|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009
21.9.2010 13:03:27   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Aha, Lia pa ima ozko nogico. Mogoče bo pri njej šlo. Jo bom kontaktirala. Hvala.
Čuj, meni je ona dečva v Babmiju v EUparku rekla, da pridejo kmalu zimski, pa tam se mi zdijo kr široki čevlji... Je pa res, da bo verjeno cena tudi višja, ker se mi zdi 39 evrov za podložene škornje malo napram drugim, ki imajo čevlje po 50 evrov.
Ma mi ta od malemaše ni nič odpisla ali jih lahko uporabja pozimi ali so izključno jesenski user posted image Ma je čudna tista deklina tam user posted image user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Marčevke 2009
21.9.2010 13:03:39   
tasa_m
Prvaaaa user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Marčevke 2009
21.9.2010 13:04:11   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Vsaj ena bi me lahko na kosilo povabla ,če je že kuhna pri nas danes zaprtauser posted image .Saj čisto malo jem dva dniuser posted image
Pr nam se nič ne kuha..naj se pr tašči najejo user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Marčevke 2009
21.9.2010 13:04:13   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Pa ki te Kokica je...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ajala je, ker je bila bubanauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Marčevke 2009
21.9.2010 13:04:50   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Kokica si ziher da je rota virus?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja, ker sem bila pri zdravniku!user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Marčevke 2009
21.9.2010 13:06:52   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Ojla,

se vam na hitro javljam. Fasala sem rota virus...od nedelje zvečer že driskam in bruham, včeraj sem cel dan ležala. Valentin še je zaenkrat okej!user posted image user posted image user posted image

Še jutri imam bolniško potem pa v službo. In tukaj? Je kaj novega?



Ojej!user posted image user posted image user posted image  za Valentina! user posted image user posted image user posted image  za tebe! Kak pa veš, da je rotavirus? Jaz sem sicer Lio cepila, sam se pa za sebe kr bojim zaradi user posted image ...

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Marčevke 2009
21.9.2010 13:08:32   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Prvaaaa user posted image  user posted image  user posted image  


user posted image user posted image user posted image  čveka čvekasta!

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Marčevke 2009
21.9.2010 13:09:51   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Prvaaaa user posted image  user posted image  user posted image  


user posted image user posted image user posted image  čveka čvekasta!
user posted image user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Marčevke 2009
21.9.2010 13:11:25   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Kokica si ziher da je rota virus?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja, ker sem bila pri zdravniku!user posted image

AHa.
Ker T. je včeraj tud bil z Lijo pri zdravniku pa ni nič omenil rota virusa, rekel je samo da je možno, da je kaj pojedla, ker sem bruhala tudi jaz ali pa da je kako virozo staknila.
Je pa res da je v nedeljo driskala, včeraj bruhala, danes pa je že OKej,

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Marčevke 2009
21.9.2010 13:11:51   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Vsaj ena bi me lahko na kosilo povabla ,če je že kuhna pri nas danes zaprtauser posted image .Saj čisto malo jem dva dniuser posted image
Pr nam se nič ne kuha..naj se pr tašči najejo user posted image



Če češ, pridi na kurjo-zelenjavno juhico, sem jo kuhala včeraj do 23h, ker danes nimam časa, ker grem k frizerjuuser posted image  Bo ti Lia odstopila kak krožnik ali dva, samo moraš sedet zraven nje, za njeno Medvedek Pu mizico, na stolčku z osličkom, ker oni s Pujem je njen!user posted image user posted image user posted image  Pa če sprazniš krožnik pred njo, ti reče "te", kar pomeni še, ker ima rada družbo ko je! Torej, Presida, pridi!user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Marčevke 2009
21.9.2010 13:21:26   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12
Če češ, pridi na kurjo-zelenjavno juhico, sem jo kuhala včeraj do 23h, ker danes nimam časa, ker grem k frizerjuuser posted image  Bo ti Lia odstopila kak krožnik ali dva, samo moraš sedet zraven nje, za njeno Medvedek Pu mizico, na stolčku z osličkom, ker oni s Pujem je njen!user posted image user posted image user posted image  Pa če sprazniš krožnik pred njo, ti reče "te", kar pomeni še, ker ima rada družbo ko je! Torej, Presida, pridi!user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
tak da Persida, idi. Veselo na delo, ne brani se dela user posted image user posted image

A Tulipan, greš frizerju. Boš lepa?  user posted image
Jaz grem jutri...

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Marčevke 2009
21.9.2010 13:22:21   
tasa_m
Nič, medtem ko nekatere odštevate ure da greste domov,. grem jaz komaj na šiht. MI ni danes...me spet nekaj zvija v želodčku user posted image

Lepo bodite se tipkamo jutri :)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Marčevke 2009
21.9.2010 13:52:25   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Nič, medtem ko nekatere odštevate ure da greste domov,. grem jaz komaj na šiht. MI ni danes...me spet nekaj zvija v želodčku user posted image

Lepo bodite se tipkamo jutri :)



Pa-pa! Naj ti čimprej mine!user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Marčevke 2009
21.9.2010 14:42:20   
Tulipan12
Tudi jaz bom popakirala grabljice in lopatke in šibam počasi domov!user posted image
user posted image user posted image user posted image  da boste jutre vse in vsi otročki zdravi!

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Marčevke 2009
21.9.2010 15:31:24   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*
Taša, sm rešla jsuser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image
vsaj za neki sm koristnauser posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Marčevke 2009
21.9.2010 15:32:19   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

MaJaLe super za koristno druženje, včasih bolniške kr prav pridejo, če le niso preveč bolani!
samo res...mi je prav pasalo še zadnje sončne žarke preživet na toboganih ob plažiuser posted image  jutri prilepim sliko od včerajšnjega sončnega zahoda...ej, noro je blo user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Marčevke 2009
21.9.2010 15:32:57   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Tudi jaz bom popakirala grabljice in lopatke in šibam počasi domov!user posted image
user posted image user posted image user posted image  da boste jutre vse in vsi otročki zdravi!

hahaha...tebi se pa vedno nasmejimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Marčevke 2009
21.9.2010 21:03:46   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Najaa tvoj križ že boljši? user posted image   In user posted image za šoping.



Ja, je. Hvala za vprašanje. Tudi glavoboli so izginili, ko sem poštimala v glavi določene stvari... Svašta, psiha je res moćna zadeva. user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Marčevke 2009
21.9.2010 21:04:08   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Zdaj pa čakam, če bo Malamaša kaj odpisala če so za zimo ali so res samo za šminko in koliko je cena?!



Jaz tudi še čakam na ta odgovor. Sem sam zato lajkala. user posted image Pa bravo za babi in dedija! user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Marčevke 2009
21.9.2010 21:04:46   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Ojla,

se vam na hitro javljam. Fasala sem rota virus...od nedelje zvečer že driskam in bruham, včeraj sem cel dan ležala. Valentin še je zaenkrat okej!user posted image user posted image user posted image

Še jutri imam bolniško potem pa v službo. In tukaj? Je kaj novega?



ojoj, pozdravi se čimprej. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 9:21:41   
Tulipan12
Dobro jutro!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 9:25:02   
Tulipan12
Vidim, da se ni nekaj dogajalo tu goriuser posted image
Jaz sem bila včeraj pri frizerju, pa me je pobarval, postrigel, nisem ravno najbolj zadovoljna... pa še full več sem plačala kot zadnjič, tak da ne vem, če ne bom menjala frizerja... ne bi me toliko motila višja cena kot to, da nisem zadovoljna. Tak! Pa sem ga zašimfala!user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 9:38:35   
felix7
dobro jutro user posted image

evo mene na šihtu, si glavo razbijam z enimi analizami. Uf, mislim, da bo dan še dolg user posted image

kako ste spale, punce?

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 9:39:44   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Vidim, da se ni nekaj dogajalo tu goriuser posted image
Jaz sem bila včeraj pri frizerju, pa me je pobarval, postrigel, nisem ravno najbolj zadovoljna... pa še full več sem plačala kot zadnjič, tak da ne vem, če ne bom menjala frizerja... ne bi me toliko motila višja cena kot to, da nisem zadovoljna. Tak! Pa sem ga zašimfala!user posted image


zato se jaz nikoli ne postrižem krajše kot toliko, da jih lahko še spnem v čop. Ker tudi če mi frizura ni všeč, naredim čop pa mirna Bosna user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 9:49:29   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Vidim, da se ni nekaj dogajalo tu goriuser posted image
Jaz sem bila včeraj pri frizerju, pa me je pobarval, postrigel, nisem ravno najbolj zadovoljna... pa še full več sem plačala kot zadnjič, tak da ne vem, če ne bom menjala frizerja... ne bi me toliko motila višja cena kot to, da nisem zadovoljna. Tak! Pa sem ga zašimfala!user posted image


zato se jaz nikoli ne postrižem krajše kot toliko, da jih lahko še spnem v čop. Ker tudi če mi frizura ni všeč, naredim čop pa mirna Bosna user posted image user posted image user posted image


Mam jaz tudi lase do ramen, pa pri meni sploh ne gre toliko za frizuro, ker si jo najraje sama naredim (imam skodrane lase in si jih že 15 ravnam...), ampak me je tak šlampasto pobarval, pramena mi je naredil kr neki kot da bi že imela narastek, pa tu pa tam na kakem koncu mam kr razbarvane... eh, saj samo jaz to vidim, bom že preživela! Drugo leto pa grem spet na svetlo barvo, sem se odločila. Tak!

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?