|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj oblečt na take čevlje?
30.7.2010 10:59:39   
vaney
Ok, kupila sem si tele čeveljčke...meni so fullllll hudi, na nogi super stojijo, zgledajo mi tudi res lepi.
Kaj pa naj oblečem na njih? Ok, ozke jeans hlače ali miniko iz jeansa, to mi nekako najbolj "sede" zraven. Kaj pa zgoraj? Mora biti nujno majčka v istem vzroci oz. rjavi, bež ali zlati barvi ali lahko recimo tudi temno vijolično. Ker imam gliih ene ful lepo že v omari, na naramnice, pod prsnim delom ima en svetlikajoč trak. A to barvno gre skupaj? Ker vidim na tv in v revijah, pa v živo tudi, da imajo ene ženske čisto kontra barvo čevljev kot pa so oblečene.
Uf, sem zakomplicirala, ampak če so mi bili pa takooo lepi, da sem jih morala kupituser posted image (pa čeprav sem 90% leta v teniskah, ti čevlji bodo samo za do avta, iz avta v kino, na pijačo...za sedet, ne za statuser posted image user posted image )


_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj oblečt na take čevlje?
30.7.2010 11:01:15   
vaney
joj, sem smotana....slikce pa nisem nalimalauser posted image user posted image

http://www.deichmann.si/site/sl/catalog.php?brand=2&category=0190157100000614&product=994113


_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj oblečt na take čevlje?
30.7.2010 11:04:04   
kakadoo
Hja kaj pa vem... js osebno bi vrjetn kr v teh odtenkih ostala...
Oblečeš loh kiklco al pa kavbojke... Vse paše zravn. Lahko pa
tud vijolčno majco, če boš mela še kakšen pas al pa torbico čez v
vzorčku čevljev. Ne vem. Tko js mislm.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj oblečt na take čevlje?
30.7.2010 11:37:55   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: kakadoo

Hja kaj pa vem... js osebno bi vrjetn kr v teh odtenkih ostala...
Oblečeš loh kiklco al pa kavbojke... Vse paše zravn. Lahko pa
tud vijolčno majco, če boš mela še kakšen pas al pa torbico čez v
vzorčku čevljev. Ne vem. Tko js mislm.


Jst bi se kar strinjala s tem.

IZVIRNO SPOROČILO: vaney

Ok, ozke jeans hlače Ker vidim na tv in v revijah, pa v živo tudi, da imajo ene ženske čisto kontra barvo čevljev kot pa so oblečene.



Lahko ti povem, da v Londonu vidis svega i svasta, tko da kar pogumno kombiniraj. Bolj je odvisno od tvoje drze, ce se dobro pocutis v taksnih kombinacijah jih bos tudi uspesno nosila, drugace pa zna bit dizaster.

Cevlji so pa super user posted image jst bi poleti belo zraven nosila, jeseni pa jesenske barve, tud temno rdeca zna dobr izpast.

(odgovor članu kakadoo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj oblečt na take čevlje?
30.7.2010 11:46:06   
Arwenko
Zgoraj lahko kombiniraš s katerokoli barvo, ki se v čevljih pojavlja, se pravi v tvojem primeru, sem jih bolj na hitrco pogledala, belo, bež, rjavkasto, črno. Jaz bi ob takšnih čevljih izbrala čim bolj enobarvna oblačila, da čevlji dejansko pridejo do izraza, ker drugače se zgubijo. Fajn bi pa bilo, če bi recimo dobila torbico ali pas v isti barvi, pol je super npr kakršnakoli enobarvna oblekca. 

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj oblečt na take čevlje?
30.7.2010 12:57:14   
darja.mark
user posted image user posted image kolk so lepiii....sem si mislila 'kaj kupuješ čevlje in ne pomisliš kam jih boš obula' no ja, vidim zakaj, so mi ful ful všeč :)

Ja tut jaz ti svetujem da nosiš zraven kaj čim manj pisanega, pač enobarvne stvari, jeans hlače kriolo, kakšna črno-bela oblekca bi tut pasala zraven, al pa kakšne druge hlače pa da maš pas v tem vzorcu kot so čevlji...vglavnem pa ne obremenjuj se preveč. Če jih boš znala nosit ne bo tolk velik pomembno kako si oblečena. Predstavljaj si eno ki se noro spedena, barvno uskladi pol pa tega ne zna nosit-čisti polomuser posted image


_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj oblečt na take čevlje?
8.8.2010 15:23:58   
majch
kaj pa hot pink obleka pa zapestnica v istem vzorcu?

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj oblečt na take čevlje?
8.8.2010 20:00:39   
posh
Čevlji so res kul. Jaz sem fan džinsa, torej hlače in gor enobarvna majčka- vijolična super, ma skoraj katerikoli barve. Še torbica, ki paše k čevljem-mega!

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj oblečt na take čevlje?
8.8.2010 20:10:47   
*miska.mcc*
meni se pa zdi, da ti cevlji prav klicejo po eni totalno odf***ni barvni in stilski kombinacijiuser posted image

_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj oblečt na take čevlje?
14.8.2010 19:48:59   
Musty
Tu pri nas na taksne cevlje nosijo vse barve, od turkizne do rdece, oranzne. Meni lepo pase tudi soncno rumena. 

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?