|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj se otrok naučiti zavezati čevelj
17.8.2010 15:37:33   
zita
kdaj se otrok nauči zavezati čevelj...  Mi imamo skoraj 5-  letnika, počasi bi kupili že kakšne superge na vezalke (ne več na ježke).  SIce še nismo probali, se mi zdi pa fanj tista igrača-leseni čevelj z vezalko za učenje zavezanja vezalk.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj se otrok naučiti zavezati čevelj
17.8.2010 18:44:17   
pelin
Včasih , ko ni bilo teh čevljev na ježke , so nas kar dosti hitreje naučili zavezovat , zdaj pa skoraj ni potrebe po tem...Spomnem se, da smo nekako skoraj vsi tja do šole to obvladali, sedaj pa so tisti, ki to obvladajo v manjšini...Vse je  v bistvu odvisno od ročnih spretnosti oz. finomotorike, ter vtrajnosti. Moja sta čisto zaresno in uporabno mašnico obvladala šele  konec prvega razreda, ker ,priznam, temu nismo posvečali posebne pozornosti...Za tiste, ki tega želijo prej naučiti otroka, je dandanes  na voljo mnogo različnih didaktičnih pripomočkov, vendar po mojih izkušnjah iz vrtca in od doma, le te predšolske otroke ne zanimajo preveč...Mogoče bi jim prav prišlo zgodnje vključevanje med  tabornike ali skavte, kjer bi jih raznih vozlov in mašnic prej naučiliuser posted image ...


(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj se otrok naučiti zavezati čevelj
17.8.2010 19:17:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pelin

Včasih , ko ni bilo teh čevljev na ježke , so nas kar dosti hitreje naučili zavezovat , zdaj pa skoraj ni potrebe po tem...Spomnem se, da smo nekako skoraj vsi tja do šole to obvladali, sedaj pa so tisti, ki to obvladajo v manjšini...Vse je  v bistvu odvisno od ročnih spretnosti oz. finomotorike, ter vtrajnosti. Moja sta čisto zaresno in uporabno mašnico obvladala šele  konec prvega razreda, ker ,priznam, temu nismo posvečali posebne pozornosti...Za tiste, ki tega želijo prej naučiti otroka, je dandanes  na voljo mnogo različnih didaktičnih pripomočkov, vendar po mojih izkušnjah iz vrtca in od doma, le te predšolske otroke ne zanimajo preveč...Mogoče bi jim prav prišlo zgodnje vključevanje med  tabornike ali skavte, kjer bi jih raznih vozlov in mašnic prej naučiliuser posted image ...




sram me je priznat, da tud moj še ne obvlada zavezovanja, ker se še nismo lotili tega user posted image  je pa pri tabornikih, mogoče ga pa oni naučijo prej od mene user posted image

(odgovor članu pelin)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj se otrok naučiti zavezati čevelj
17.8.2010 19:25:02   
nejcko
Naša gre zdaj v 1. razred, pa tudi še ne obvlada te veščine user posted image , sin jo je usvojil nekje v 1. trazredu - no, nekaj mašni podobnega user posted image Šele zdaj, ko gre v tretji r. lahko rečem, da si  res zna zavezati čevlje user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj se otrok naučiti zavezati čevelj
17.8.2010 19:54:00   
anitaz
Moja hčerka se je naučila pri 5-ih letih.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj se otrok naučiti zavezati čevelj
17.8.2010 19:55:54   
blaža
Naš se je nauču pred vstopom v prvi razred. smo ga mi naučili.user posted image Kr na njegovih supergah.

Edino zdej je pa že končal 1. razred in gre v drugega, pa ne pozna še dobro ure. no ure že, minute pa tako tako. Zna pa prebrat na digitalni uri kolko je. Bo treba malo potrenirat.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj se otrok naučiti zavezati čevelj
18.8.2010 8:42:25   
sanasan
naša je pa totalni freak na vrvice in vozle...vozel se je naučila s pomočjo 'svaka' že nekje kmalu po 3.letu, mašnico pa kakšno leto kasneje...
ampak si ne želte tega...kamorkoli je prišla (in še vedno, čeprav malo manj) je vedno hitro našla vse špage, vezalke...skratka vse s čimer se da kaj zavezat, privezatuser posted image ....sem neko obdobje po celi hiši skrivala vse s čimer se je dalo kaj privezatuser posted image ...neko obdobje je to povezovala z winxi-cami, tako da so bile neko obdobje 'prepovedane', čeprav jih je prej videla le nekajkrat...je bil pa to kar nek 'vrtčevski sindrom' med puncami v njeni skupiniuser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj se otrok naučiti zavezati čevelj
18.8.2010 8:43:48   
sanasan
aja, pa bog ne daj, da je prišel kdo na obisk s čevlji na vezalkeuser posted image ...smo samo glavo obrnili, pa jih ni bilo večuser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj se otrok naučiti zavezati čevelj
19.8.2010 22:13:08   
nananaja
Moja nečakinja se je tud zelo zgodaj naučila zavezat čevlje. Iz same trme, ker si je v trgovini zagledala v ene čevlje z vezalkami, je sedela celo popoldne pri čevljih in se učila zavezat na pentljo. Samo, da je dobila tiste čevlje, ker njen ati, ki jo je vozil v vrtec, ji čevlje malo težje zaveže (je brez ene roke), pa bi dobila take z ježkom.
Potem je pa imela v vrtcu postrojene fante, da je vsem zavezala čevlje, ko so šli na sprehod, ni čudno, da je bila najbolj priljubljena punca :)

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj se otrok naučiti zavezati čevelj
20.8.2010 1:16:23   
Olivija
pri 5-tih letih, smo ji prav s tem namenom kupili čevlje na vezalke. Letos pa to čaka našo ta mlajšo. 

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj se otrok naučiti zavezati čevelj
20.8.2010 10:52:30   
uwaga
Sin se je naučil pri 7-ih letih, hči pa pri 11-tih letih.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?