|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spet NS
21.7.2005 10:48:31   
Tina76
Prosim pomagajte!

Na NS so me v Fontani naročili ko bom noseča natanko 11t in 2d. Se mi zdi, da je to malo prehitro.

Kaj menite ve? Kdaj ste ve imele NS?


Lepo bodite vse:nosecka: in ostale!


LP

Tina
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Spet NS
21.7.2005 10:55:48   
pika_b
Jaz sem bila tudi na NS na Fontani in so me prav tako naročili v takšnem obdobju nosečnosti kot tebe. NS bi se naj delala tja do dopolnjenih 12t nosečnosti.

lp, pika_b

(odgovor članu Tina76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Spet NS
21.7.2005 10:58:50   
Andy13
Jaz sem bila na NS pri 11t in 4 dni. Je OK, ne skrbi.

(odgovor članu Tina76)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Spet NS
21.7.2005 10:59:12   
radovednica_
ojla
to ni nč narobe jst jo mam ko bom 11t in 5d.
večina jo ima v 12t ampak zdle ko so dopusti je pač tako de jo delajo tudi v 11 in 13t. vse povsod pa pišejo de se dela ns od11 do 14t
nič bat pa vesela bit:sloncek::sloncek:

(odgovor članu Tina76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Spet NS
21.7.2005 11:04:13   
marty5
No, mene so ravnokar naročili pri 12t in 3 dni. Najbrž že vedo kdaj naročajo. Tudi jaz sem prebrala, da se NS dela med 11. in 14. tednom.

(odgovor članu Tina76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Spet NS
21.7.2005 11:16:46   
malamisha
Na NS sem naročena ko bom imela točno 12 tednov in komaj čakam na pregled, da našo pikico vidi še bodoči očka:bravo::bravo:


lp

Anita

(odgovor članu Tina76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Spet NS
22.7.2005 8:51:34   
Tida

Pozdravljena!

Jaz sem jo imela pri 11 t in 4 dni in je bil moj otroček malce majhen. Malo ga je "nategnila" da je dosegel tistih 45 mm. Tako da ne vem. Če bi bila jaz še enkrat pred isto odločitvijo ne bi šla tako zgodaj.

Lep pozdrav.


(odgovor članu Tina76)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?