|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 15:19:28   
PeggyBundy
Mi smo za nage ritke.

Povejte, a potem jaz zlorabljam sosedovo punčko, ker jo tako rada gledam v njeno malo celu-ritko? Ker če se mamice tako počutite, bom poskušala v prihodnje gledat raje sosedu med noge.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 15:52:07   
wis
Absolutno nagec. Sonce, voda, zrak, svoboda, ni lepšega tudi za male ritke.
Mi gremo letos kar v nudistični kamp, bomo vsi trije nagicaliuser posted image .

Moram pa priznati, da sem kar presenečena, kako zapeto eni razmišljate. Če vidite pedofile za vsakim kamnom, pa bodite doma (čeprav jih lahko srečate tudi na poti v šolo/vrtec ipd). Pa ne mislit, da mi je vseeno, če bi koga posumila, da gleda mojo malo z drugačnim interesom, kot pač normalno simpatijo, ki jo imaš (vsaj jaz) do malega otroki, tudi če ni tvoj, .....pravzaprav ne vem, če odgovarjam zase...

Dokler pa ni tako, bo moja pupa uživala nagec. Bo imela še dovolj časa v življenju za nepotrebne skrivalnice telesa in komplekse ipd.

Sicer pa... vsak kakor mu paše.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
24.6.2010 16:29:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu PeggyBundy)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 17:23:55   
krtačka
Nagec-v vodi in na plaži. Je pa res, da ne hodimo na plaže, kjer mrgoli ljudi, raje smo v bolj umirjenem okolju.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 17:34:17   
Tincy90
Mi bomo meli kopalne pleničke lih zaradi kakanja, ker naša zlo nepredvidljivo kaka.user posted image drgač pa je zlo rada nagica v vodi, ko jo kopamo tko da bomo tud na morju sprobal mal "nagasto". Drgač pa pleničke kt sm že napisala.

_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu krtačka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 17:35:19   
Tincy90
IZVIRNO SPOROČILO: PeggyBundy

Mi smo za nage ritke.

user posted image

Povejte, a potem jaz zlorabljam sosedovo punčko, ker jo tako rada gledam v njeno malo celu-ritko? Ker če se mamice tako počutite, bom poskušala v prihodnje gledat raje sosedu med noge.

user posted image user posted image user posted image





_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu PeggyBundy)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 17:59:12   
Andromeda
IZVIRNO SPOROČILO: wis

Moram pa priznati, da sem kar presenečena, kako zapeto eni razmišljate. Če vidite pedofile za vsakim kamnom, pa bodite doma (čeprav jih lahko srečate tudi na poti v šolo/vrtec ipd). Pa ne mislit, da mi je vseeno, če bi koga posumila, da gleda mojo malo z drugačnim interesom, kot pač normalno simpatijo, ki jo imaš (vsaj jaz) do malega otroki, tudi če ni tvoj, .....pravzaprav ne vem, če odgovarjam zase...




Jih res lahko srečamo tudi drugje, ampak na poti v šole, vrtce, trgovine td so, prosim lepo, otroci oblečeni. In ne, ne bom doma, zato, ker mi pač ustreza, da ima moj otrok pokrite genitalije.

(odgovor članu wis)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 18:02:59   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: mamamamca
Mislim, da smo ljudje preveč z nekimi družbenimi normami obremenjeni...

Ja, s pedofilijo, po domače.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu mamamamca)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 19:54:24   
smokyhawk
joj ej,šele tako spoznaš kako je nekateri slovenski narod zategnjen do pasu pa še više....user posted image user posted image kaj boste pa rekli vašim mamam ko vas je nage podila okol hiše pa morja pa to??user posted image a se sploh še pogovarjate z njimi,ste ostale z njimi v stikih???al se vam gravža da so lahko sploh to počele....joooooj ej......user posted image user posted image pa nehite že s temi pedofili no,vsepvsod so,lahk da je vaš sosed tud pedofil pa tega neveste ker dobro prekriva....druga kot da mu jeb.. mater pa da ga zbrcaš ko pras.. pa da mu odrežeš tisto pipo njegovo ko se šlata po njej ko otročke gleda tk ne morš...in js osebno ko bom samo predvidela da kdorkoli čudno istopa in sumljivo opazuje mojega najdražjega mu bom naredila prav to!!!!!zaradi tega pa ne mislim prikrajšat veselja mojemu bebiju da si malo rito zlufta,itak bo mel plenico gor na plaži ko ''serje'' ko vidra ampak malo pa jo bomo tudi preluftali....
še sama se sončim zgoraj brez...a je tudi to tabu tema,pa tabu stvar???user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 20:45:28   
Andromeda
IZVIRNO SPOROČILO: smokyhawk

joj ej,šele tako spoznaš kako je nekateri slovenski narod zategnjen do pasu pa še više....user posted image user posted image kaj boste pa rekli vašim mamam ko vas je nage podila okol hiše pa morja pa to??user posted image a se sploh še pogovarjate z njimi,ste ostale z njimi v stikih???al se vam gravža da so lahko sploh to počele....joooooj ej......user posted image user posted image pa nehite že s temi pedofili no,vsepvsod so,lahk da je vaš sosed tud pedofil pa tega neveste ker dobro prekriva....druga kot da mu jeb.. mater pa da ga zbrcaš ko pras.. pa da mu odrežeš tisto pipo njegovo ko se šlata po njej ko otročke gleda tk ne morš...in js osebno ko bom samo predvidela da kdorkoli čudno istopa in sumljivo opazuje mojega najdražjega mu bom naredila prav to!!!!!zaradi tega pa ne mislim prikrajšat veselja mojemu bebiju da si malo rito zlufta,itak bo mel plenico gor na plaži ko ''''serje'''' ko vidra ampak malo pa jo bomo tudi preluftali....
še sama se sončim zgoraj brez...a je tudi to tabu tema,pa tabu stvar???user posted image user posted image




Poglej, če nočem, da se po mojem otroku pasejo pedofilski pogledi, še ne pomeni, da sem zategnjena. Tudi jaz sem na plaži zgoraj brez. Zame ni tabu, da je otrok nag, ampak imam pač opsebno mnenje tako kot ga pać imam glede dotične zadeve.

(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 21:09:21   
luan
Odločitev je padlauser posted image .Moja otroka bosta letos na morju kar v potapljaški oblekiuser posted image , ma veste kaj midva z gospodom tudiuser posted image .

_____________________________

Temni šolni mraka odstopicajo v gosjem redu slabih šal, da luč razuma odvesla v morje modrih ogledal.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 21:31:09   
Tincy90
IZVIRNO SPOROČILO: luan

Odločitev je padlauser posted image .Moja otroka bosta letos na morju kar v potapljaški oblekiuser posted image , ma veste kaj midva z gospodom tudiuser posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 21:53:13   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: smokyhawk
druga kot da mu jeb.. mater pa da ga zbrcaš ko pras.. pa da mu odrežeš tisto pipo njegovo ko se šlata po njej ko otročke gleda tk ne morš..



Aja, a vse to pa lahko. No, super da vem. Potem bosta pa naši dve tudi nagi na plaži.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 22:10:36   
smokyhawk
Odločitev je padlauser posted image .Moja otroka bosta letos na morju kar v potapljaški oblekiuser posted image , ma veste kaj midva z gospodom tudiuser posted image .


hahahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 22:33:02   
frutolina
Naš bo imel na plaži pleničko, v vodo kopalno pleničko , mogoče celo neopren hlačke. Ko bova prišla iz vode se bo plenica seveda takoj menjala za suho. Nagec je pač le doma.
Jah eni smo res zategnjeni...eni poznamo pedofile. In zanimivo je, da tega da je pedofil niti njegova lastna mati ne ve.

(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 22:33:42   
frutolina
IZVIRNO SPOROČILO: luan

Odločitev je padlauser posted image .Moja otroka bosta letos na morju kar v potapljaški oblekiuser posted image , ma veste kaj midva z gospodom tudiuser posted image .


pretiravat pa ne rabite. a ne?

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 22:38:44   
frutolina
IZVIRNO SPOROČILO: miapia


O naslajanju pa ne bi, ker tako "zdravo" izjavo lahko izreče samo nekdo, ki ga je strah pred samim seboj, ko stopi nag pred ogledalo.



user posted image  kaj si mislila s tem povedat?


(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 22:39:28   
smokyhawk
IZVIRNO SPOROČILO: luan

Odločitev je padla .Moja otroka bosta letos na morju kar v potapljaški obleki , ma veste kaj midva z gospodom tudi .


pretiravat pa ne rabite. a ne?

kaj pa veš, mogoče pa resnico pravi.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 22:42:10   
frutolina
IZVIRNO SPOROČILO: altaja

Pošteno povedano, niti pomislila nisem na kopalke dokler nisem slišala nekatera mnenja drugih mamic. Naš 10 mesečnik bo na morju nagec, na plaži kjer ni veliko ljudi..
Bazeni so druga stvar, tam je plavalna plenička obvezna..
Hvala za mnenja...




ti bom povedla kaj je najboljše za 10mesečnika - do 3 leta naj bi imeli otroci v morju neoprenske hlačke. zaradi ledvičk...če hočeš info iz prve roke povprašaj za nasvet pediatrinjo.
in če nočeš da ti kdo naskrivaj fotka otroka in potem... nad njegovimi slikami, ti svetujem da ima tudi na plaži pleničko gor. no, razen če ti je vseeno...

pa brez zamere

< Sporočilo je popravil frutolina -- 24.6.2010 22:43:44 >

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 22:51:27   
dreamz
Moja otroka imata na plaži kopalke, tudi za v vodo.

1. zaradi tega ker meni ni lepo videt nagih otrok na plaži (še posebej tavečje)
2. ker je res polno pedofilov. Pa ni problem toliko v tem, da se naslajajo, ker to se kljub kopalkam, ampak ker jih vsako leto dobijo (tudi tam kamor hodimo mi na naši obali), ko fotografirajo otroke
3. meni se ne zdi higiensko to, da gre mivka (na katero tudi psi opravljajo potrebo) v spolovilo in ritko

Aja, ker ste že omenile: tudi moja mama naju z bratom ni nikoli imela nage na plaži in naju tudi ni nage fotografirala, pa čeprav takrat ni bilo toliko znanega o pedofilih.

Če pa bi šla res nekam na samo, bi ju seveda pustila v vodo brez kopalk.


(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 22:56:10   
Anonimen
Na javnem mestu vedno v plenički.

Saj tudi moja ritka je še vedno lušna user posted image , pa se po javnih plažah ne sprehajam brez kopalk.

(odgovor članu altaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: kopalke ali nagec?
25.6.2010 19:18:32   
luan
IZVIRNO SPOROČILO: frutolina


ti bom povedla kaj je najboljše za 10mesečnika - do 3 leta naj bi imeli otroci v morju neoprenske hlačke. zaradi ledvičk...če hočeš info iz prve roke povprašaj za nasvet pediatrinjo.
in če nočeš da ti kdo naskrivaj fotka otroka in potem... nad njegovimi slikami, ti svetujem da ima tudi na plaži pleničko gor. no, razen če ti je vseeno...

pa brez zamere

Nekaj postov više pa  praviš, da pretiravamuser posted image .

_____________________________

Temni šolni mraka odstopicajo v gosjem redu slabih šal, da luč razuma odvesla v morje modrih ogledal.

(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: kopalke ali nagec?
25.6.2010 20:52:51   
mayci
Tudi naš fant je imel na javnih kopališčih (morje ali bazen) vedno plavalno pleničko, kasneje kopalke.

< Sporočilo je popravil mayci -- 25.6.2010 20:53:05 >


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: kopalke ali nagec?
25.6.2010 22:45:06   
bskrle
Sem za nagce do enega tretjega leta.

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: kopalke ali nagec?
26.6.2010 11:12:21   
baby blue
Lana bo na morju kar nagica da se ji malo ritka prelufta... Imeli bomo pa kopalne pleničkes sabo... 

_____________________________

Lana mi je ime, naj vsak zdaj to ve. 14. septembra 2009 ob 13:37 sem prijokala na svet.

Rojstvo: 14.09.09 - 2910g, 50cm
1.leto: 14.09.10 - 9240g, 76cm

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?