|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   boji se otrok!!??
23.7.2005 19:00:15   
urši*
moj Luka namreč!!!
boji se vseh otrok približno enako stari in velikih kot je on:zmeden:
dans smo bli na obisku pri kolegici , katere tamala je mesec starejša od Luke in je pogledat ni smel, pa je že :((:(( in to tako, da smo ga komaj potolažli in to se jeponovilo kr ene 10x , če ne večkrat!!!

kaj je to,?? drugače se nobenga ne boji, pri vsakemu se carta...

to se je že večkrat zgodilo in sem mislila , da bo kaj bolš, ker jo ni videl prvič, pa je še huje..

no , ko je bil star ene 3 m, ga je ena pupa od kolegice z iogračo po glavi in se je full jokal... a mislite , da si je zapomnil??:zmeden:

ne vem , kaj je to?? a se je kateri kaj podobnega dogajalo???


lp:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   boji se otrok!!??
23.7.2005 19:11:53   
Natas@
Naš se tudi boji otrok, ampak samo takih ki so podobno stari kot on. Večje otroke (tiste, ki hodijo) obožuje, odrasle prav tako (razen če imajo brado, ti so zelo sumljivi :)-).
Je pa res, da mu ni všeč ko se otroci približno enako stari približajo, stegujejo roke proti njem, včasih pa tudi ko ga samo pogledajo.
Upam, da bo do septembra minulo, ker drugače ne vem kako bo v v rtcu.

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   boji se otrok!!??
23.7.2005 19:24:43   
Pikca
Tudi naša je previdna z vrstniki... pred 1 mesecem se je ful ustrašila, ko se je od znanke punčka precej glasno oglasila. Pa tudi, če jo grabijo z rokami, ji ni všeč. Vendar se mi zdi, da se že malo popravlja, ker je zadnjič prav lepo kramljala z enim fantkom.
Lp, Pikca

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   boji se otrok!!??
23.7.2005 19:33:47   
viv_
Koliko se pa kaj družijo s svojimi vrstniki? Mogoče bi morali biti več v družbi otrok...

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   boji se otrok!!??
23.7.2005 20:48:08   
rainbow
Definitivno si tistega pripetljaja ni zapomnil!

Saj ga bo minilo, ke pač treba razumeti in upoštevati to njegovo boječnost.

Naša se boji psov, otroke pa kar "napade". tak je navdušena, se je kar bojijo.

lp

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   boji se otrok!!??
23.7.2005 22:13:20   
urši*
ja viv, nv ulici ni nobenega otroka , drgač poznam pa glih 3 punce , ki imajo male otroke, tako da se bom mogla mal angažirat, da še katero spoznam;)

tako da okolica Slovenj Gradca in someščanke kje ste!!???:zmeden:

ma je teško, ker nima nobena kprijateljica ali žlahtnica otrok , s temi tremi , pa ne mormo skos skup tiščat...

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   boji se otrok!!??
24.7.2005 21:39:02   
lin
Naša Lin se neboji nobenega otroka ne mlajšega ne enako starega ne starejših,kvečjemu obratno,se kdo nje vstraši ko jo prvič vidi ker je divjak in vse mora prekontrolirat.
Jaz ti svetujem,da hodi čim več v družbo z otroci ki so tam tam stari da se navadi družbe.
Primer:
Jaz vsak dan pohajam z mamicami in par otrok je takih bolj živih par pa čisto mirnih in nazačetku so se tej malo bolj mirni malo bali teh bolj divjih,ma zdaj je prav luštno jih gledat kako se igrajo,ker so se tudi tej bolj mirni vklopli(pač so rabli malo več časa)in se znajo tudi sami zase potegnit.Recimo za igračo,itd...

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?