|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   barvanje sten v otroški sobi
8.7.2010 17:09:15   
pupika_30
Kakšne barve ste pobarvali stene v sobici dojenčkov?
Imamo omare planet od Alplesa in sicer zelene barve.
Razmišljala sem, da bi dve steni, ki se držita skupaj pobarvali v rumeno barvo, ostali dve pa v oranžno (nežno).
Kaj mislite?

Kako imajo vaši otročički pobarvane stene? Imajo vse stene v isti barvi, imajo mogoče eno steno v drugačni barvi ali imajo po 2 steni v eni barvi, ostali 2 steni pa v drugi barvi?

Vesela bom vaših odgovorov.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: barvanje sten v otroški sobi
8.7.2010 18:05:03   
lananai
Našo smo dali v svojo sobo pri enem letu. Ima živo oranžno.

(odgovor članu pupika_30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
8.7.2010 22:42:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lananai)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: barvanje sten v otroški sobi
8.7.2010 23:52:56   
dreamz
Mi smo stene pobarvali svetlo rumeno, strop pa kot nebo (svetlo modro z nekaj belimi oblaki). Luč na stropu je v obliki sonca in na strop smo zalepili tiste zvezdice, ki se v temi rahlo svetijo, tako da ima mali zvezdnato nebo nad sabo, ko gre spat. Izpadlo je res lepo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: barvanje sten v otroški sobi
9.7.2010 7:14:19   
principessablu
vijolično temno čez pol,ostalo po živo zeleno,čez pa nalepe tavelie od sneguljčice....hudo pride

(odgovor članu dreamz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: barvanje sten v otroški sobi
9.7.2010 7:15:56   
Anonimen
Osebno mi zeleno oranžna kombinacija ni všeč ... zeleno rumena je pa zelo lepa. Tako da mi imamo v otroški sobi eno steno pobarvano na nežno rumeno pa porisala sem jo z enim drevesom, ostale stene so bele. Dodatki v sobi so pa večinoma zeleni in še nekaj roza stvari je vmes.

(odgovor članu dreamz)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: barvanje sten v otroški sobi
9.7.2010 8:17:29   
phelps
Nežno rumeni sta 2 steni, na poslikavo pa še čakata (saj bo kmalu dopust in porodniška). Niso mi preveč všeč "instant" nalepke, raje bi sama kaj narisala - upam, da mi bo uspelo user posted image

_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: barvanje sten v otroški sobi
9.7.2010 8:57:02   
3x mami
vse bele. ker je soba namenjena spanju in mora okolica delovati pomirjevalno. ce bi ze dajala kaj, bi dala cisto nezno modro al pa nezno nezno zeleno. sam ne vidim smisla.

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: barvanje sten v otroški sobi
9.7.2010 9:29:11   
N.M.
Tudi jaz imam namen imeti bele stene in belo pohištvo. Verjetno bom dala na stene slike kakšnih živalic. S kakšno barvo bom poživila le blazine ali posteljnino.

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: barvanje sten v otroški sobi
9.7.2010 12:10:11   
ječi12
naša soba ni namenjena samo spanju je tudi igranju,kasneje bo učenju ipd...tko da mamo tam kjer je pojstla nežno svetlo modro barvo,ker se tam pač spi.

ostali del sobe je rumen. ena mala stena pa bela na njen so pa Pujeve nalepke...

zdj bomo mal spremenili in kupili druge nalepke al bomo pa kr sami gor narisali za novega člana/ico ki prihaja...

meni so use barvne kombinacije ušeč,samo da je tam kjer je kotiček za spanje malo bolj nežna barva.to je to. :)

(odgovor članu N.M.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: barvanje sten v otroški sobi
9.7.2010 12:52:05   
Arwenko
Midva imava sicer še čas, ampak sva se ravno danes o tem pogovarjala...se pravi verjetno bodo topli pastelni toni - bež, rumeno, oranžno, se bova še odločila v katero smer bova šla. Ena izmed sten pa bo potem malo močnejši ton tiste barve, ki jo bova izbrala, tista stena bo tudi poslikana, na strop pa bodo nad posteljico prišle neke zvezdice ali nekaj podobnega. Barvala bova pa dejansko nekje jeseni najbrž, ko ne bo več takšne vročine in imaš lažje odprto za zračenje, res je pa da sem šele v 15. tednu in se nama ne mudi nikamor. 

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?