|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cena privat varstva
28.7.2010 13:41:53   
sonček88
Zdravo,
zanima me če katera ve, koliko so približno cene za varstvo otroka privat.
In sicer, koliko je ura varstva z hrano v red in koliko je če hrano prinesejo starši sami.

Kako izračunaš če otroka čuvaš 1 mesec, ali se računa po urah al na kak drugi načim...


Hvala za odgovore. Papa

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 29.7.2010 10:22:28 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: CENA ZA VARSTVO DOMA
28.7.2010 13:45:28   
Isabellabina
Vem za eno ki ima 15 e na dan.Vse vključeno,razen plenic ,ki jih starši prinesejo s seboj na vsake 2 meseca ..približno

(odgovor članu sonček88)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: CENA ZA VARSTVO DOMA
28.7.2010 13:45:29   
ledenaa
Odvisno v katerem kraju

(odgovor članu sonček88)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: CENA ZA VARSTVO DOMA
28.7.2010 13:55:52   
sonček88
Kaj to se računa na uro torej...

Kraj je obala!

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: CENA ZA VARSTVO DOMA
28.7.2010 13:57:27   
branka81
oj,kok jz gledam tle po forumih računajo ene po 4-5e na uro.Jz bom tud najbrž začela konec leta z vastvom,ker mi poteče porodniška in pogodba k sm bla zaposlena in bom najbrž kr pazla še enga otročka zravn moje princeske..lpuser posted image

(odgovor članu sonček88)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: CENA ZA VARSTVO DOMA
28.7.2010 14:00:24   
sonček88
Branka - jaz tudi sem mislila tako naredit, ker po eni strani z 1 letom mi je malo premičken za ga dat v vrtec...nevem tako je moje mišljenje...
Aha..hvala lepa za odgovor:)

(odgovor članu branka81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: CENA ZA VARSTVO DOMA
28.7.2010 14:27:50   
branka81
jz mam sam problem kr imamo majhno stanovanje ampak upam,da nam rata do konc leta zamenjat za večjega....iz kje pa si?

(odgovor članu sonček88)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: CENA ZA VARSTVO DOMA
28.7.2010 14:31:06   
sonček88
Jaz sem iz obale.
Bom še jaz držala pesti zate;)

(odgovor članu branka81)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: CENA ZA VARSTVO DOMA
28.7.2010 14:33:22   
branka81
oo hvalauser posted image ..kok gledam full vsi rabjo varstvo v lj,tam imaš tega kok hočeš,upam da se tud tle kej najde...

(odgovor članu sonček88)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: CENA ZA VARSTVO DOMA
28.7.2010 18:28:23   
principessablu
jaz sem iz ljubljane in bomo plačevali 350e na mesec...skor boljš da bi bla domauser posted image

(odgovor članu branka81)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: CENA ZA VARSTVO DOMA
28.7.2010 19:51:59   
mamamajča
punce, ne se hecat, kak lahko nekdo za varstvo računa 5 eur na uro, če otroka čuva osem ur vsak dan? Pol lahko mamica šiht pusti in je z otrokom doma, ne?

Treba se je zmenit za neko enotno ceno, saj varstvo ni, da celo življenje to na črno delaš!

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: CENA ZA VARSTVO DOMA
28.7.2010 21:15:32   
branka81
ja to je pa res velik za varstvo,a folk dela za 400e za trakom na normo..hm res se več  ne splača delat u tej slo

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: CENA ZA VARSTVO DOMA
29.7.2010 6:58:01   
barni
Kolegica bo dajala za varstvo otroka (7 otrok v skupini) 330 E, vključeno vse, itak je brez plenic.

Ena druga je lani dajala 250E, vključeno vse razen plenic, tudi malo večja skupina.

Če čuvaš enega ali pa 7 otrok je bistvena razlika. Izračunati si moraš, koliko želiš dobiti na mesec. Tam nekje okoli 1.200E bi ti moralo ostati čistetga. Upoštevajte, da je treba plačati položnice, ki so višje, kot bi bile sicer, pa vso hrano...to nanese. Kar izračunajte si, koliko daste za hrano na mesec.

Zdaj pa pomislite, koliko dajo v varstvu za 7 otrok za 3 obroke dnevno (zajtrk, malica, kosilo, po možnosti pa popoldan še ena malica). In potem celodnevno ogrevanje, voda, elektrika...nekaj ti pa potem mora ostati.

Pa da ne bo pomote; nisem privat varuška user posted image  Samo sprašujem se, koliko jim sploh ostane čistega. Če pa upoštevamo, da imajo ene dejavnost še prijavljeno...še dodatni stroški.

(odgovor članu branka81)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: CENA ZA VARSTVO DOMA
31.8.2010 16:55:21   
mamamajča
barni, ja, če imaš prijavljeno!
Ampak danes si pa že vsaka druga reče, da če nima šihta, bo pa varuška in bi računala 5 eur na uro. Mislim, da to ni moralno...

(odgovor članu cuteplay)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: CENA ZA VARSTVO DOMA
4.9.2010 10:11:27   
mala zirafa
Kmalu ne bo mogla vsaka odpret sp-ja za avrstvo, ker bo morala biti po izobrazbi bzgojiteljica,sem pozabla datum,  kar se mi zdi edino prav.ker res ne more prav vsak čuvat otrok, sploh pa tisti ki jih niso še nikoli in brez nobene prakse.To je moje mnenje.Za ceno pa ne vem, ker smo bli vedno v vvz.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: CENA ZA VARSTVO DOMA
8.9.2010 19:17:05   
Špela89
pozdravljene,
no pri meni je pa tako, jaz sem privat varuška,pazim enega otročička in sicer na njihovem domu. imam 3€ na uro. včasih mi zdi da je to občutno premalo. ampak 5-6 € je pa tudi kar nekaj. če bi sama morala plačati 6€ za varuško bi najbrž ostala sama doma user posted image user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mama, otroci so bili mirni, dokler nisi pr...
Si že kdaj slišala od svojega partnerja: Otroci so bili ves dan dobri in poslušni, a ko so te zagledali, so se začeli je...
So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.




OSKAR
TLF

Kako vam je všeč ime Oskar za dečka?

zelo všeč (34%)

ne preveč (24%)

ni mi všeč (42%)


Število vseh glasov: 133

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!