|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako naj ga navadim..
31.7.2005 8:24:03   
Spicy Black
...na stekleničko? Naš mali :duda: je star 2.5 meseca in bi rada vsaj en ali dva obroka nadomestila s stekleničko. Problem je pa, da smo ga komaj navadili, da naredi vsaj nekaj požirkov, pol se pa :(( na ves glas in se zmrduje (mu okus ne paše :zmeden: )in ni šans, da bi vsaj enkrat vso stekleničko popil...in na koncu vsa spet na dojki..
Aja, probala sva pa že Aptamil 1 in Comformil 1..

Kako ste jih ve navadile na stekleničko?

Pozdravček vsem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kako naj ga navadim..
31.7.2005 8:40:57   
špelica
Našmu je bila takoj všeč, ni bilo treba navajat. Ni blo treba velik vlečt, je kar samo teklo. Mislim, da moraš samo vztrajat z potrpljenjem pač. Vsake tolko poskusit.
Mogoče dobiš pa od kake druge boljši nasvet.
LP!

(odgovor članu Spicy Black)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kako naj ga navadim..
31.7.2005 9:07:14   
eva1
Zakja pa bi joško nadomestila s stekleničko-a ni to mal čudn:zmeden2::zmeden2::zmeden2:
No moju pri 4.5 mesecih sploh ne zna pit iz stekleničke(čaj) in z7ato mu vse dajem po žlički!

(odgovor članu Spicy Black)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kako naj ga navadim..
31.7.2005 9:17:15   
Spicy Black
Ja Eva kaj pa naj bi bilo pri tem čudno? Kako pa naj mu dam mleko če-ne po steklenički? Kako mu bo pa :love: dal mleko kot po steklenički? Gre se zato, da bo vsaj pil iz stekleničke - čaj al pa mleko. Sem tudi jaz probala po žlički pa mu teče iz vseh kotičkov :)-

(odgovor članu Spicy Black)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kako naj ga navadim..
31.7.2005 9:32:06   
eva1
ja ok, sam ni mi jasno zakaj steklenička, če pa dojiš? Sicer pa kakor komu paše!
Upam, da se bo navadil iz stekleničke-moj se ni in ne vrjemem da bo kdaj pil iz nje!

(odgovor članu Spicy Black)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kako naj ga navadim..
31.7.2005 9:33:37   
Naja31
Moj tudi ne zna piti po steklenički. Star je 3 mesece in 3 tedne. Na zacetku je pil, saj semmu v porodnisnici 2x dala dodatek in tudi doma je 1x pil caj po steklenicki, ampak od takrat pa ni sans, da jo potegne. Jaz mu tudi dajen caj po steklenicki in tudi vec ostane zunaj kot not :)-

Nina99, je pa to res problem ker si moorem mleka iztisniti da bi lahko kam sla za dalj casa, ker mali ne bo pil.


(odgovor članu Spicy Black)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kako naj ga navadim..
31.7.2005 9:34:16   
Naja31
eva, jaz mislim, da je Nina mislila, da bi svoje mleko dajali malemu po steklenicki.

(odgovor članu Spicy Black)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kako naj ga navadim..
31.7.2005 9:41:26   
Spicy Black
Naja31 ja to je res problem saj moram ves čas na uro gledat...kdaj je lačen že po dveh urah..In pol je pa panika...hitro :kuza: domov :)-

(odgovor članu Spicy Black)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kako naj ga navadim..
31.7.2005 10:02:05   
babylove
Nina99, ni nujno, da je težava v okusu mleka, lahko da je tudi cucelj kriv. Naredi preizkus in mu daj po steklenički tvoje mleko, da boš najprej videla, če je zavračanja kriva steklenička ali njena vsebina. Če tudi tvojega mleka po steklenički ne bo maral, poskusi zamenjat cucelj z drugo znamko (Avent in Nuk se bojda zelo razlikujeta). Če je pa res kriv okus mleka, potem pač na lov za iskanjem ustreznega mleka ali pa preprosto počakat, da bo vaš dojenček pripravljen sprejeti drugačno hrano.

Za evo1 pa v razmislek: če je tebi dano, da lahko svojega dojenčka polno dojiš, se zavedaj svoje sreče in bodi hvaležna. Nekatere mamice morajo kljub dojenju dodajati ali pa sploh ne morejo dojiti iz različnih razlogov. In takšne mamice so ponavadi zelo občutljive na razne pripombe in zmrdovanja, to jih lahko hitro prizadene.

(odgovor članu Spicy Black)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kako naj ga navadim..
31.7.2005 10:26:43   
Spicy Black
Babylove - odlična ideja hvala ti, bom probala...

Tudi ostalim :rozica: hvala za mnenja in vsem želim eno lepo nedeljo.


(odgovor članu Spicy Black)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kako naj ga navadim..
31.7.2005 12:08:52   
bskrle
Ej, to pa res ni čudnega, da je oroček lačen an 2 uri iin pol, poleti je tudi žejen in nič čudnega ni, če bi ga vsako uro pristavljala, saj je vendar še tako majhen.
Malo potrpljenja z njim.
NAša flaške ne mara, pa ima 15 mesecev. Aventov lonček pa!

(odgovor članu Spicy Black)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kako naj ga navadim..
31.7.2005 14:27:10   
zi&mm
Nina99,
Žigec že od samega začetka pije čajček po steklenički, nekaj časa je tudi mleko (moje), sedaj pri 2mesecih pa sem zamenjala Nukovo stekleničko in cucelj z Aventovo pa smo 3dni imeli kr težave; Nuk ima zelo mehak cucelj (kavčuk) medtem ko od Aventa (silikonski) je malo trd in težje povleče ampak sedaj mu odgovarjata oba.
Poskusi z različnimi cuclji pa boš vidla; če ne pa prvo tvoje mleko in šele na to drugo (hipp je podoben okosu maminega mleka) pa čajček mu tako ponudi. mogoče mu cucelj ne odgovarja ali pa vsebina flaške...

(odgovor članu Spicy Black)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?