|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kaj kupiti za dedka Mraza 7 letniku?
13.10.2010 22:20:05   
blaža
lahko ji kupiš Tamagoči. itak so vsi že pozabli nanj in bo ta glavna.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kaj kupiti za dedka Mraza 7 letniku?
13.10.2010 22:43:30   
barika
emmm, kaj pa če greste skupaj v kino, gledališče, na bazen. Sej vem, da ni darilo, ki bi bilo v skledi od Miklavža, samo je pa (za mene) 100x boljše od vse plastike in nepotrebne navlake.
ali pa tiste zadeve za izkopavanje dinozavrov ali pa mini poskusi, tule poglej http://www.eigrace.com/index.php/cat/c154_Didakticne-igrace.html/XTCsid/cf977110a387dfa053050b23aaa68eb9


(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kaj kupiti za dedka Mraza 7 letniku?
13.10.2010 22:48:38   
špelin@
Mi je barika dala idejo: tile raziskovalni seti so carski user posted image

http://www.didakta.si/e-knjigarna/raziskovalni_seti/4m_raziskovalni_seti/


(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kaj kupiti za dedka Mraza 7 letniku?
14.10.2010 13:16:53   
blaža
http://www.didakta.si/e-knjigarna/raziskovalni_seti/4m_raziskovalni_seti/3_dimenzionalni_solarni_sistem.html

to je našemu tudi všeč, je pa dobil dve leti nazaj. tisto za izkopavanje dinozavrov tudi.

No tole za izkopavanje okostja dinozavra zgleda res fajn, ma ni kej preveč. komaj komaj sta z možem tole skopala, nardila celo štalo s tem peskom oz kamnom user posted image , pol si ga je pa sestavu in to je blo to. Zdej pa tam stoji.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kaj kupiti za dedka Mraza 7 letniku?
16.10.2010 11:36:49   
Anonimen
Punčka si želi plastelin.

To je to user posted image . Dvakrat vprašala, če še kaj, pa pravi, naj neham spraševat, da je že povedala user posted image .


(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kaj kupiti za dedka Mraza 7 letniku?
16.10.2010 11:38:54   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: blaža
No tole za izkopavanje okostja dinozavra zgleda res fajn, ma ni kej preveč. komaj komaj sta z možem tole skopala, nardila celo štalo s tem peskom oz kamnom user posted image , pol si ga je pa sestavu in to je blo to. Zdej pa tam stoji.

Hvala za opozorilo user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kaj kupiti za dedka Mraza 7 letniku?
16.10.2010 11:40:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: blaža
No tole za izkopavanje okostja dinozavra zgleda res fajn, ma ni kej preveč. komaj komaj sta z možem tole skopala, nardila celo štalo s tem peskom oz kamnom user posted image , pol si ga je pa sestavu in to je blo to. Zdej pa tam stoji.

Hvala za opozorilo user posted image



Dinoaver ni miš user posted image , ipak se vidi, da je bil v hiši user posted image .

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?