|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tamponi lezejo ven!
27.7.2010 20:15:15   
Jessy
user posted image  Meni pa tamponi lezejo ven (5 mesecev po porodu)! user posted image  
Očitno je vse raztegnjeno, zdaj pa me zanima, če bodo sploh kdaj nehali ali naj si raje omislim vložke? user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tamponi lezejo ven!
27.7.2010 20:18:18   
**Tinkara78**
Omislila sem si Lunette.user posted image Samo pazi, ker sta dve velikosti.

No. Meni tamponi niso nikamor lezli.


< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 27.7.2010 20:33:39 >

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tamponi lezejo ven!
27.7.2010 20:42:08   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: **Tinkara78**

Omislila sem si Lunette.user posted image Samo pazi, ker sta dve velikosti.

No. Meni tamponi niso nikamor lezli.



O tem sem že zadnjič brala debate, ampak meni to nekako ne potegne. Imam raje tampone. Morda bi morala izbrati ta debele. user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tamponi lezejo ven!
28.7.2010 8:03:43   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

IZVIRNO SPOROČILO: **Tinkara78**

Omislila sem si Lunette.user posted image Samo pazi, ker sta dve velikosti.

No. Meni tamponi niso nikamor lezli.



O tem sem že zadnjič brala debate, ampak meni to nekako ne potegne. Imam raje tampone. Morda bi morala izbrati ta debele. user posted image


Ker so bolj nezdravi user posted image  Lunette je bolj praktična + bolj zdrava izbira.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tamponi lezejo ven!
28.7.2010 8:07:18   
špelin@
Meni so tudi prve pol leta po porodu (zdaj, po zadnjem porodu, po prejšnjih nikoli) lezli ven user posted image Ampak sem pridno delala keglove vaje in je to nehalo nagajat.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tamponi lezejo ven!
28.7.2010 8:34:19   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

IZVIRNO SPOROČILO: **Tinkara78**

Omislila sem si Lunette.user posted image Samo pazi, ker sta dve velikosti.

No. Meni tamponi niso nikamor lezli.



O tem sem že zadnjič brala debate, ampak meni to nekako ne potegne. Imam raje tampone. Morda bi morala izbrati ta debele. user posted image


Ker so bolj nezdravi user posted image  Lunette je bolj praktična + bolj zdrava izbira.


To je izbira posameznika. Meni so tamponi čisto ok, pa če so zdravi ali malo manj. Tiste skodelice ne mislim spirat, ker se mi kri gravža. Je lažje tampon zaviti v papir in vreči v smeti. Sorry, tak pač je.

Spelin@, hvala za pojasnilo. Keglove vaje pa jaz kar pozabljam delat. user posted image  Se bom zdaj bolj potrudila in jih delala.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tamponi lezejo ven!
1.8.2010 7:28:19   
misar
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Meni so tudi prve pol leta po porodu (zdaj, po zadnjem porodu, po prejšnjih nikoli) lezli ven user posted image Ampak sem pridno delala keglove vaje in je to nehalo nagajat.


edino to bo pomagalo, pa čim prejuser posted image user posted image


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tamponi lezejo ven!
1.8.2010 7:39:34   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: misar
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Meni so tudi prve pol leta po porodu (zdaj, po zadnjem porodu, po prejšnjih nikoli) lezli ven user posted image Ampak sem pridno delala keglove vaje in je to nehalo nagajat.


edino to bo pomagalo, pa čim prejuser posted image user posted image


točno to. keglove vaje in še enkrat keglove vaje - čez cel dan. preberi si kako so najbolj učikovite, ko jih izvajaš.

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tamponi lezejo ven!
20.8.2010 12:45:38   
Lantea
Dve zadevici...
Pred desetimi dnevi sem začela jemati tabletke Cerazette. Po enem tednu sem dobilauser posted image  (si nisem mislila, da bom kdaj za M tudi jaz uporabila tale znakuser posted image ). Jezna sem zato, ker sem šele dobrih 6 tednov po porodu, polno dojim. In dvomim, da je čišča, ki se je sicer zaključila po 3 tednih. Je možno, da so te tabletke "sprožile" M?

Druga stvar so pa tamponi. Nisem najboljša prijateljica z vložki, zato sem po treh dneh M začela uporabljati tampone. Vendar me ob vstavitvi in ko ga vzamem ven zaboli, pa potem ga občasno čutim, če se recimo vsedem, al pa tako. Ven mi sicer ne leze. Na pregledu (pred 14 dnevi) je rekla G, da je vse OK. Je imela katera podobno izkušnjo? Bo to minilo?user posted image  Upam da.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tamponi lezejo ven!
20.8.2010 12:51:13   
Najki
mislim da fora pri cerazette ni to, da nimas menstre ampak da pride akdar se ji zdi ali pa pac ne pride. cist random. tudi jakost.

tampon te verjetno moti, ker je vagina se presuha od poroda, probaj z najmanjsim

(odgovor članu Lantea)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tamponi lezejo ven!
20.8.2010 13:07:29   
Lantea
Uporabljam najmanjše tampone. Bi pa res znalo bit to krivo, da "sem suha"user posted image . Za menstruacijo pa nisem sicer mislila, da je sploh ne bo, ampak če je možno, da sem zaradi tabletk jo prej dobila. Torej, če jih ne bi jemala, je mogoče še ne bi bilo? Ne vem. no saj zdaj je tu, kaj češ. user posted image

(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?