|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2010
23.6.2010 21:36:37   
đanika
ojla

Da se na hitro pofočkam..danes v 36 tednu imela pregled. Včeraj me je začelo dopodlne špikat v križu in na levi strani pod trebuhom zelo slabo čutila našega korenjaka sem že mojemu rekla, da to pa ni dobro. No danes sem dala kri in vodo in je vse ok pritisk 120/70 naredila mi je UZ naš doječek je baje tako srečen notri da še dolgo ne bo nič je pa rekla, da imam velik trebuh in da kaže na to da je doječek že velik in ne bi bilo problema če bi se začelo. Še vedno z glavico dol in baje ima pravo čupo No kake 14 dni še naj počaka. Glede laskov me pa res zanima če se to vidi  že na UZ.user posted image

Jaz sem drugače ok samo stopnice me pa res ubijajo smo doma v 4 nadstropju in brez lifta. Je rekla G naj čim manj hodim po stopnicah. Sam kako to ne gre user posted image

Vsem ki ste že v niskem štartu želim da čim prej mine pa polna luna bo tako da bo gužva v porodnišnicah.user posted image

Mišu drži se tvoja princeska je prava korenjakinja...

lp

(odgovor članu anajrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Julijke 2010
24.6.2010 7:44:00   
Martinčka
jutro!

no katera bo zdaj nadaljevala sezono? user posted image  se je malo umirilo...

zunaj je čudovit dan-juhej! včeraj sem likala vsaj 4 ure, ampak mi je še vedno ostalo nekaj pleničk za zlikat... sej ni panike, sam da sem se moževih srajc znebilauser posted image

danes pa grem v mesto in si bom v lekarni naročila tudi Dianatal gel... ko ga bom imela v prtljagi bo že na psiho tako pozitivno vplival da bo po moje vse lažjeuser posted image ...


sprožitev poroda- ponekod puščajo res po 14 dni ali več čez rok... tudi zato ker PDP ni vedno pravilno določen in bolj gledajo koliko je otrok pripravljen priti na svet in kako smo me pripravljene... jaz sem vseeno rekla da po enem tednu zasitnarim ker bo po mojih izračunih itak že en teden po ginekologinjino, 11 dni pa po mojem izračunu in se mi zdi to dovolj! ker jaz sem se rodila skoraj 3 tedne čez rok in ne bi rada tega doživljala... iz tega razloga sem tudi zbrala P kjer je v navadi da te nekje pustijo do 8 dni čez rok potem pa sprožijo in ne čakajo kaj več...

jutri pa praznik, jeej dragi je doma... a se greste kam potepat? če bo lepo vreme bom zagotovo želela it kam.. v logarsko ali kaj podobnegauser posted image

(odgovor članu đanika)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Julijke 2010
24.6.2010 8:15:10   
oton
jutro user posted image

sicer srkam kavicouser posted image , ampak sem tako  user posted image  tako slabo spim, se premetavam iz boka na bok, in potem me začne bolet hrbet v ledvenem delu da je groza...me pri spanju prav ovira tale trebuh...ah bo že user posted image  

tako malo sem vam pojamrala user posted image :

Mišu:  želim vama s Carin da prideta čimprej domov in se lepo doma cartate vsi skupaj in uživate v nepozabnih trenutkuh user posted image user posted image user posted image   joj ampak tebe pa res matra ta pritisk, naj se pri tebi tudi zadeva čimprej normalizira user posted image  

Martinčka: meni je v drugi nosečnosti počasi začela odtekati plodovna voda, na podoben način kot si opisala sama user posted image  dva dneva pred PDPjem sem veliko prehodila, ampak res veliko. in zvečer sem čutila da mi nekaj uhaja in bila prepričana da to pa ni urin, ker enostavno nisem mogla zadržat. To se je ponovilo enih parkrat in to toliko da sem se morala preoblečt. In se odpravim v porodnišnico, tam se zadeva ustavi, prez kakršnega koli popadka...skratka čakanje do naslednjega dne ko so mi predrli mehur do konca in zadeva je stekla sama od sebe user posted image  

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Julijke 2010
24.6.2010 8:30:07   
oton
nadaljujem:

Martinčka: tako da čisto možno da je pri tebi tudi plodovnica, ampak v manjši količini. Če boš se danes čutila podobno se bi jaz šla na tvojem mestu pokazat.

glede oblačenja user posted image  : se strinjam s tabo Martinčka, vsaka bo oblekla svojega dojenčka po svojem občutku...jaz osebno ne bom uporabljala kratkih rokavov, ker novorojenčka ne mislim dajat na sonce, razen res že proti večeru, ko pa že kak vetrič zapiha, v vozičku bo v košari, v senci. In tako majhno otroci mislim da nimajo še dosti maščevja pod svojo kožo da bi sami lahko regulirali toploto, zato mislim da jih je potrebno kljub 30 stopinjam oblečt dolg rokav...otrok pri enem letu je pa že druga zgodba: mi je kar groza ko vidim mamico v kratkih rokavih, otroka pa v 2 dolgih user posted image  ker takim malim tekačem je pa vedno bolj vroče in so prej mokri kakor mi. Sicer pa smo različne in vsaka drugače razmišlja in tako je tudi prav....vsaka naj po svoji presoji obleče svojega user posted image

Dan je res prečudovit, ga bom izkoristila za pranje zaves in pospravljanje hiše...jutri pa tudi za uživanje in kak krajši izlet z dragim in malo nagajivko user posted image  

lep dan vam želim

(odgovor članu oton)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Julijke 2010
24.6.2010 8:42:33   
anajrim
Jutro !

jaz imam pa danes pregled in ctguser posted image ...me prav zanima če bo kaj kazalo ker mi non stop otrdeva trebuh..user posted image

oh ja so se začeli prečudoviti dnevi tako da smo se mi že včeraj kopali..user posted image user posted image user posted image .je bila voda precej mrzla 24stopinj.user posted image ..sedaj se bo pa do popoldneva lepo segrela na kakih 36-27 stoppinj in bo užitek plavat.user posted image user posted image user posted image ..tako malo sem vam lušte naredila.user posted image user posted image user posted image ..sedaj pa šibam perilo obesit in potem v Tivoli na klepet s fejst babami...user posted image user posted image user posted image

papa



_____________________________

Nik 24.10.2007
Tadej 14.7.2010


(odgovor članu oton)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Julijke 2010
24.6.2010 9:23:07   
DanijelaNeli
Jutro...

Začelo se je lepo...
...upam,da se bo tudi tako nadaljevalo...

Danes še mogoče postanem "mrzla teta"...namrečuser posted image moj ima brata dvojčka,in tudi on s punco pričakujeta naraščaj(PDP 28.6).Danes je šla na sprejem v P,z napotnico za CR,kjer bodo določli ali bo imela ali ne.
Upajmo,na vse najboljše...user posted image user posted image user posted image



Vse to mi je dalo danes en nov zagon za naprej....vse skupaj mi je dalo malo mislit....Za marsi kaj mi je žal...

Uhhh,bo veselo pri naši hiši...dva user posted image  v enem mesecu...user posted image







(odgovor članu anajrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Julijke 2010
24.6.2010 9:53:04   
extra
Extra - jaz sem KAjo rodila v čelni vstavi.Dr. House je prijavil, da ne ve, kako bomo rodili, no pa je šlo vse BP, edino druga porodna faza (pritiskanje je bla malo daljša). Ker pa sem mela EA, ni blo panike. No, jest dr. HOusu nisem niti za trenutek verjela, da ne bi šlo vaginalno. user posted image Tko da samo verjami v svoje telo in bo!
IZVIRNO SPOROČILO: Špelka

Kaj res Špelka? DOBRA Si če je dr. HOuse dvomin, ti pa tko zih....svaka čast!! Daj mi malo tvoje volje ;) KOliko časa pa je trajala tvoja druga porodna faza?
Sej bo, jaz še vedno upam, da se bo kej spremenil.
Punce jest mam sam še 5 dni do roka...juhu. Mislite name!!!!

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Julijke 2010
24.6.2010 11:14:43   
Špelka
Oj!

Extra - ja, je blo tko, da me dr. House pri napotitvi v porodno ni nič seznanil s čelno vstavo, samo rekel je, da dvomi, da bomo vaginalno rodili. No, in kar ne veš, te ne obremenjuje. Jaz sem samo mislila, kkao da ne, sej sem ja v dobri kondiciji (sem veliko hodila pri Kaji), otrok je z glavo dol, itd. No, 2. porodna doba je trajala 2,5 ure, obračali so me z boka na bok, morala sem pritiskati na vsak popadek. Da je bla čelna vstava sem pa izvedela šele, ko je prišel ven celi mali vesoljček - z ogromno buško na čelu in čisto poležanim noskom na eno stran. user posted image  

O, Anajrim - a maš ti to privat bazen??? MAl sem pa ti fouš, da veš. user posted image  Uživajte v namakanju!

O Mali bibi in Nejcu še ni nič novic? user posted image  Še vedno držim pesti...

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu extra)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Julijke 2010
24.6.2010 12:31:44   
arruba
Dan,

pravkar s pregleda, kot ponavadi vse kul, sem pa prav ponosna sama nase, ker sem se v 1 mesecu zredila samo za 1 kilo (tako je pokazala vaga v ZD, za katero sicer sumim, da je pokvarjenauser posted image ). Mulček se ima baje prav fajn notri, naslednji pregled pa imam čez 2 tedna, ko bom imela tudi prvi CTG. Joj, to pomeni, da se že bliža finiš, a ne? Upam, da bo mali počakal vsaj do 16.7. ker ima moj user posted image  ravn 15.7. še ustni del pravosodnega in si nekako ne predstavljam, kako bi ga bil sposoben naredit, če bi vedel, da sem jaz v P, ker je po pol leta učenja že itak taki presing na ustnem, da se ti zmeša, jaz bi bla pa v P živčna še zaradi njega.. uhh, sem bila prav jezna, so mu dali rok čist na zadnji možni dan..bomo pa mal prišparali, ker bo potem lahko skupen žur za pravosodca in malega  user posted image

Me je začelo enmalčk stiskat, pa mogoče niti ne toliko glede poroda, bolj glede tega, kako bom potem znala malega poštimat..si čist ne predstavljam, kako bo, samo poslušam zgodbe o tem, da si še zob včasih nimaš časa oprati...obe babici pa 80 km stran. Hmmm, bom najbrž imela vsakodnevno vročo linijo z mamo.

Martinčka si me spomnila, da sem pozabila rečt za streptokok test..če me kaj prehiti, bom pač v P povedala, da sem imela v preteklosti pozitiven test pa naj mi našopajo antiboitike. A katera ve, če mora biti pozitiven izvid na streptokok vpisan v materinski knjižici?

Lillygmail - jaz imam 24.7., pa ti? sicer sumim, da bo malo kasneje - nekako sem se psihično naštimala na 27.7., pa ne vprašaj zakaj, ker ne vem. PO je torej v redu?

Aja, pa še na temo oblačenja otrok - zadnjič sem v Izoli pri 33 stopinjah videla mamico, ki je imela malega pokritega z zimsko volneno kapo s cofom user posted image .. če tega malega ni vročinski udar, je dober

< Sporočilo je popravil arruba -- 24.6.2010 12:33:20 >

(odgovor članu đanika)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Julijke 2010
24.6.2010 12:38:20   
naja7
Ja lep dan je danes, še lepši bi bil če nebi bilo sparine proti večeru, ker je ne prenašam, kr slabo mi rata...
Danes moram še posteljnino oprat in obrobico za zibelko in postelco zlikat potem pa mislim, da sem konec....
Košaro za buzza že imava doma, vozička pa še ne je teta rekla naj počakam še malenkost, ker možno da bodo buzzi znižani...

Vse vesele, ker je jutri praznik in bodouser posted image z vami, moj pa bo delal, ker ima službo na 4 izmene.

Martinčka, ti si iz Sg okraja če sm kaj prav razbrala, boš šla v Sg porodnišnico al si si katero drugo izbrala?
Anajrim pri nas tudi imamo bazenček doma, ampak si ne upam vanj, ker sem lani konkretno padla ko sem se basala iz njega, tako da letos ne bom poskušala, da se ne ponovi lanski scenarij...

Uživajte...

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Julijke 2010
24.6.2010 12:48:04   
Martinčka
arruba ja v materinski knjigici ti piše ali si pozitivna ali negativna na streptokok! sam jaz bom vseeno še en listek na knjižico pripopala če pozabim jaz rečt oni pa pozabijo pogledatuser posted image  kaj pa če pokličeš da te vzamejo pa ti ga naredijo... itak je samoplačniški pa traja ravno pol minutke da vzame bris... jaz ne bi raskirala preveč če veš da si bila v preteklosti pozitivna!?

naja7 ja jaz sem iz tega okoliša in grem v sg rodit...

jaz pa sem zdajle pojedla 400 g maner napolitank zraven mrzlega mlekauser posted image  njami... zdaj pa najbolje da grem en krog peš da se malo nahodim in malo pokurim te napolitanke! hihi... sladkega kar ni in ni konec pri meni...




(odgovor članu naja7)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Julijke 2010
24.6.2010 13:21:17   
nagaja28
naja7, če si bila že enkrat testirana in pozitivna na streptokok, si vedno pozitivna, se ni treba še enkrat testirat in ti morajo dat antibiotik. moralo bi ti pa pisat v materinski, vsaj na tisti strani, kjer ti vedno napiše, da si imela pregled, ker to stran v P vedno pogledajo.

joj ste vse nekaj pridne, jaz sem pa bolj pri ta lenih. komaj da naredim tiste sprotne stvari (kuhinjio pospravim in cunje operem). upam, da je to samo nosečniška lenoba in da potem mine user posted image .

glede oblačenja, sem pa jaz mnenja, da če smo imeli prvega pri 22-23 stopinjah (notri) v dveh dolgih rokavih, bo pri drugem en dolg rokav ravno prav za 25, 26 stopinj. po 30-ih stopinjah zunaj pa ne bomo hodili. zjutraj in zvečer je pa malo hladneje, pa bo ravno prav user posted image . drugače mu bom pa žabice slekla, pa ga pokrila samo s tetra pleničko, pa bo. kapica pa mislim, da je čisto dovolj bombažna, saj v vozičku ne piha in je ponavadi še bolj toplo.
si bom pa šla nabavit še mrežo za na voziček, ker pri nas so komarji čisto zblazneli. naš malček je čisto bulast. sicer ga zdaj kar namažem zvečer, pa se ga hvala bogu komarji izogibajo.

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Julijke 2010
24.6.2010 13:23:02   
nagaja28
ups se oproščam, tisto za streptokok je za arrubo, ne za najo7

(odgovor članu nagaja28)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Julijke 2010
24.6.2010 14:25:13   
diana 28
Sporočam Vam, da je vaša sonosečka Niky 31 danes ob 13:01 rodila malega fantka po imenu Kris.... Velik je 44 cm in težak 2120 ... Oba sta vredu .... Mamica in očka sta presrečna.....

Sestra od Niky 31 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nagaja28)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Julijke 2010
24.6.2010 14:35:02   
soncekray
Niky 31 cestitamuser posted image user posted image

Arruba, ce te kaj potolazi, nase babice sta obe vec kot 1000km vstran. Tak da babi servis pri nas ne bo delovaluser posted image

Je pa moja mami zdaj pri nas in bo tu ostala do poroda. Tak me razvaja, da sem glih dans rekla da bo hudo pol ko bo sla domov.

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Julijke 2010
24.6.2010 14:50:38   
DanijelaNeli
Pozdravljene...
 
Lih na hitro sem pokukala na RR,preden grem po Nelico v vrtec...
 
Pri nas še ni novega,doma mislim...
 
Od Vas Julijk tudi ni bilo slišat nobenega Bib-bip...user posted image
Obenem pa čestitam Niky31 za Krisa...user posted image user posted image user posted image
 
 




Zdej bi pa šla najraje malo plavat...ampak se odpravit...to se mi pa ne da...
Šla v Mesečev zalivček...najlepši delček naše obale...
 
Bi mi pasalo,ker me je začel križ bolet...
...tako,da bom peglala danes zvečer...
Si ne morem niti las zaprav umit...tako,da sem šla včeraj kar do moje frizerke in mi jih je ona...
 
Nič,grem jaz v vrtec ...

(odgovor članu soncekray)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Julijke 2010
24.6.2010 15:31:11   
kenya
Živjo!

Najprej čestitke Niky31 za user posted image   user posted image   user posted image  .

DanielaNeli, mi bi se šli konec tedna tud radi mal v Mesečev zaliv gužvat. Pa me zanima, če mi lahko poveš, kako se pride do tja? Pomoje se bom jaz kar zakotalila po poti user posted image    user posted image

Drugače je pa danes točno še en mesec do mojega pdp...uau je še daleč user posted image . Sem bila pa danes na dekompresiji spet in  zdaj imajo tolk čudne ure za naročat, pa še dopusti so drug teden, tako da ne bo nič nekaj časa. Pomoje tuid pretiranega učinka ne.

Sem imela pa večraj en tak 'giorno di merda'..čist vse je šlo narobe popoldan. Najprej je bla tamala nekaj vročična, danes hvala bogu o.k, pol se je ta velika prevrnila na glavo, pa smo spet rane pucali, za nameček sem šla pa po našo user posted image , bernko, ki je bila operirana, ker je imela eno hudo bulo na kolku. So jo matrali 3 ure v lj.,rekli da sedaj bo spet o.k. Jaz jo pripeljem domov, jo dava v pesjak ležat, ona me pogleda, zavrti oči in mi pogine praktično na rokah. Sem bila čist v šoku in mi je blo tko hudo user posted image . Pol jo je blo treba spet nazaj v lj pelat, mali dve itak nista nič razumeli kaj se dogaja. Pa še user posted image  ni bilo doma, tako da sem bila čisto fuč na koncu dneva.

Aja, pa še mojo prijavnico za darovanje popkovne krvi v javni banki so izgubili, zato mi tudi še do  sedaj niso poslali paketa, tako da sem morala danes še enkrat poslat in bom zdaj komplet končno prejela.

Zdej k sem se mal izkašljala bo pa sigurno boljš user posted image .

Uživajte še naprej v sončku.





_____________________________

Nobody promised you easy life.

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Julijke 2010
24.6.2010 16:40:39   
soncekray
Kenya, mi je zal za vaso kuziko.. Upam da vsaj trpela ni prevec. Drzi seuser posted image


(odgovor članu kenya)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Julijke 2010
24.6.2010 16:49:38   
đanika
kenya kako žalostno boga ti... kaj so pa rekli zakaj ??? Joj me je kr groza ko bo naš kuža umrl.

Niky31 Čestitke.....user posted image

(odgovor članu soncekray)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Julijke 2010
24.6.2010 18:00:38   
naja7
Boga tvoja kužika kenya, tudi jaz sem imela bernko, ki je bila rojena pod nesrečno zvezdo, kot majhna si je zlomila tačko ker je lavfala po mokri travi in veterinarka ji je brez rentgena naravnala tačko ter ukleščila živce, zaradi tega jo je kasneje možganska kap in je bila pov leta paralizirana po desni strani ampak mi jo je z masažo uspelo postavit na 3 tačke, zlomljena pa kot da je nebi imela, ni bila dovgo ker jo je še enkrat možganska kap ampak tokrat sploh ni bilo pomoči, smo našli mrtvo. Splošno znano za bernce je da so zelo občutljivi iz tega legla je še samo 1 živa od 9 in še ta ima strašanske probleme...
Vrjamem da si bila v šoku js sem se 4 dni skup jokala ko zmešana, sedaj pa so naši nabavli nemškega ovčarja ne da imam kaj proti njim ampak mi je grd in mi moje Sene niti prbližno ne more nadomestit....


Punce kaj pa Mala Biba in Nejček imamo kakšne novičke kako se je odneslo v torek???

(odgovor članu đanika)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Julijke 2010
24.6.2010 19:40:55   
mišu
cer!
Zvecer so me iz sok sobe premestili na oddelek. Dopoldne so mi pripeljali malo in je cel cas z mano v sobi. Na vsake tri ure se hranimo. Mleko si crpam, dojim se ne. Najmanj 2 tedna bove tu. More prit na 2kg. Vmes lepo je, vmes malo manj. . . Zdaj je malo shujsala, kar je normalno za novorojencke. Vazno, da mam mleko, da dobi vse kar rabi.
Drzte se, se malo user posted image

(odgovor članu naja7)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Julijke 2010
24.6.2010 20:13:45   
TandJ
ojlapunce.
no pa sem se jaz konec z laufanjem po pordonišnici...
Bina in Kat: postopek gre tako. prideš tja, te dajo na ctg, potem sledi ultra zvok kjer pogledajo stanje in kdaj bi bil okvirn casrki rez, potem nadaljuješ na ekgju in pogovru z eno zdravnico, zaključiš pa pri ginekologinji, ki ti določi datum carskega reza.
Pri meni pa je situacija taka: imam celo nožno vstavo, pri čemer sploh ni možen naravni porod. dojenček je z noggicam že pripravljen da bo šel ven... posteljica je že ful dozorela, prav tako je bolj malo plodovnice, otrok pa ful velik, tako da imam carski rez že naslednji teden- v sredo!
sem ful vesela in se prov veselim vsega skupaj.
drugače pa ti nič kej dosti ne povejo kako to izgleda. ko sem vprašala za anestezijo so rekli naj se kr z anastezistom zmenim ko pridem tja. za notranji šiv je rekla da je nevaren (brez kakeršnekoli razlage), ko pa sem vprašala kdo me bo imel je rekla, da seznama kdo je dežurn pa ona že nima...tako da Kat žal ne morm na nič od tvojih vprašanj odgovoriiti...
zdaj grem pa res odštevat dneve...user posted image

(odgovor članu mišu)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Julijke 2010
24.6.2010 20:17:00   
šipek
Da še čestitam vsem, ki ste medtem, ko me ni bilo postale mamice...
Balem, Mišu, Niky - bravo za vas in vaše sončke! user posted image  Hitro okrevajte mamice, otročki naj pa pridno rastejo, vsem pa veliiiko zdravja!
 
Mišu - če boš še najmanj 2 tedna v P, se pa zna zgoditi, da se še tam srečamo! Nam boš lahko dala še kakšen nasvet, ko boš že vse veliko bolj obvladala kot me... user posted image  Seveda pa vama vse želimo, da bosta šli lahko čim prej domov! user posted image

Mala biba - kje si? Držimo pesti za Nejca in javi se nam kaj!

Pa komaj čakam kakšne fotke "naših julijčkov" - me, ki še čakamo na svoje sončke si jih z veseljem pogledamo in sanjarimo o tem, ko bomo držale v rokah naše otročke.
Jaz z veseljem pogledam vaše fotke in si  tako lažje predstavljam kakšen je naš pikec. user posted image

Bodite čim lepše in... kmalu bo julij... user posted image

(odgovor članu mišu)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Julijke 2010
24.6.2010 20:23:18   
Bina 83
TandJ hvala za info! Sem cel dan preverjala če si že kaj napisalauser posted image !

A so mogoče kaj povedali koliko časa traja poseg ali pa kaj o okrevanju?
No, drugače bom pa sama vprašala ko bom tako daleč!

V katerem tednu pa boš naslednji teden? Ob kateri uri pa imaš poseg?

Želim ti, da bi se ti vse čim lepše izteklo in da bi hitro okrevala brez neprijetnosti!
 
Čez en teden boš že imela svojo malo štručko v naročjuuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu TandJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Julijke 2010
24.6.2010 20:44:05   
TandJ
Bina- baje si en dan dlje v porodnišnici, kot če rodiš... koliko časa pa traja poseg pa nima pojma. nisem vprašala, ker so me že tako čudno gledale ko sem tok spraševala... a mogoče katera ve? morm mal po netu pogledat...
sem pa naročena o 7h zjutri (tri smo naročene takrat), tako, da ne vem kako je potem vrstni red?! kdor prvi pride prvi melje user posted image
Bom že malo prej tam, amapk itak imaš potem še britje pa čisščenje... ampak dopoldne bom pa vrjetn res že imela svojo štručko v roki user posted image
drugače pa so mi zapovedal da lahko en dan prej jem bolj malo in samo kuhano lahko hrano. pit morm pa nehat že prejšen dan zvečer. če sm res žejna lahko malo vode. in to mora bit skos tako, do reza... groza. jim bom še skupi padla tam od vsega user posted image
kdaj si ti naročena na prve preglede? sporoči kako bo.
papa

aja bom pa v sredo v 38 tednu in 6 dni.

< Sporočilo je popravil TandJ -- 24.6.2010 20:45:03 >

(odgovor članu Bina 83)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?