|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   9mesečnik
31.8.2010 7:55:31   
veternica4
mi lahko malo napišete kakšen je jedlinik vaših 9mesečnikov

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 9mesečnik
31.8.2010 13:50:30   
tweety83
pozdrav,
moja pupa je stara 8mesecev in pol in imamo takle jedilnik - zjutraj ko se zbudi ji naredim čokolino(to je okrog osme ure) potem okrog dvanajstih kakšen jogurt/skutico in sadje,okrog treh imamo kosilo in je tisto,kar jeva midva z možem,potem pa spet okrog šestih,sedmih zvečer dobi kakšno sadje,štručko ali kaj podobnega in okrog osme,devete preden zaspi še flašo Novalaca.
Vmes pa seveda še kakšen keks,smoki,kinder čokoladico - vendar v majhnih količinah - se razume.

(odgovor članu veternica4)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 9mesečnik
1.9.2010 11:37:50   
beba1912
Tweety, a čez dan nič mleka ne pije??

Zato sprašujem, ker naša je tudi stara 8,5 meseca in mi je že ful lepo jedla po 4 obroke na dan, sedaj pa že kakšen mesec nekaj bojkotira;) čim vidi žličko, se začne kremžit in odmikat. Ko spravim prvo žličko vanjo, potem kar nekako gre, včasih sicer poje samo dve žlički, prejle mi je pa pojedla celo skutko. Potem ko pa ful lačna rata pa ni pogojev, da spravim kaj vanjo po žlički, ampak hoče samo mleko. Tako da ne vem, kaj ji je, sem pa opazila, da se to dogaja, odkar je dobila dva zobka spodaj. A tvoja že ima kakšen zobek?


Aja, pa vidim v tvojem podpisu, da sta na isti dan rojeniuser posted image

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 9mesečnik
2.9.2010 10:03:39   
tweety83
IZVIRNO SPOROČILO: beba1912

Tweety, a čez dan nič mleka ne pije??

Zato sprašujem, ker naša je tudi stara 8,5 meseca in mi je že ful lepo jedla po 4 obroke na dan, sedaj pa že kakšen mesec nekaj bojkotira;) čim vidi žličko, se začne kremžit in odmikat. Ko spravim prvo žličko vanjo, potem kar nekako gre, včasih sicer poje samo dve žlički, prejle mi je pa pojedla celo skutko. Potem ko pa ful lačna rata pa ni pogojev, da spravim kaj vanjo po žlički, ampak hoče samo mleko. Tako da ne vem, kaj ji je, sem pa opazila, da se to dogaja, odkar je dobila dva zobka spodaj. A tvoja že ima kakšen zobek?


Aja, pa vidim v tvojem podpisu, da sta na isti dan rojeniuser posted image



Naša že ima štiri zobke. Čez dan ne pije nič mleka - samo zvečer ima flaško Novalaca preden zaspi. Z uvajanjem goste hrane sva začeli že z štirimi meseci - in moram res reči da vse je in da ni nobenih problemov zaenkrat.

Lp

(odgovor članu beba1912)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 9mesečnik
16.9.2010 11:19:19   
ShopGirl
Kaja je stara 9m in njen jedilnik je takle:

Zajtrk: dojenje
Malica: kašica 7 žit plus sadje
Kosilo: zelenjavno - mesno (cvetača, korenčkek, brokoli, paprika, koleraba,... , meso je 2x-3x na teden - perutnina, teletina, ostale dni ji dam v zelenjavo kuskus, riž, polento, krompir, ajdovo kašo, kratke rezance, rižončke,...). Včasih se po kosilu še podoji.
Malica: sadje
Večerja: mlečna kašica za lahko noč plus dojenje

S hranjenjem zaenkrat nimamo težav... Dam ji tudi kakšno žemljico in piškotek za dojenčke. To pa je od "posladkov" tudi vse.

< Sporočilo je popravil ShopGirl -- 16.9.2010 11:21:31 >

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?