|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo junija
29.6.2010 11:38:12   
**M**
Anonimna bm in naja17 držim pesti, da je to touser posted image

Mojamura jaz tut upam, čeprav se neupam še veselit, sm čist zmedena in pa strah strah strah me je, moj je čist gotov, vesel ampak zaskrbljen. Pravi, da če bo treba še enkrat čez to, da se mu bo kr zmešalo,men pa tut. Sm pesimistična aneuser posted image  sam si nemorm pomagat.

Zdej sm poslala mejl, da  se naročim na pregled, upam, da me še dans sprejmejo, čeprav sm pomoje prepozna, nism mogla prej poklicat k mam šefico skos zravnuser posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 726
   [Brisano sporočilo]
29.6.2010 14:24:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu **M**)
  Neposredna povezava do sporočila: 727
   RE: II pričakujemo junija
29.6.2010 14:56:35   
**M**
IZVIRNO SPOROČILO: živka

***M***, anonimna in naja17 po moje ste kar noseče, še posebej, če se vam je pokazal plusek. Test pokaže pravilno. Kupite si še digitalni CB, je res odličen.

No da vam povem mojo izkušnjo iz prve nosečnosti. Jaz sem imela tako dvakrat krvav izcedek, da sem mislila, da imam menstruacijo. Barva je bila sv. rdeča ali pa skoraj rjava, ni trajalo dolgo in izrazito. Šlo naj bi za vgnezditveno, zato IMN kar odmisli in bodi/te pozitivne. Vse bo še ok!!!


Ali digitalni CB pokaže tut koliko naj bi bila noseča? Upam, da ga dobim, letim prec po šihtu ponga.

A da je lahko tok rdečega in rjavega pri vgnezditveni? Neki mi je vsega preveč. Jutri imam pregled ob 18.15 pa bomo vidli, saj da mi potrdi da ni IMN, za naprej pa itak nimam vpliva. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 728
   RE: II pričakujemo junija
29.6.2010 14:58:56   
mojamura
**M** mislim pozitivno, pojdi po šihtu po CB, naredi test, pol pa na sprehod in malo možgane na off

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 729
   RE: II pričakujemo junija
29.6.2010 15:05:14   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: živka

***M***, anonimna in naja17 po moje ste kar noseče, še posebej, če se vam je pokazal plusek. Test pokaže pravilno. Kupite si še digitalni CB, je res odličen.

No da vam povem mojo izkušnjo iz prve nosečnosti. Jaz sem imela tako dvakrat krvav izcedek, da sem mislila, da imam menstruacijo. Barva je bila sv. rdeča ali pa skoraj rjava, ni trajalo dolgo in izrazito. Šlo naj bi za vgnezditveno, zato IMN kar odmisli in bodi/te pozitivne. Vse bo še ok!!!


Iz tvojih ust.... Jaz drgač še nisem delala testa, ne bom prehitevala, sam ko se ne morem brzdat ob misli, da bi bilo lahko končno to to.... Vsake 15 min hodim gledat, če je že kej prtekl, pa še nič user posted image ....Sam boli me pa kr dost tko k pr user posted image  user posted image

Uglavnem za vse nasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 730
   [Brisano sporočilo]
29.6.2010 15:23:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 731
   RE: II pričakujemo junija
29.6.2010 15:23:58   
zaljubljena23
M, če so krvavitve in plusek bi jaz kar na urgenco šla, že danes...Glede IMN pa lahko rečem tole, jaz sem skozi imela rahle izcedke, nič krvave, samo rjave...
Vgnezditvena pa tudi ne bi trajala tako dolgo...Stiskam pestke, da bo vse ok


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 732
   RE: II pričakujemo junija
29.6.2010 15:51:26   
**M**
IZVIRNO SPOROČILO: zaljubljena23

M, če so krvavitve in plusek bi jaz kar na urgenco šla, že danes...Glede IMN pa lahko rečem tole, jaz sem skozi imela rahle izcedke, nič krvave, samo rjave...
Vgnezditvena pa tudi ne bi trajala tako dolgo...Stiskam pestke, da bo vse ok



Jaz sem pa prvo imela ornk rjave, to nej bi blo pomoje v času vgnezditvene, potem krvave in zdej spet rjave, samo zdej so manj rjavi. Kakšne si mela pa drugač znake, napihnjenost,...? Ker jaz sem v prvi nosečnosti tut mela izcedke po plusku pa se je končas s ss, pri vgnezditveni je blo pa samo malo krvi in to je blo to. Nč bomo vidli kako pa kaj.

Hvala vam punce za podporouser posted image user posted image user posted image  zlate ste

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 733
   RE: II pričakujemo junija
29.6.2010 15:59:24   
spely25
Opažam, da smo vse nekam prestrašene in negotove.Jaz imam že od zutraj svetlo rjav izcedek, ki ni obilen in ga opazim le na papirju, ko grem na wc.V spodnjem delu trebuha čutim rahlo bolečino, ampak mi je čudno, ker takšnih znakov nikoli pred user posted image nimam.
Tečka je zmeraj točna, vendar danes jo do zdaj še ni in tudi močno upam, da je ne bo.Kaj mislite, gre mogoče za vgnezditveno?
Testa še nisem delala in ga nameravam v četrtek zutraj, seveda če tečke ne bo.
Upam, da se vse skupaj kmalu rešimo negotovosti in da zagledamo dobre novičke.

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 734
   RE: II pričakujemo junija
29.6.2010 16:00:01   
zvezdan
jaz bi šla draga **M** kar na urgenco. pa ne se odpravit z kakšnimi glupimi izgovori. Naj te pregledajo ti boš pa že danes lahko mirneje spala. vem pa kako ti mora biti zoprno ko si imela že ss. Jaz vem da sedaj ne bom več nikoli mirna.

Res močno držim pestke zate


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 735
   RE: II pričakujemo junija
29.6.2010 16:41:03   
mucica2
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan

jaz bi šla draga **M** kar na urgenco. pa ne se odpravit z kakšnimi glupimi izgovori. Naj te pregledajo ti boš pa že danes lahko mirneje spala. vem pa kako ti mora biti zoprno ko si imela že ss. Jaz vem da sedaj ne bom več nikoli mirna.

Res močno držim pestke zate



podpis


_____________________________

20.02.2010 - Manja
rojstvo: 3300g - 51cm
22.3: 4180g - 55cm
22.4.:5110g - 58,5cm
28.5: 6040g - 62cm
17.6.:6810g - 64cm
20.7.:7470g - 68,5cm
25.8.:8120g - 70,5 cm
22.11.: 9060g - 75 cm

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 736
   RE: II pričakujemo junija
29.6.2010 18:20:47   
zaljubljena23
ravno zato sem ji tudi sama predlagala naj gre na urgenco, konec koncev ima že en SS za seboj..

Torej, če imaš zdaj rjave izcedke in v manjši količini lahko nakazujejo tudi na to, da se je krvavitev umirila in bo se stanje izboljšalo, ni pa nujno...pri meni so bili izcedki konstantni, vidni samo na wc papirju (nikjer drugje), o napihnjenosti in kakršnih koli drugih znakih lahko rečem, da jih ni bilo... Držim pestke, da se bo vse vredu končalo...


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu mucica2)
Neposredna povezava do sporočila: 737
   RE: II pričakujemo junija
29.6.2010 18:54:34   
Anonimen
Hvala punce,ker ste držale pesti,vendar Witch--obarvaj me modro,ker je krvavitev postala čisto normalna za M in grem v nove boje-vse ostale ,ki še čakate upam ,da se obrne v vaš prid.


bm

(odgovor članu zaljubljena23)
  Neposredna povezava do sporočila: 738
   RE: II pričakujemo junija
29.6.2010 19:02:52   
spely25
witch, lahko me obarvaš modro, ker je tudi mene obiskala user posted image .Upam, da bo saj julij naš mesec.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 739
   RE: II pričakujemo junija
29.6.2010 19:15:19   
lidik
ma veš kaj witch sekirat sem se nehala, samo je pa res, da verjetno čisto mirna pa ne bom dokler ne bom pikice držala v naročju. Se mi zdi, da če te na začetku nekaj prestraši, se potem težko pomiriš. Je pa res da zdaj pa res uživam v user posted image  in tudi počutim se sedaj super, tako da je res ful lepo. Dragi pa itak da me razvaja, pa bušija boža, pa pogovarja se z njim. V glavnem lepo ga je videtu. ufff morje ja - bi šla takoj. No sej 10.7. greva za vikend dol k eni moji kolegici na obisk, pa bova ostala v soboto dol. Drugače par na dopust greva pa šele prvi teden v septembru, tako da se bom še kar načakala.

No drugače kako si pa kaj ti? Kaj novega pri tebi? Še vedno toliko dela? Kaj pa tvoj dragi, se bo zdaj kam odpravil, ali bo kljub vsemu ostal doma? user posted image  

In pa seveda sporoči kako je zdaj, si končala s knjigami? Ma ja pa seveda si, sej vem da ti je šlo !!!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 740
   RE: II pričakujemo junija
29.6.2010 20:43:34   
naja17
Tudi pri meni user posted image ...user posted image ...Tko da se zdej res selim k julijkam.... 

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 741
   RE: II pričakujemo junija
29.6.2010 20:53:21   
lil_
**M** sej zdej ze najbrz ves, no pa nej ti vseen povem, da pr digitalnem CB ne napise kok tednov si user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 742
   RE: II pričakujemo junija
30.6.2010 7:28:52   
witch
anonimna bm, spely25, naja17 user posted image user posted image user posted image in user posted image user posted image user posted image naj bo julij  bolj roza user posted image

**M** si šla na urgenco? Kaj si rešila?

lidik saj ti verjamem, da mirna neboš nikoli user posted image ta vikend na morju pa ti kar malo zavidam user posted image hmmm do mojega morja pa je še.... mogoče daleč, mogoče ne user posted image user posted image user posted image ko se nama bo dvignilo pa bova šla. Moj dragi za anglijo še ne ve kdaj bo šel. Tak da me že prav vse skupaj jezi user posted image naslednji teden bom pa sama, ker gre v srbijo. Ma jaz sem ok. Po prejšnjih izračunih BT, bi naj bila zdaj v plodnih dneh. Opazila sem tudi da imam malo sluzi, tak da spet delava potrese user posted image user posted image user posted image Delo pa se je malo umirlo (ampak res malo) tak da se lažje diha user posted image Ja knjiga je bila včeraj uspešna user posted image user posted image user posted image tak da je konec  s tem s.ranje.m user posted image zdaj pa še samo 3 izpite user posted image user posted image user posted image user posted image
Ti greš pa danes na izpit?


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu lil_)
Neposredna povezava do sporočila: 743
   RE: II pričakujemo junija
30.6.2010 7:30:49   
witch

user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image x.6. latka (36.krog)
user posted image x.6. twetka (5. krog)user posted image
user posted image x.6. anonimna bm (x. krog)user posted image
user posted image 1.6. miklarom (x. krog)user posted image
user posted image 1.6. mateja134 (x. krog)user posted image
user posted image 3.6. nati29 (x. krog)
user posted image 4.6. jacki (3. krog)user posted image
user posted image 5.6 mojamura (8. krog)user posted image
               user posted image
5.6. evatisa(13. krog, 2. krog klomifena)user posted image
user posted image 8.6. Shilou (x. krog)user posted image
user posted image 9.6. florecita (x. krog)
user posted image 10.6. zvezdan (x. krog)user posted image
user posted image 11.6. zvezdica1980 (18. krog)
user posted image 11.6. mija75 (x. krog)user posted image
user posted image 12.6. astrid1 (7.krog)user posted image
user posted image 14.6. lil_ (6. krog)user posted image
user posted image 17.6. anonimna (1. krog)
user posted image 18.6. DIANE (x. krog)user posted image
user posted image 19.6. METULJ1 (x. krog)user posted image
user posted image 19.6. Jane77 (x. krog)user posted image
user posted image 19.6. witch (5. krog)user posted image
user posted image 19.6. 5ra8 (1. krog po SS)
user posted image 20.6. Little Star (1. krog)user posted image
user posted image 20.6. lily32 (2. krog)user posted image
user posted image 22.6. aleksandra (4. krog)
user posted image 23.6. Arual (33. krog)
user posted image 24.6. **M** (3. krog)user posted image
user posted image 25.6. RAKICA2007 (2. krog)
user posted image 26.6. Poka (4. krog)user posted image
user posted image 26.6. pupica25 (2. krog)user posted image
user posted image 27.6. majčii (x. krog)user posted image
user posted image 28.6. anonimna2 (2. krog)user posted image
user posted image 30.6. Monstera ( x.krog)user posted image
user posted image 30.6. spely25 ( 1. krog )user posted image
user posted image 30.6. naja17 (x. krog)user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 33

user posted image

NOSEČK: __5__


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

NAVIJAČICE:
witch, zaljubljena23
briljantina, twetka, lidik, xoxox,
BEBIII, mag3, mucica2, agataema,
PipiLangstrumpf, lil_, LuNaMi,


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 744
   RE: II pričakujemo junija
30.6.2010 7:50:26   
lidik
tetka witch vidva le delajta potrese.....jaz pa stiskam pesti da bodo uspešni, tako kot so bile uspešne knjige !!!!

Ja jaz ima pa danes izpit in verjetno itak grem spet kr tako tja. Mah kaj pa vem, sploh nimam energije se zdaj za učit ko pa je tako vroče. Ampak ok, bo že. Mogoče se naredi čudež. user posted image user posted image user posted image No za Anglijo pa upam, da si čisto premisli in da sploh ne bo šel. user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 745
   [Brisano sporočilo]
30.6.2010 8:55:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 746
   RE: II pričakujemo junija
30.6.2010 14:00:43   
zaljubljena23
M, kako si? Kakšne novičke že?

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 747
   RE: II pričakujemo junija
30.6.2010 17:04:25   
Rakica_80
IZVIRNO SPOROČILO: lil_

**M** sej zdej ze najbrz ves, no pa nej ti vseen povem, da pr digitalnem CB ne napise kok tednov si user posted image


Ja sedaj odvisno kateri, imaš CB test, ki ti pokaže koliko si noseč- od 1-2, 2-3,3-4 tedna, se pa kupi čez mejo, pri Trstuuser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu lil_)
Neposredna povezava do sporočila: 748
   RE: II pričakujemo junija
30.6.2010 17:08:45   
Rakica_80
Tukaj imate slikico, kako izgledauser posted image

user posted image

Stane pa 10,50 in lahko se dela že 4 dni pred predvideno user posted image

< Sporočilo je popravil BEBIII -- 30.6.2010 17:10:09 >


_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 749
   RE: II pričakujemo junija
30.6.2010 18:15:17   
5ra8
**M**, ima kokr vem 18:15 pregled.

Držim pesti! user posted image

Moje user posted image od nikoder. Od časa do časa me pošpika not, to je pa tud use.
Bemo...u soboto delam CB user posted image


_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?