|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   praznovanje rojstnega dne
6.9.2010 9:14:54   
0509d
Vem, da je bilo že nekaj napisano na to temo ampak me zanima kje praznujete rojstne dneve. Moja punčka bo oktobra stara 5 let in, ker zna biti že kar lepo mrzlo me zanima kam bi se lahko dali?  Zanima me, če imate izkušnje s kavarno Pod vodo v City parku, živalski vrt ali mogoče kakšna telovadnica kjer bi otroci lahko noreli.

hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: praznovanje rojstnega dne
6.9.2010 10:47:37   
Luni
Atlantis! Mi smo bili letos, toplo priporočam!

_____________________________



(odgovor članu 0509d)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: praznovanje rojstnega dne
6.9.2010 11:04:47   
eva1
mestni muzej LJ..super zadeva..imajo več programov, 2 vzgojiteljici..men se je dopadlo..traja 2 uri, vmes pa smo odrasli ena kavico spili in je blo...fino, ni kaj!

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: praznovanje rojstnega dne
6.9.2010 12:53:45   
Metuljček Cekinček
Imam podobno vprašanje, zato se bom kar priključila tej temi.

eva1, kateri program pa ste imeli? Tisto iskanje zapestnice je verjetno bolj za punčke, Argonavti pa verjetno bolj za fantke, a ne?

Zanimajo pa me še cene takšnih praznovanj - v mestnem muzeju je cena 140 € + hrano in pijačo in torto moraš prinesti sam, kar pomeni še dodatnih cca. 60 €. Kakšne pa so cene drugje in kaj je vse vključeno?

Mi smo bili enkrat na rojstnem dnevu od prijateljev v Kranju v enem športnem centru - tam mi ni bilo všeč, ker so torto jedli nekje sredi hodnika, tudi tiste moderatorke otrok niso ravno navdušile. Na enem rojstnem dnevu pa smo bili v športnem centru Gib na Drenikovi. Tam je bilo malo boljše, ampak definitivno se mi ne zdi vredno za kaj takega plačati več kot 100 €.

Ne vem, nisem prepričana glede teh organiziranih praznovanj, ampak sin ima rojstni dan novembra, tako da zunaj ne moremo biti, v hiši bi nas pa verjetno bilo preveč. Glede na to, da pri teh letih starši verjetno otroke samo odložijo, pa si je tudi doma treba zmisliti kakšno animacijo, drugače bodo ti petletniki postavili hišo na glavo.

Upam, da bo še kakšen faj predlog. Tale v mestnem muzeju mi je do zdaj najbolj všeč.

Aja, klovni in čarovniki nam zaenkrat ne sedejo!

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: praznovanje rojstnega dne
6.9.2010 13:36:44   
livia
Hiša eksperimentov

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: praznovanje rojstnega dne
6.9.2010 14:15:53   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: livia

Hiša eksperimentov


user posted image Tukaj bo verjetno praznovala naša tavečja svoja 4 leta.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: praznovanje rojstnega dne
6.9.2010 14:51:33   
Metuljček Cekinček
livia in Najaa - kako pa zgleda takšen dogodek v Hiši eksperimentov? Jih popeljejo okrog in jim razložijo razne eksperimente ali je to prav dogodek kot je recimo jajčkologija?

Je to primerno za petletnike? Mojega metuljčka takšne stvari že zanimajo, ne vem pa, kako je z ostalimi otroci.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: praznovanje rojstnega dne
6.9.2010 15:30:43   
koala.cek
tole v HE pa tudi mene zanima....bi lahko podale malo več informacij kako izgleda ?

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: praznovanje rojstnega dne
6.9.2010 19:19:36   
livia
Jaz sem samo enkrat brskala po njihovi spletni strani in videla, da ponujajo tudi praznovanje rojstnih dni, pa se mi je zdelo zanimivo. Nismo pa še praznovali tam.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: praznovanje rojstnega dne
6.9.2010 21:56:44   
Najaa
Mi tudi še nismo tam praznovali, mi je pa kolegica ki dela tam povedala, da imajo organizirane RD in vodstvo oz,  animacijo in tudi eno izmed eksperimentov jim pokažejo, recimo mehurčkologija ali kaj drugega. Ne vem pa, kako zgleda s pogostitvijo, ala torta in pijača. Mislim pa, da je tole res dobra ideja, ker HE je le tak plac, ki je zanimiv od 3 leta dalje. Bom kolegico še mal vprašala pa javim, kako zgleda vse skupaj.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: praznovanje rojstnega dne
8.9.2010 7:34:12   
barni
Jaz bi pa rada najela samo primeren in ogrevan prostor. Pa ne vem kje bi bilo to možno v okolici LJ, lahko tudi Kranj.

Mi bi radi bili vsi skupaj; otroci in starši, ker nam tako najbolj ustreza. Animatorja ne rabimo, se otroci sami med seboj animirajo, pa še različne starosti so.

Ima katera kakšno idejo? Rabim za pozno jesen, en sobotni popoldan. REs bom vesela vsakega predloga!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Kdo so otroci, ki nimajo alergij in niso b...
Večina se nas z veseljem spominja odraščanja, pri katerem je bilo igranje v blatu in pesku vsakdanja dejavnost in pogost...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?