|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako pospešiti menstruacijo
28.7.2010 14:10:48   
tt79
2 meseca po porodu sem že dobila menstruacijouser posted image  Cikel je na 28 dni, torej jo moram dobit v nedeljo, ravno na dan, ko grem na morjeuser posted image user posted image user posted image
Je morda kakšen naraven način, da si pospešim vse skupaj in jo dobim vsaj 2 dni prej?!?user posted image

Rdeče vino že pijemuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/ajnat79/lesene-ogrlice
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako pospešiti menstruacijo
28.7.2010 14:25:06   
melanija
Ne bi vedla, kako pospešit, sam meni se je to že zgodilo, sem uporabljala tampone pa je bilo in nisem bila prikrajšana za kopanje.

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako pospešiti menstruacijo
28.7.2010 16:49:53   
donat
uporabi tamponeuser posted image


rdeče vino pospešiuser posted image prvič slišimuser posted image

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako pospešiti menstruacijo
30.7.2010 23:03:28   
izgubljena_ovcka
A ni tako, da naj se rdečega vina ne bi pilo ker pojača krvavitev? meni so ga vse mame, babice in tete že od časov, ko sem bila dekle "prepovedovale" med menstruacijo. Pospešilo naj ne bi prav nič, le krvavitev je močnejša.

No, so pa to stare vraže al kako...

Ne, pospešit je ne moreš, lahko bi jo kvečjemu prestavila na kasnejši datum ampak to je treba prej poskrbet. Vem, da se da dobit tablete, ki jo "zakasnijo" vendar se dobijo samo na recept ginekologa pa. Koliko pred pričakovano M jih je treba začet jemat pa tudi ne vem. Pa verjetno niso primerne za doječe matere v kolikor dojiš...

(odgovor članu donat)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako pospešiti menstruacijo
31.7.2010 14:25:26   
Greenie
Da bi bila menstruacija po pitju rdečega vina močnejša ne vem, se pa pri meni zgodi, da res pride kak dan prej, če ga pijem.

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako pospešiti menstruacijo
1.8.2010 20:05:46   
diana 28
Jaz sem brala v neki knjigi naših babic, da menstruacijo pospešiš s toplo vodo-tušem. Če ''masiraš'' z vročo vodo v spodnjem predelu trebuha naj bi pospešilo krvavitev. Jaz sem probala ko mi je enkrat  zamujala menstruacija. Rezultat je bil, da sem menstruacijo res dobila tisto noč vendar je bilo tudi precej bolj boleče kot ponavadi. Ne vem ali je  vplivalo tuširanje z vročo vodo ali kaj drugega. Mogoče je za probat.

(odgovor članu Greenie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?