi bodo, samo vztrajat je treba

Bodo, kar so verjetno že poizkusili - samo ji bojo hoteli poiskat najemniško stanovanje, tega pa ona noče...
Če ne dobiš stanovanja v Metliki, lahko greste živet drugam, saj zaposlena nisi, da bi te služba vezala... Sin se lahko prešola, sama sem se, ko smo se preselili, pa to ni nek bavbav. ni luštno, ampak precej boljše kot živet brez el. in vode!!!

Samohranilka, preko javnega sklada ti plačuje preživnino država, ne pa on. Ne vem, zakaj bi on imel kaj proti, če ti namesto njega plačuje preživnino država... Ampak to se strinjam, ne poznam ga, lahko da bi res imel.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: finančna pomoč
19.5.2010 23:03:08   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: samohranilka

ja elektriko sem dobila.kok ste pokvarjeni.sedaj bom šla v materinski dom sin pa hodi v šolo v metliki 

No,čestitam,problem rešenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Pa malo sem ti fauš,vsaj kar se financ tiče...ker mi živimo s tako vsoto 4-je ,pa ne beračimo na forumuuser posted image

(odgovor članu samohranilka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: finančna pomoč
20.5.2010 10:26:48   
samohranilka
javni sklad že plačuje ,bremenijo pa njega

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: finančna pomoč
20.5.2010 10:32:29   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: samohranilka
javni sklad že plačuje ,bremenijo pa njega

Zdaj praviš tako, v enem od prvih postov pa tole:
IZVIRNO SPOROČILO: samohranilka
preživnine ne dobim niti centa.


Laž ima pač kratke noge ...

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 20.5.2010 10:34:37 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu samohranilka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: finančna pomoč
20.5.2010 10:37:18   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: samohranilka
moj brat živi v ribnici in sem pri njemu ker ima bivši otroka.naša socialna je tako fejst da moram iz metlike prpelat otroka med tednom neglede da tamali obiskuje šolo.to jih nič ne briga.določili so stike vsak teden od torka do srede pa se dej če lahko.
žau gospe tako je

Torej včeraj si bila pri bratu, ker si morala otroke pripeljati k bivšemu - zdaj bi morala torej po tej logiki biti doma, ker je moral otrok v šolo, kako si pa potem ti zdajle spet pri bratu na internetu ali kje???

Laž na laž ...

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu samohranilka)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: finančna pomoč
20.5.2010 10:47:41   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: samohranilka
javni sklad že plačuje ,bremenijo pa njega

Zdaj praviš tako, v enem od prvih postov pa tole:
IZVIRNO SPOROČILO: samohranilka
preživnine ne dobim niti centa.


Laž ima pač kratke noge ...


ok-tole drži; javni sklad plačuje preživnino namesto moža; terjajo pa potem njega (se mu vsedejo na plačo ali kako drugače)

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: finančna pomoč
20.5.2010 10:48:12   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: samohranilka
moj brat živi v ribnici in sem pri njemu ker ima bivši otroka.naša socialna je tako fejst da moram iz metlike prpelat otroka med tednom neglede da tamali obiskuje šolo.to jih nič ne briga.določili so stike vsak teden od torka do srede pa se dej če lahko.
žau gospe tako je

Torej včeraj si bila pri bratu, ker si morala otroke pripeljati k bivšemu - zdaj bi morala torej po tej logiki biti doma, ker je moral otrok v šolo, kako si pa potem ti zdajle spet pri bratu na internetu ali kje???

Laž na laž ...


jap... tole pa res drži...

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: finančna pomoč
20.5.2010 10:54:43   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA2007

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: samohranilka
javni sklad že plačuje ,bremenijo pa njega

Zdaj praviš tako, v enem od prvih postov pa tole:
IZVIRNO SPOROČILO: samohranilka
preživnine ne dobim niti centa.


Laž ima pač kratke noge ...


ok-tole drži; javni sklad plačuje preživnino namesto moža; terjajo pa potem njega (se mu vsedejo na plačo ali kako drugače)

Ja - v redu - temu, kar navajaš ne oporekam, laž je v tem, da je  najprej je rekla, da ne dobi niti centa preživnine, 3 strani pozneje pa, da jo plačuje javni sklad - torej JO vendarle dobi. Pa še 1x vmes je rekla (ko so ji svetovali, naj prosi za plačevanje preživnine iz javnega sklada, če ji mož ne plačuje), da raje pusti vse skupaj, da "ji ni za dregati v osje gnezdo". Zdaj pa pravi, da ji javni sklad že plačuje preživnino.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 20.5.2010 10:58:53 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: finančna pomoč
20.5.2010 11:03:12   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA2007

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: samohranilka
javni sklad že plačuje ,bremenijo pa njega

Zdaj praviš tako, v enem od prvih postov pa tole:
IZVIRNO SPOROČILO: samohranilka
preživnine ne dobim niti centa.


Laž ima pač kratke noge ...


ok-tole drži; javni sklad plačuje preživnino namesto moža; terjajo pa potem njega (se mu vsedejo na plačo ali kako drugače)

Ja - v redu - temu, kar navajaš ne oporekam, laž je v tem, da je  najprej je rekla, da ne dobi niti centa preživnine, 3 strani pozneje pa, da jo plačuje javni sklad - torej JO vendarle dobi. Pa še 1x vmes je rekla (ko so ji svetovali, naj prosi za plačevanje preživnine iz javnega sklada, če ji mož ne plačuje), da raje pusti vse skupaj, da "ji ni za dregati v osje gnezdo". Zdaj pa pravi, da ji javni sklad že plačuje preživnino.


res je...prav imaš-laž ima kratke noge...
pa tudi krona bi ji iz glave padla, če bi se mogla preseliti in iti v varno hišo ali materinski dom...
konec koncu ni vse tako hudo kot navaja...

sicer me pa en moški spodnji organ briga - vsak ima svoje...
boli pa me, da tudi tisti ki so resnično potrebni pomoči, zaradi takih izvisijo user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?