|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mleko
9.6.2010 15:03:03   
*miska.mcc*
nasa tamala (18.6. bo stara 10m)
je zacela vztrajno odklanjat novalac odkar je GH. parkrat sem ji ponudila po 1 deci toplega alpskega mleka in je kar padlo vanjo. novalac pa cuza po 1 uro, paše ne spije polovice flase. pozirek in zabrise flasko od sebe, pa cez pol minute s5 vzame, nagne in zabrise.

bo kaj narobe, ce ze zdaj presaltam iz novalaca na navadno trgovinsko mleko?
ga pa dobro prenasa. nobenih alergij, nic krckov, drekec pekec normalen....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mleko
9.6.2010 15:21:18   
Katy78
Mi smo začeli s pitjem navadnega kravjega mleka okoli 11. meseca, za razne mlečne kaše pa sem ga uporabljala že prej. Načeloma naj bi se začelo navadno kravje mleko piti ob 1. letu, ampak verjemi, mesec ali dva gor ali dol, sploh pa če vidiš, da otrok nima nobenih težav in ga z veseljem spije.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mleko
9.6.2010 15:22:56   
kalypso
po moje je bolje, da ji namesto alpsekga mleka daješ navadno kravje mleko, pač no... tisto s krajšim rokom trajanja, če km nasplošno lepo prenaša. lahko pa poskusiš z novalacom z vanilijo, otroci ga imajo radi, in ne glede na to, da piše na njem od 1 leta dalje ji ga lahko že daš zdaj. ali pa poskusi s kozjim mlekom. vse to je bolje kot pa alpsko mleko.

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno lahko utišam to kozo s piškoti. (Neznana avtorica)

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mleko
9.6.2010 15:50:05   
marijaa
Daj ji obvezno polnomastnega 3,2 pa ji ga prekuhaj. Alpsko ni o.k, ker vsebuje konzervanse za daljšo obstojnost. Saj, če bo slučajno šla pri 11 m v vrtec bo tudi navadnega dobila in ne AM. Včasih so navadnega še veliko prej dali, pa so otroci prav tako zrasli in jim ni nič majnkalo.

_____________________________

Sedaj nas je pa toliko kot prstov na roki.

(odgovor članu kalypso)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mleko
9.6.2010 15:51:56   
*miska.mcc*
nimam nobene krave kje v zlahti, tako, da....bo sveze mleko iz trgovine ok?


pa hvala

< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 9.6.2010 15:52:14 >

(odgovor članu marijaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mleko
9.6.2010 17:43:14   
K_a_t_i
Mi smo mu pri 10m začeli dajat navadno mleko - Planika - sicer čisto iz praktičnega razlogaa. Z 11m je šel namreč v vrtec in do takrat sem morala ugotovit, če je nanj alergičen. Potem smo kmalu zamenjali za alpskega, ker tistega ni nihče drug pil, stran mi ga je blo pa škoda zlivat.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mleko
9.6.2010 20:26:31   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

nimam nobene krave kje v zlahti, tako, da....bo sveze mleko iz trgovine ok?


pa hvala

Ja, npr. od lj. mlekarn MU v kartonatsem tetrapaku ali pa nehomogemizirano v plastenki od Planike ipd.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mleko
9.6.2010 20:48:29   
Najaa
Direkt od krave itak ni dobro za tako malega otroka. Raje kakšna Planika ipd, čeprav jaz res nisem nisč komplicirala in sem prvi začela dajat KM pri 11m, ko se je nehala dojit in to alpskega, tadrugi pa od ljubljanskih mlekarn MU, ker smo pač vsi prešaltal na tega. No in kmalu smo prešaltal na hoferjevega in ker vse dobro prenaša, je to to. user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mleko
10.6.2010 8:13:27   
kristinaj
nič ne bo narobe.... jaz sem našima ga začela dajati pri 7,5 m ko sem jima začela delati gresk, polento na mleku, čokolešnik.... po flaši sta ga pa dobila pri letu...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mleko
10.6.2010 8:16:19   
*miska.mcc*
ok, hvala punce...
kompliciram zato, ker pri tadeju nisem nič nič komplicirala. in se mu pri 7 mesecih zacela dodajat mleko iz trgovine....
in je fasal vse mozne alergije in AD povrhu.
samo kot sem rekla, nina ne kaze niti najmanjsega znakega, da ji ne bi ustrezalo.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mleko
10.6.2010 12:43:11   
krokar
Jez sem moji začela pri 11 mesecih dajat mleko v prahu od pomurskih mlekarn in ga ima zelo rada. Saj je enako kot navadno mleko. Pač mi bolj odgovarja, da ga pripravljam sproti, da se mi ne skisa. Z alpskim mlekom bomo pa se počakali. 

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?