|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Fredov obroč ali navaden rumeni?
22.7.2010 11:38:55   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

malo bolj - v bistvu en del rokavčka napihnemo, pol ji nataknemo, in ji napihnemo še drugi del, tako da če probaš dol potegnit, ne gre
midva potem niti nisva manjših iskala, ker se tile čisto dobro obnesejo - jih je tudi letos mela, iste

je pa dejansko otrok veliko bolj okomot...


Ja, sorry, malo bolj, sem na hitro prebrala. user posted image

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Fredov obroč ali navaden rumeni?
22.7.2010 11:47:55   
vesna_b
 ma verjemi, dobre bodo. naša je drobižek, pa so ji pasal...

no, boš potem povedala, kako bo...user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Fredov obroč ali navaden rumeni?
22.7.2010 12:24:57   
Adelina
Če bo katera vseeno kupila fredov obroč-jaz ga prodajam, je pa rabljen ene 3x.

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Fredov obroč ali navaden rumeni?
22.7.2010 16:40:40   
Katy78
Če katero slučajno zanima - v Hervisu sem dobila rokavčke od 1-6 let (od 11kg naprej). Drugje so imeli samo od 3-6 let in od 6-12 let.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Fredov obroč ali navaden rumeni?
26.7.2010 8:57:30   
vesna_b
ej, naša lani ni mela 11 kg, pa smo jo dal v tiste od 3 let naprej... he he he

uživajte v čofotanju. boš povedala, kako bo vaš bejbo sprejel rokavčke...

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Fredov obroč ali navaden rumeni?
26.7.2010 9:14:08   
Onasiss
Fredov obroč je zakon.... naša je bila v njem celo lansko poletje, letos pri 17 mesecih pa je v njem preveč omejena in se ne more prosto gibat. Smo jo dali v rokavčke in to kar v tiste od 3. let naprej.... uživa 100 na uro, se vrti, meče žogo, brca....

aja ga pa prodajamo..če kero zanima.user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Fredov obroč ali navaden rumeni?
26.7.2010 9:14:26   
Anonimen
Mi smo imeli na tečaju plavanja sposojen F obroč pa mi je bil za takrat ko je imela tamala 4-6 mececev ok ... samo se je skos nekaj pritoževala v njem ... pri njenih 9ih mesecih smo šli na morje in sva ji kupila rumeni obroč na hlačke (Baby Float) in je bila zelo zadovoljna v njem ... ko je pa shodila (pri 1 letu) so se mi pa vsi ti obroči zdeli neuporabni, ker bi sekunda nepozornosti pri ležalniku lahko pomenila katastrofalen rezultat ... no pa sem kupila rokavčke od (2+) in jih ji nataknila gor in od takrat naprej smo samo na rokavčkih ... prejšnji teden sem ji na bazenu za foro dala F obroč gor, ker ga je imela kolegica za hčerko s seboj ... pa se je tamali v 2h minutah ratalo na glavo v njem postavit ... me je letel koj dol ... se mi zdi primeren edino za otroke, ki so res mirni v vodi, ki samo ležijo in uživajo ... za take kot je naša tamala, ko skačejo z roba bazena v vodo pa se tunkajo, prevale delajo itd. pa tut slučajno ni primeren.

(odgovor članu vesna_b)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Fredov obroč ali navaden rumeni?
26.7.2010 14:02:19   
anika87
Evo, dodam še jaz svoj odgovor, ampak po pravici povedano nisem brala nobenega... ker nimam veliko časa zdej... pa vseeno, da se lažje odločiš, napišem kako je pri nas.
Naš je bil v fredovem obroču prvič pri 6. mes in je bil dokler smo se kopali, nič posebnega, zdaj pri 1 letu ko pa smo bili na dopustu, se je pa drl, raje je bil kar na fraj. Drugega nismo meli, tako da ne vem kak bi blo, ampak tudi drugi mladi starši (ene 3 pari približno), ki smo jih tam spoznali, so rekli, da nočejo bit njihovi mali v fredovem obroču.
Glede hoje po bazenu v fredovem obroču - če doseže do tal se ti lahko obrne nazaj, vsaj pri nas se je to zgodilo, ko se je zalaufal in je voda malo zavalovila, ga je obrnilo za nazaj.
Mogoče pa ti ga lahko kdo posodi, da probaš...


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu neli365)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Fredov obroč ali navaden rumeni?
29.7.2010 14:38:18   
Urska09
Mi imamo Fredov obroč že drugo leto zapored in je čist ok. Res pa je treba paziti, kako in koliko se ga napihne in pravilno namesti na otroka. Naša se ni še nikoli prekucnila. Res pa je, da ga ravno ne obožuje user posted image

(odgovor članu neli365)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Fredov obroč ali navaden rumeni?
29.7.2010 16:25:03   
skuštrana
Fredov obroč ni namenjen za brčanje po vodi, ampak za učenje plavanja. Torej, če nameravate otroka učiti plavanja potem Fred, drugače pa nek navaden obroč oz. rokavčki.

Naša 5 letnica je lani splavala s pomočjo oranžnega Freda, super zadeva. Letos tega uporablja naš 2,5 letnk in on v njem uživa. Se vozi ob obali gor in dol, pa spet gor in dol..Ampak to isto počne tudi z rokavčki, tako da ni razlike, edino v ceni. Lani Freda ni preveč obrajtal.

Tamali ( 1 leto) je pa zgodba zase, on pa noče nič in leti v globoko vodo brez vsega. V Fredu se počuti utesnjenega, da se dere kot zverina, v obroču s hlačami pleza ven user posted image , rokavčki so edino kar je pogojno uporabno ( če je ravno takšne volje).


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Fredov obroč ali navaden rumeni?
29.7.2010 20:46:32   
jaša2
mi imamo že od 6.meseca Fredovega  - zdaj je naša stara 3 leta in imamo oranžnega. nam se zdi zakon!!!!!! hčerka zelo uživa z njim. nič se ne prevrača naprej, lepo plava. otrok je v tem obroču res v pravem plavalnem položaju in je varen - predvsem to se mi zdi pomembno. naša plava na globino ven do boj in se brez skrbi malo oddaljim, kr ni šans, da bi se kak prekucnila - če je obroč v redu napihnjen in otrok pravilno nameščen.
tisti rumen se meni osebno zdi brezvezen. otrok samo sedi v njem in malo paca v vodi - kot bi sedel v bazenu.

vsak po svoje - nam je v glavnem Fredov svetoven!!


_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu neli365)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?