|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kakšen sušilni stroj?
16.9.2010 16:47:59   
biga
Ker sem ugotovila, da bo pozimi za sušit preveč perila (imamo dojenčka in malčka), sva se z možem odločila za nakup sušilnega stroja. Kakšnega priporočate, kakšna cena in znamka? Kam ga postavite, živiva namreč v mansardi, spodaj moji starši, še bolj spodaj klet. Če ga dam v klet oz. garažo, je smotano, ker moram pozimi ven okoli hiše s škafom perila. Prosim za nasvet.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kakšen sušilni stroj?
17.9.2010 7:55:11   
TRIŠ
Mi imamo gorenje 7 kg,sem zadovoljna ampak naslednji bo boschuser posted image .Imamo majhno kopalničko ampak imamo sušilec na stroju.Če ni prostora ,pa bo pri vas rešitev tudi garaža.Ko pa ga boš imela ,ne boš mogla več brez njega user posted image

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kakšen sušilni stroj?
17.9.2010 9:29:25   
enea
Mi imamo Brandt (ožji model) ravno zaradi prostora, živimo v bloku, kjer so kopalnice male, na stroj ne morem dat, ker je bojler od plina, zato sem ga dala na koncu kadi, kjer je prostora ravno za mali sušilni stroj ( 45 cm). Na kado smo pa montirali ( na zid, no) premično steklo, kot od tuš kabine.user posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kakšen sušilni stroj?
18.9.2010 10:53:08   
honey
Jaz imam sušilca že 5 let in takrat je bilo najbolj pomembno, da ima senzor za suho perilo - novejši sušilci imajo to po vsej verjetnosti že vsi vgrajen, ne vem. Zato pač na to opozarjam user posted image Drugače pa mislim, da je fino, da ima čimvečjo kapaciteto sušenja oz. vsaj tolikšno, kot jo ima pralni stroj. Midva imava hišo in imava v kurilnici pralni stroj in na njem sušilnega in se super obnese. Vmes imava samo desko pribl. 2 cm debeline in z obeh strani nalepljeno neko gumo, da ne bi slučajno ob centrifugi pralnega stroja sušilec zgrmel na tla. Tako sva imela že v prejšnjem stanovanju in tudi zdaj imava tako, pa ni bilo nobenega problema nikoli.

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kakšen sušilni stroj?
21.9.2010 8:57:01   
2srcka
Mene pa zanima....tiste ki imate tale sušilni stroj
http://www.gospodinjski-aparati.si/aparati/artikel/12365/
kako ste zadovoljne z njim?

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kakšen sušilni stroj?
22.9.2010 21:03:40   
jar
IZVIRNO SPOROČILO: 2srcka

Mene pa zanima....tiste ki imate tale sušilni stroj
http://www.gospodinjski-aparati.si/aparati/artikel/12365/
kako ste zadovoljne z njim?


tvojga linka ne odpre.

glede sušilca je men važno samo, da je varčen in če je postavljen v kopalnici - da je tih. jaz imam 10 let starega gorenjevega in sem zadovoljna. se mi zdi, da pri sušilcih ni kaj doktorirat.

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?