|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nujno rabim mnenje o vozičku Peg Perego pliko...
31.7.2005 15:09:36   
lejica
Prosim pomagajte mi. Popolnoma sem že zmedena. Vem da je bilo o tem pisanega že veliko ampak nikjer ne najdem, da bi pisalo ali lahko Pliko p3 uporabljaš že od rojstva otroka naprej ali pa je zraven nujno potrebna košara?! Ali ga katera uporablja brez košare? Meni je prijateljica rekla da ji je babica na prvem obisku povedala da naj nebi bil primeren za prvih par mesecev razen če imaš zraven košaro. Kaj pravite ve, ali veste kaj več?

Prosim dajte kakšno informacijo.
LP Lejica:zmeden::zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nujno rabim mnenje o vozičku Peg Perego pliko...
31.7.2005 16:04:53   
modrooka
Lejica,

mi ima Peg Perego Pliko p3 Pramette. http://www.mami.si/pov131.html

Uporabljaa ga lahko od rojstva naprej, ker ima dva sistema (prvi je lezeci, drugi pa potem sportni del). Poglej si link.

Smo pa z vozickom zelo zadovoljni. Je lahek, enostavno se ga pospravi... ZELO zadovoljni. Sem pa preden sem ga kupila, naredila 'tezko' raziskavo in sem sedaj zelo zadovojna. Priporocam!

Lp,
modrooka!

(odgovor članu lejica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Nujno rabim mnenje o vozičku Peg Perego pliko...
31.7.2005 17:32:53   
Anonimen
Modrooka, jaz sem tudi že bila 100%, da bomo nabavili Pramette, zdaj pa spet iščem boljšo varianto.
Problem bi naj bil v dveh ročajih, ker je voziček baje neobvladljiv z eno roko. Če je prečka, lahko primeš na sredini in je lažje upravljanje.
No, priznam, če ne bi bil ta voziček tako sv... drag, ne bi toliko razmišljala in spraševala. Zato pa bom počakala akcijo, ki se napoveduje, in se takrat odločila.

2. pomanjkljivost, ki sem jo slišala za Plika (in cel kup drugih vozičkov), pa je ta, da otroka ne gledaš, če nimaš košare. No, to je pri Pramette že rešeno. Jaz tudi za Plika ne bi košare kupovala, je pa res odločitev odvisna tudi od tega, kdaj bo :duda: rojen.

(odgovor članu lejica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Nujno rabim mnenje o vozičku Peg Perego pliko...
31.7.2005 17:49:14   
taška30
Pramette je zelo obvladljiv z eno roko. Moj :love: ga samo tko vozi - z eno roko, ker pravi, da se drugače zaletava v njega ko hodi :zmeden2:
Lp

(odgovor članu lejica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Nujno rabim mnenje o vozičku Peg Perego pliko...
31.7.2005 19:12:18   
modrooka
jest tut nima problema z obvladljivostjo z eno roko... ga velikokrat tako voziva, ker se z drugo z :love: objemava... Pa nama gre kar dobro od rok :bravo:!

(odgovor članu lejica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Nujno rabim mnenje o vozičku Peg Perego pliko...
31.7.2005 22:30:35   
Maxica
Mi smo kupili Pliko P3, s košaro vred. Ne vem, znanka ga je uporabljala od vsega začetka brez košare, predvsem zaradi stiske s prostorom, saj ni imela kam pospraviti košare. Jaz sem enkrat probala dati :duda:, ko je bil star kake tri mesece, v voziček brez košare, ampak se mi je zdelo, da bi lahko kr padel dol. Ni se mi zdelo ravno varno, no. Tako da sem jaz košaro uporabljala kar kakih pet mesecev, je bil :duda: tako lepo spravljen notri, pa še ravno zima je bila. Če ne želiš košare, potem ti tudi jaz svetujem, da nabaviš Pramette. Je dvoje v enem in ne rabiš košare.

(odgovor članu lejica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Nujno rabim mnenje o vozičku Peg Perego pliko...
1.8.2005 12:22:36   
lin
Ali pp P3 ali PP Premette sta primerna od rojstav dalje!Sigurno!

(odgovor članu lejica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Nujno rabim mnenje o vozičku Peg Perego pliko...
1.8.2005 13:11:07   
lejica
Punce hvala vam za vaše mnenje, mislim da se bova z mojim odločila kar za PP Pramette pa še cena je dokaj normalna.

LP Lejica

(odgovor članu lejica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Nujno rabim mnenje o vozičku Peg Perego pliko...
1.8.2005 21:19:22   
Anonimen
Lejica, če se ti ne mudi, počakaj da konca septembra. Napovedujejo akcijo Pramette in nove barvne kombinacije.
No, jaz bom počakala in videla, če bo kaj iz tega.

(odgovor članu lejica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Nujno rabim mnenje o vozičku Peg Perego pliko...
2.8.2005 11:25:11   
malika
Kaj pa P3, je obvadljiv z eno roko?

(odgovor članu lejica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Nujno rabim mnenje o vozičku Peg Perego pliko...
2.8.2005 12:31:03   
lin
Malika P3 ali Premette sta enaka samo da pri Premette je možnost otroka imati obrnejenega tudi proti sebi.
Mi smo imeli prve tri mesece P3 in sem bila zelo zadovoljna z njim samo morem rečt da Quinnyja ker ima eno ročko("štango" in ne dve držali)dosti lažje vozim z eno roko kot P3,sem pa kr neki kilometov naredila z Lin v naročju in z drugo roko porivala voziček:zmeden:
Je pa rešitev (pri P3) da zablokiraš sprednja kolesa,samo pol spet ko moreš zavit......samo ni pa neizvedljivo se da ma je lažje pri vozičkih ki imajo "štang"

(odgovor članu lejica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Nujno rabim mnenje o vozičku Peg Perego pliko...
2.8.2005 14:50:58   
lejica
Hvala Someone, edino kar me še zanima je kje bodo ta znižanja? A v kateri od trgovin, internetu ali Italiji? Ali mogoče ve katera?:sloncek:

(odgovor članu lejica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Nujno rabim mnenje o vozičku Peg Perego pliko...
2.8.2005 15:31:49   
Anonimen
Jaz sem klicala direktno uvoznika, ker me je zanimalo, če se bo še dobila rdeče/siva kombinacija (je bila lani). No, prihajajo nove barvne kombinacije in akcija konec septembra, vsaj tako mi je bilo rečeno. Torej direktno pri uvozniku, to je Mami iz Trzina, trgovino pa imajo tudi na Celovški. Najbolje je še poklicat čez kak mesec in se odpravit kar v Trzin (oz, spremljat akcije na njihovi www).

(odgovor članu lejica)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?