|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Krema za sončenje - že stotič
19.6.2010 22:06:42   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: mojmali

Od welede je kvalitetna, samo tudi težje mazljiva. Uživajte na morju.


Kje pa se še dobi? Je pa res super, smo jo uporabljali prej vsako leto, sedaj pa je nikjer več ne dobim.

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu mojmali)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Krema za sončenje - že stotič
21.6.2010 14:30:09   
barni
Mi smo imeli AVENE, pa je roza barve in posledično so bila vsa oblačila umazana. Potem sem kupila EUCERIN, pa vsebuje parabene in je šla v smeti. Sedaj sem kupila ILRIDO, pa je kar ok. Se malo težje razmaže, samo ne smrdi in tudi mastna ni preveč. Ko se vpije, se sploh ne vidi.

Menda naj bi bila precej naravna. Mislim, da je zaščita 30, je pa menda priporočljiva za alergike. Ne vem, tako mi je rekla v lekarni.

Gledala sem še eno čist natur menda, neki na G se mi zdi, pa je bila flaška celih 25E in je seveda nisem vzela.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Krema za sončenje - že stotič
21.6.2010 16:37:20   
biba26
Ojla,na strani Zveze potronikov slovenije so objavljeni najnovejši testi krem za sončeje
vendar morš bit član,
da imaš dostop,
tako da če je katera se priporočam za informacije

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Krema za sončenje - že stotič
21.6.2010 18:09:04   
mojmali
Letos jo še nisem zasledila, zato se bom verjetno odločila za Lavero, ki je 100% mineraln, pa še ne smrdi in je dobro mazljiva. Za otroka mislim, da je to najbolje, čeprav stane okoli 20€ za 200ml. Tudi zaščita 20 je dovolj. Izogibam pa se soncu med 11 in 16 uro.Lp

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Krema za sončenje - že stotič
22.6.2010 11:36:05   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: Julija08

Sem klicala v našo lekarno (Ljubljana Brod) in baje jo imajo...bom šla verjetno jutri pogledat...

Hvala za koristno informacijo z našga konca user posted image

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Krema za sončenje - že stotič
22.6.2010 21:41:10   
lenca1
Hope2-ali mi lahko prosim preveriš na sončni kremi od Dr.Hauschke, če je na embalaži kje navedeno, da gre za otroško kremo. Danes sem namreč kupila njihovo ''otroško'' kremo s faktorjem 15 in na njej nikjer ni zabeleženo, da gre res za otr.kremo-piše samo Sunscreen Lotion SPF 15. Predlani smo imeli sicer njihovo kremo, ampak se res ne morem spomnit ali je na njej pisalo Baby ..., pravtako se ne morem spomnit kateri faktor je bila-se mi zdi, da je bila SPF30user posted image Jih imam na sumu, da so mi prodali kremo za odrasle. Če omenjeno kremo uporablja še katera, bi prosila, če preveri napis (v primeru, da Hope2 nima te kreme). Hvala za odg.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Krema za sončenje - že stotič
28.6.2010 22:46:50   
nežka
jaz imam Avalon, faktor 22. sem zelo zadovoljna,ker se lepo razmaže, nič ni bel... pa faktor je čisto dovolj.


user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Krema za sončenje - že stotič
29.6.2010 22:35:17   
marta82
IZVIRNO SPOROČILO: barni

. Potem sem kupila EUCERIN, pa vsebuje parabene in je šla v smeti. .


Eucirin 50-ka ima parabene, 25-ka je brez kemičnih filtrov (ima mikropigmente) in ne vsebuje parabenov (vsaj jaz jih med sestavinami nisem našla). http://www.eucerin.si/sun_sensitive_skin/smallchild_micropigment_lotion_25.asp

A katera ve kaj pa vsebuje La roche posay (kakšne filtre)?

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Krema za sončenje - že stotič
30.6.2010 11:06:41   
mojmali
Danes je toliko "naravne" kozmetike na trgu, da ne se ne  moreš odločit user posted image , katera je res naravna. Na internetu sem zasledila OrCa kozmetiko. Kaj mislite?
Pa še nekaj linkov:
http://www.srcek.si/si/citalnica/akamuti-g160.shtml
http://www.tm-shop.si/si/
http://www.or-ca.si/
Katera je res kvalitetna in neškodljiva?

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Krema za sončenje - že stotič
1.7.2010 15:16:49   
jaša2
mi imamo vedno EUCERIN 25 in se mi zdi ful fajna.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu mojmali)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Krema za sončenje - že stotič
3.7.2010 14:54:01   
Najaa
Zadovoljna z mullerjevo znamko kreme, faktor 30, pa še na listi testiranja je.user posted image

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Krema za sončenje - že stotič
5.7.2010 7:13:27   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: lenca1

Hope2-ali mi lahko prosim preveriš na sončni kremi od Dr.Hauschke, če je na embalaži kje navedeno, da gre za otroško kremo. Danes sem namreč kupila njihovo ''otroško'' kremo s faktorjem 15 in na njej nikjer ni zabeleženo, da gre res za otr.kremo-piše samo Sunscreen Lotion SPF 15. Predlani smo imeli sicer njihovo kremo, ampak se res ne morem spomnit ali je na njej pisalo Baby ..., pravtako se ne morem spomnit kateri faktor je bila-se mi zdi, da je bila SPF30user posted image Jih imam na sumu, da so mi prodali kremo za odrasle. Če omenjeno kremo uporablja še katera, bi prosila, če preveri napis (v primeru, da Hope2 nima te kreme). Hvala za odg.



Oprosti za pozen odgovor. Ja, to sta dve različni kremi in so ti prodali za odrasle (lani je na tubi pisalo for children and sensitive skin). Ampak jaz sem letos tudi dobila samo za odrasle 20 faktor in sem mazala našega 1,5 letnika. Vsega skupaj je že 1,5 mesec na morju in nima nobenih posledic zaradi te kreme za odrasle, pa še vedno ga sonce ni primlo, je beli. Ne vem pa kaka je razlika po sestavinah. Nisem komplicirala, naravna je, kake občutljive kože pa nima. Za otrok je bila najprej 30, potem so spremenili na 20spf. Dobiš jo le še na internetu- stare zaloge

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?