|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 8:53:44   
archie
IZVIRNO SPOROČILO: nenka7

še eno pojamranje: vas berem, pa vam kar nekaj stvari podarijo in tašče in vaši starši... meni pa nič do sedaj niso namenili za user posted image  razen banjice - njegovi starši. sicer vem, da se vsi veselijo skupaj z nama in vse, mi je pa kar malo hecno, da mi je samo sestra nanosila precej novih oblekic, od staršev pa nisva dobila praktično ničesar... saj ne, da bi nama karkoli manjkalo, ampak bi me pa veselila kakšna malenkost od mojih, tako kot od njegovih banjica... mah, sej pravim, po moje so za tole krivi tudi moji podivjani hormončki, ker v normalnem stanju se nebi niti najmanj sekirala...


midva tudi nisva dobila nic od nobenih starsev!! Od njegovih ene stunfke, od mojih nic. Meni se to drugace ne zdi nic nenavadnega. ali pac?! dobila sva en cel kup stvari od kolegice, ki oblekic (lupinice, previjalne podloge...) ne bo vec potrebovala, to je pa vse. Ostalo kupujeva sama (rabljeno ali novo).


_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu nenka7)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 8:54:54   
mala
Hvala za nasvete user posted image  glede mrežastih hlačk - to bo naloga za drug tedenuser posted image , da še to kupim za v torbo...no upam, da bo še kaj prostora notriuser posted image ..

Archie - ne se sekirat zaradi oblekic in dojenčka, vse boš obvladala boš videlauser posted image , mogoče je na začetku malo nerodno ampak se hitro navadiš rokovat z majhnimi oblačilci...še jaz imam malo treme pa bo to naš 4user posted image ...


_____________________________

Sem ponosna mamica štirim čudovitim sončkom:)

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 8:57:54   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: nenka7

še eno pojamranje: vas berem, pa vam kar nekaj stvari podarijo in tašče in vaši starši... meni pa nič do sedaj niso namenili za user posted image  razen banjice - njegovi starši. sicer vem, da se vsi veselijo skupaj z nama in vse, mi je pa kar malo hecno, da mi je samo sestra nanosila precej novih oblekic, od staršev pa nisva dobila praktično ničesar... saj ne, da bi nama karkoli manjkalo, ampak bi me pa veselila kakšna malenkost od mojih, tako kot od njegovih banjica... mah, sej pravim, po moje so za tole krivi tudi moji podivjani hormončki, ker v normalnem stanju se nebi niti najmanj sekirala...


eh nisi edina. Darila se ponavadi itak dajejo po rojstvu, tako da vsi stari starši ravno ne kupujejo stvari pred samim prihodom user posted image . je pa res, da se včasih ponudijo, da prispevajo k nakupu vozička, ipd. Pa še to odvisno od fin.zmožnosti. Nama so v prvi user posted image moji starši kupili lupinico, v zdajšnji user posted image pa še nič, pa to ne jemljem kot nič slabega. Medtem ko njegovi starši so nama dali darilo šele po rojstvu. Pa še to denar, da sem kupila lahko tisto kar sem rabila.


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu nenka7)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 8:59:40   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: mala
Archie - ne se sekirat zaradi oblekic in dojenčka, vse boš obvladala boš videlauser posted image , mogoče je na začetku malo nerodno ampak se hitro navadiš rokovat z majhnimi oblačilci...še jaz imam malo treme pa bo to naš 4user posted image ...



Se podpišem. Jaz tud gledam kot tele v nova vrata, ko gledam te majhne cunjice, sem po 4,5 letih že pozabila kaj pomeni imeti novorojenčka, ampak ko imaš enkrat bebiko v roki, boš itak vedla kako in kaj. Tako da brez skrbi.

mrež. hlačke...jaz jih ne bom kupovala, ker jih baje v Lj. porodnišnici dobiš dovolj. Doma bom pa imela navadne svoje hlače - že zdaj v user posted image imam ene take hlačke "stare mame", da me ne tiščijo in bodo tudi po porodu prišle prav.

< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 6.8.2010 9:01:01 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 9:00:46   
nenka7
ma ste me potolažile, prav fajn!! sej tud če nič ne dobim, mi bo prav vseeno, ampak kr nekej bljuzim pa te fore... ampak sej bo bolš a ne?? user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 9:03:02   
nenka7
mrežaste hlačke sem si pa jaz tudi kupila v tosami, ziher je ziher... samo ne vem, če sem si dovolj velike kupila user posted image  poredila se moja ritka pitka, ja!!! user posted image

(odgovor članu nenka7)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 9:07:26   
janjja
IZVIRNO SPOROČILO: nenka7

še eno pojamranje: vas berem, pa vam kar nekaj stvari podarijo in tašče in vaši starši... meni pa nič do sedaj niso namenili za user posted image  razen banjice - njegovi starši. sicer vem, da se vsi veselijo skupaj z nama in vse, mi je pa kar malo hecno, da mi je samo sestra nanosila precej novih oblekic, od staršev pa nisva dobila praktično ničesar... saj ne, da bi nama karkoli manjkalo, ampak bi me pa veselila kakšna malenkost od mojih, tako kot od njegovih banjica... mah, sej pravim, po moje so za tole krivi tudi moji podivjani hormončki, ker v normalnem stanju se nebi niti najmanj sekirala...


Ne se sikirat, pri nas tudi velja pravilo, da se naj dete prvo rodi pol pa se kaj kupi, ker nikol nevešuser posted image
Tisto kar pa se šteje med nujne stvari, ki jih moraš imet pripravljene pa sama poskrbi. Ker vse se še da kupit kasneje.
Na začetku rabiš le:
-avtosedež
-previjalno (kakorkdo)
- banjico
- nekaj cotk
-mogoče voziček, ki ga pa tudi ne boš rabla kar prvi teden

(odgovor članu nenka7)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 9:10:08   
archie
ali mogoce katera ve, koliko casa traja klub cena v Pikapolonici?

Midva bi rada kupila varusko pri njih, pa sem sele vceraj oddala vlogo za clanstvo v klubu (menda traja 7 dni, da dobis clansko stevilko) in se bojim, da do takrat ne bo vec take cene.




_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 9:14:22   
bambinca
Nenka ti si tolk smešnauser posted image , mislim simpatičana- vedno me nasmejišuser posted image meni so samo moji in to samo v 1.user posted image kupili prej lupinico, potem pa obakrat od nikogar nič- pa kaj? itak se jim bo potem verjetno snelo in bojo nosili darila, pa bone,...user posted image user posted image user posted image   jokica si? punca jest sem z mojim ta velikim sinom gledala zdaj en dan Tarzana risanko in zraven jokala - no, uradno mi je nekaj v oko padlo, pa še ta alergija...user posted image user posted image user posted image

mrežaste (hotuser posted image ) hlačke- nisem nikakršen ekspert, vem samo, kje jih prodajajouser posted image se pa spomnim, da lani to ni bil problem dobit v P.; mi je pa žou, da jih 1. nisem imela za doma, ker sem imela čiščo res dooolgooo časa, 2. pa teh problemov ni bilouser posted image

Kamničanke jaz počasi odhajam v 'naše domače kraje'user posted image user posted image user posted image


_____________________________

moje poslanstvo so moji otroci

(odgovor članu nenka7)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 9:15:56   
bambinca
IZVIRNO SPOROČILO: archie

ali mogoce katera ve, koliko casa traja klub cena v Pikapolonici?

Midva bi rada kupila varusko pri njih, pa sem sele vceraj oddala vlogo za clanstvo v klubu (menda traja 7 dni, da dobis clansko stevilko) in se bojim, da do takrat ne bo vec take cene.





jaz sem takoj tam dobila karticouser posted image če ne boš dobila, pa povej in bo katera od nas vzela zateuser posted image


_____________________________

moje poslanstvo so moji otroci

(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 9:30:26   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: archie

ali mogoce katera ve, koliko casa traja klub cena v Pikapolonici?

Midva bi rada kupila varusko pri njih, pa sem sele vceraj oddala vlogo za clanstvo v klubu (menda traja 7 dni, da dobis clansko stevilko) in se bojim, da do takrat ne bo vec take cene.





Sej piše na letaku oz. prodajalka ve, do kdaj veljajo cene. A to si oddala spletno prijavnico? Ker če greš v trgovino, dobiš kartico takoj in se ti upošteva že tisti nakup. Če se pa bojiš, da ti bo cena ušla, pa prosi kako prijateljico, da ti posodi kartico. Moji sorodniki naredijo kar tako, da v trgovini povejo moje ime in priimek, potem pa prodajalka najde kartico v računalniku in upošteva popust (brez da bi bilo treba pokazat kartico).


Ne se sikirat, pri nas tudi velja pravilo, da se naj dete prvo rodi pol pa se kaj kupi, ker nikol nevešuser posted image
Tisto kar pa se šteje med nujne stvari, ki jih moraš imet pripravljene pa sama poskrbi. Ker vse se še da kupit kasneje.
Na začetku rabiš le:
-avtosedež
-previjalno (kakorkdo)
- banjico
- nekaj cotk
-mogoče voziček, ki ga pa tudi ne boš rabla kar prvi teden


Za tole sem jaz tudi slišala, da nekateri stremijo k temu, da ne postavijo niti koška, niti posteljice, dokler se dete ne rodi. Meni osebno je to brez veze in neumno, saj če bi gledali na to, da se lahko kaj zgodi, bi samo živeli v stalnem strahu in skrbi, ne pa v veselem pričakovanju, kot se spodobi.

Glede vozička...mi smo ga potrebovali 5 dan po porodu (obakrat), ker smo šli z novorojenčkom ven na kratek sprehod. Tako da voziček je pa res fino imet doma pred rojstvom.



(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 9:34:54   
nenka7
he he, to da nebi nič pripravila doma za prihod svojega prvega user posted image  ... ja pa kaj še, me daje tak gnezdilni nagon, da ni šans, še ko se mož skos nekej pritožuje, da preveč stvari nanosim domov, da ne rabiva tolk, ga kar ignoriram user posted image  nema! jaz bom imela vse naštimano, vozek sem imela že 2 meseca nazaj doma... ziher je ziher... pa kot pravi benika, da imaš veselo pričakovanje, ne živčno vojno potem, ko prideš iz P!

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 9:36:38   
Klemcy
IZVIRNO SPOROČILO: benika


Glede vozička...mi smo ga potrebovali 5 dan po porodu (obakrat), ker smo šli z novorojenčkom ven na kratek sprehod. Tako da voziček je pa res fino imet doma pred rojstvom.





A potem lahko že tako hitro vozimo user posted image  na sprehode??? Jaz sem mislila, da moram bit prvih 14 dni skos notri in potem postopoma malo nabalkon in komaj potem prav na sprehod. Če bi lahk že čez 5 dni šla, bi blo super, ker jaz sem nasploh dosti zunaj s psom in ne vem kako bi zdržala 2-3 tedne v stanovanju user posted image  

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 9:39:31   
nenka7
nam je v MŠ rekla, da lahko sprehodi, ampak kratki, tko ene 10 minutk... pa če ni prav veliko smoga, drugače ni dobro ne zate ne za dojenčka... tako da jaz ga imam namen takoj, ko bom jaz sposobna vleči malo na zrak. lahko tudi samo na balkon... ne vem, po moje ni treba čakat 14 dni, ali pač!?

(odgovor članu Klemcy)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 9:40:25   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: Klemcy

IZVIRNO SPOROČILO: benika

Glede vozička...mi smo ga potrebovali 5 dan po porodu (obakrat), ker smo šli z novorojenčkom ven na kratek sprehod. Tako da voziček je pa res fino imet doma pred rojstvom.



A potem lahko že tako hitro vozimo user posted image  na sprehode??? Jaz sem mislila, da moram bit prvih 14 dni skos notri in potem postopoma malo nabalkon in komaj potem prav na sprehod. Če bi lahk že čez 5 dni šla, bi blo super, ker jaz sem nasploh dosti zunaj s psom in ne vem kako bi zdržala 2-3 tedne v stanovanju user posted image  


ja seveda si lahko kmalu zunaj. Je pa veliko odvisno tudi od vremena in seveda tvojega počutja. Jaz npr sem rodila pozimi in mi ni bilo ravno za ven hodit v vlažno vreme s 5 dni starim user posted image . Poleg tega je imel še malo vnete učke (to imajo otroci res pogosto), pa še jaz sem bila šivana, tak da ravno na sprehode nisem hodila. Pri meni je bil Anej star 14 dni ko je prvič pokukal na plano. No tokrat upam na lep sončen september in da bom kmalu zunaj že lahko vozičkala.

Malinov čaj....glede na to da sem malo prehlajena user posted image , pa da imam samo še 30 dni do PDP-ja si grem kr zdele skuhat malinov čajček, da mi malo grlo pogreje, pa da začne počasi "mehčati porodne poti".


< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 6.8.2010 9:43:23 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Klemcy)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 9:40:31   
archie
IZVIRNO SPOROČILO: nenka7

nam je v MŠ rekla, da lahko sprehodi, ampak kratki, tko ene 10 minutk... pa če ni prav veliko smoga, drugače ni dobro ne zate ne za dojenčka... tako da jaz ga imam namen takoj, ko bom jaz sposobna vleči malo na zrak. lahko tudi samo na balkon... ne vem, po moje ni treba čakat 14 dni, ali pač!?


neeee, ni potrebno cakat. Ce se pocutis ok, ne vidim razloga, zakaj bi morali biti notri. je pa seveda odvisno, kaksna jesen bo.


_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu nenka7)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 9:44:05   
sanje2
hay

članstvo v oikapolonici: mislim da lahko takoj začneš z popusti, vprašaj trgovko

tejči: včeraj sem se naročila na ctg, imam ga 26.8, če boš kaj urejala seznam - si zelo pridna.

mrežaste hlačke: jih tudi ne bom kupovala, ker jih dobiš v bolnici, pol pa tak imaš svoje doma, al pa če si kakšne neseš iz bolnice tudi ne bo nič hudega,....

bodiji: za začetek so najboljši tisti za zavezat al pa na tisto sponko vsaj meni je tko najboljše. sploh za prvorodke oz. za vse nas. tisti za prek glave, so meni boj za kasneje ko ima otrok bol stabilno glavo in ti imaš že več prakse.

(odgovor članu nenka7)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 9:49:37   
nenka7
bodiji: jaz sem tudi vse za čez glavo dala malo na stran, za začetek se ne mislim še s tem ukvarjati, da ne bom slučajno kaj narobej naredila!! te ki so na preklop pa so mi ful v redu, pa mislim, da je manj mečkanja otroka medtem, ko ga oblačiš...

(odgovor članu sanje2)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 9:50:45   
nadka30
jutro
Še dober teden in sem v porodniški, potem pa lahko grem kar rodituser posted image user posted image user posted image .
Punce koliko vas je že v porodniški?

No jaz mrežastih hlačk ne bom kupovala , če bo pa potreba bom pa mojega potem poslala ponje.
Body jaz sem tudi za tiste na preklop vsaj na začetku, potem ko imaš pa nekja več prakse pa sploh niso nobeni body več problem.

Punce še malo in prve boste šle v Rimuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sanje2)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 10:00:40   
nenka7
uh, nadka, jaz imam še veliko, preden bom šla v rim user posted image  no, porodniško nastopim namreč šele 1. septembra, to je še skoraj da cel mesec do tam!! ampak imam itak prej še dopust, tako da še ponedeljek in torek delam, potem pa počitnice do prihoda user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 10:03:05   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

jutro
Še dober teden in sem v porodniški, potem pa lahko grem kar rodituser posted image user posted image user posted image .
Punce koliko vas je že v porodniški?


Jaz porodniško nastopim to nedeljo 8.8. user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 10:12:32   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

jutro
Še dober teden in sem v porodniški, potem pa lahko grem kar rodituser posted image user posted image user posted image .
Punce koliko vas je že v porodniški?


Jaz porodniško nastopim to nedeljo 8.8. user posted image


kak lep datum, no jaz imam pa bolj zanimivega 13.8 v petek, kdo se bojiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ( smo vzeli moj zadnji določen rok, ker drugače bi šla z današnjim dnem v porodniško)

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 10:19:55   
nadka30
punce katera je vzela DM TORBO za dojenčkove potrebščine.
Eno si moram kupit in sedaj malo razmišljam.Rabim mnenjjjjjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 10:21:23   
eva2010
Dober dan user posted image !

Da še jaz malo pokomentiram:

obleke iz P - jaz bom pripravila kar ene izmed hlač, ki jih nosim sedaj, so večinoma na elastiko in za zavezat, pa kakšen kratek rokav, perilo, nič posebnega

nenka7 - tut jst v 1. nosečnosti nisem dobila nič pred porodom, ker sem šla pa en mesec prej rodit in itak še nisem imela vsega, večino pa že, je moj kar seznam poslal sorodnikom, ki so se ponudli, da bi kaj kupili, tam je bilo pa točno označeno kaj že imamo in kaj ne user posted image  Tabela je bila v excelu, ker imam rada tabelce in se mi je pol obrestoval user posted image  Sedaj še nisem tudi nič dobila razen rabljenih cunjc /teh je pa ogromno/ in v bistvu nič ne rabim, razen kakšne plenice in denar, drugo vse imamo.

mrežaste hlačke - jaz se spomnim, da sem jih v LJ. P dobila več kot sem jih rabila, tako, da jih kupovala ne bom.

umiritev otroka - meni se je zadnje dva dni zelo umiril, se pa spomnim, da je bila situacija enaka 2 dni preden sem šla 1. rodit, s to razliko, da sem takrat imela 2 dni blage popadke in sem zato šla na pregled /k sreči/, ker je bil CTG patološki, aja pa še pritisk sem imela mal povečan. Tako, da zdaj v bistvu čakam, če pridejo še bolj redni popadki in štejem gibe.user posted image

torba za P - jst jo bom pripravila tik pred odhodom, imam pa vse kar rabim doma (razen modrca user posted image ) in nad previjalno mizo seznam, kaj spakirati. Saj ni tolk velik stvari, jih lahko tut moj pripravi, če bo treba.

termometer - jaz mam ušesnega in sem zadovoljna z njim, vedno zmerim v obeh ušeskih in vzamem povprečje. Sicer pa vidim po obnašanju in občutku kako hudo je približno. Na srečo je Eva prvič dobila vročino, ko je šla v vrtec, to je bilo pri 15ih mesecih.

Danes bom pa probala plenice zlikat, se ne držim več strogega ležanja, ker se mi zdi, da mi ne pritiska več tako dol kot prejšnji teden. Delo opravljam v sede, dokler me ne začne boleti. Imam pa vedno posteljo na dosegu roke user posted image

Uživajte user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 10:30:00   
nenka7
jaz nimam DM torbe, tako da ne morem komentirat... sem vzela kar tisto pri vozičku, pa je ful velika, upam da ne bo prevelika, ene pravijo, da je fino, če je velika, druge, da je bolje, če ni tako ogromna... ampak se ne mislim sekirat, kakorkoli, bo kar dobra ta, ker ne mislim še ene kupovat...

eva2001, ti si taka kot moja kolegica - sami seznamčki, potem pa ko so kljukice v njem, je tako srečna... čeprav je to organizacijsko TOP! pa še kdorkoli za tabo lahko vse zrihta, če ima že seznam in samo po njem kljuka, kaj je že in kaj ni... jaz žal nisem tako zelo organizirana, si pa vedno pripravim seznam za v trgovino user posted image

(odgovor članu eva2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?