|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
14.10.2010 14:05:45   
jona klara
urska f in špela-čestitke, pa pozdravi cimra!!

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4576
   RE: Celjske srečke nosečke
14.10.2010 14:07:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Registirana


user posted image

PDP     Ime(starost)  (štuser posted image , št.user posted image ) pregled, kraj,   spol,   +kg


OKTOBER

03.  arual2006(33)   (2user posted image ,1user posted image )     ?           Celje         user posted image     +9
28.  mami_1979(30) (5user posted image ,4user posted image )   7.10.   Šmarje/Jelšah user posted image    +15

NOVEMBER
10.  mateja33(34)    (1user posted image ,0user posted image )     ?           Žalec         user posted image     +5
12.  eruvande(?)      (?user posted image ,?user posted image )      ?              ?            user posted image       ?
23.  zalos(?)             (1user posted image ,0user posted image )     ?          Razgor       user posted image     +4
24.  pikamonca(31)  (2user posted image ,1user posted image )     ?           Celje         user posted image     +3

DECEMBER
 26.  obcinarka(35)    (1user posted image ,0user posted image ) 12.10       Žalec        user posted image   + 5

JANUAR
05.  Arwenko(27)     (1user posted image ,0user posted image )  12.10.      
Arclin                 + 4
05.  jmpolona(30)    (2user posted image ,1user posted image )      ?            Šentjur      user posted image       ?
12.  Chandra(?)       (1user posted image ,0user posted image )  22.10           Celje        user posted image       ?
14.  TMS82(28)        (1user posted image ,0user posted image )      ?          
Žalec         user posted image      +2

FEBRUAR
01.  d3lfink4(24)      (1user posted image ,0user posted image )    15.9.M   Celje     user posted image &user posted image    +7
02.  Oxer (?)            (2user posted image ,1user posted image )       ?        Velenje       user posted image      +3

19.  Registirana(31)  (2user posted image ,1 user posted image ) 27.09. M      ?           user posted image       ?

MAREC
02.  maja1985 (25)  (3user posted image ,1user posted image )      ?          Celje         user posted image        ?
05.  _sanja_ (24)     (2user posted image ,1user posted image )    22.9.      Celje         user posted image      +1


APRIL
25.  ajtak(27)           (2user posted image ,1user posted image )   14.9.       Celje         user posted image       ?

MAJ
01.  nežken(?)          (2user posted image ,1user posted image )      ?             ?            user posted image       ?



user posted image
user posted image user posted image user posted image

24.07.    nada79        VITO (3920g, 50 cm)
18.08.    luna2010     MILOŠ  (
2880g, 48cm)
29.08.    blanči           EVA (3600g, 50cm)
09.09.    nadka           MELANIE (3290g, 50cm)
12.09.    T.Z.               FILIP (2910G, 50 cm)
29.09.    kpmk            NIA (2650,33G, 49 cm)
01.10.    lidik              JAN (1500g)
11.10.    urskaf          ŠPELA (1940g,45 cm)





si me ravno prehitela s seznamom :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4577
   RE: Celjske srečke nosečke
14.10.2010 15:53:36   
mami_1979
urskaf in Špela! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

PUNCE,ZDAJ PA RES DOVOLJ PREHITEVANJA!!!
zdaj sem pa počasi že jaz na vrsti!!!
Na pregledu, vse b.p. . Naslednji pregled imam 22.10+CTG. Pa mi je sestra lepo rekla;"lepo vas prosim, pojdite prej rodit, ker imamo tako gužvo,.." user posted image user posted image user posted image
Iz njenih ust v božja ušesa, so rekli včasih   user posted image user posted image user posted image
Mislim pa, da hoče bit naša pupa škorpijonka in ne bo iz te moke nič kruhauser posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil mami_1979 -- 14.10.2010 15:55:29 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4578
   RE: Celjske srečke nosečke
15.10.2010 7:56:38   
obcinarka
oooooooooooooooo punce zdej pa takole..... pridem dans tu gor in kaj vidim????... sej me bo kap.... in če gledam pod seznam sm pod december še sam jaz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image in zdej bom mal čarovniška... usoda pač, itak sta lidik pa urska že prej bejbice poročili, in evola.... sta že vkup!!!!!!!!!!!!
definitivno se bom zdej zmenila z našo bejbo da ostaja tam na toplem do decembra!!!
kaj se zdej to dogaja, al???user posted image  pomagajte, jaz sm že čist paf dans...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4579
   RE: Celjske srečke nosečke
15.10.2010 8:56:03   
jona klara
jutro!
občinarka- jaz sem tudi december, samo da me še nimate na seznamu.IMAM pdp 18 12- user posted image PA NAJ RES POČAKA TAM VSAJ DO MIKLAVŽA!!




_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4580
   RE: Celjske srečke nosečke
15.10.2010 8:58:52   
obcinarka
ja sej na tebe sm se spomnala že prej, pa spet pozabla... se strinjam, jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.. drgač pa akupunktura-sem nekak za... kakšne so pa cene? sm pač mal firbčna noooooooouser posted image user posted image

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 4581
   [Brisano sporočilo]
15.10.2010 9:36:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4582
   [Brisano sporočilo]
15.10.2010 9:39:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4583
   RE: Celjske srečke nosečke
15.10.2010 10:41:04   
obcinarka
aha, sej za dobrno sm slišala že.... nimam pojma pa kolk to stane?' in kolkokrat naj bi šel..user posted image  

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4584
   [Brisano sporočilo]
15.10.2010 11:21:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu obcinarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4585
   RE: Celjske srečke nosečke
15.10.2010 11:26:58   
Arwenko
Če sem prav gledala, te pride prva akupunktura 25 eur, vsaka naslednja pa 20. Se pravi za 6 terapij pred porodom 125 eur. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4586
   RE: Celjske srečke nosečke
15.10.2010 11:27:29   
obcinarka
hvala se bom pozanimala... mogoč sm spregledala, odkod pa si?? in tudi ti si pr. dr. filipu, hahahah.. no nas je en kup tam, dve njegovi decembrki pa že rodili... hmuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4587
   [Brisano sporočilo]
15.10.2010 11:28:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu obcinarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4588
   RE: Celjske srečke nosečke
15.10.2010 11:30:49   
obcinarka
priporočljivo tam nekje okrog 32t, al sm mim usekala..
veš kaj.. a ti si se zmenla s tvojim bejbijem da lepooooooooooooooooo počaka na kozoroga... a???????user posted image user posted image
jaz sm dans kar mal na trnih, ko pa takšne novice... sej so lepe, ampak...user posted image  

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4589
   RE: Celjske srečke nosečke
15.10.2010 14:28:13   
Anonimen
obcinarka 2 stvari:
1. ne sekiraj in živciraj se na zalogo ampak se spravi k sebi. oprosti ker povem kar direktno ampak si se mi že večkrat zazdela kot paničar in verjemi, da s tem bolj škodiš sebi in otroku kot si/vama delaš uslugo. če se motim oz. sem zvenela pregroba se ti opravičujem, to ni bil moj namen, hočem ti samo dobro.

2. je pa v bistvu namenjeno kar vsem vam! z akupunkturami, masažo presedka, čaji in ostalimi zadevami, ki naj bi lajšale porod ga NIKAR ne "serjite" pred 36.tednom ker čisto vsaka izmed teh stvari lahko tudi sproži porod. a vam niso tega povedali v materinski šoli?! nam je babica strogo zabičala, da naj se tega držimo!!!

(odgovor članu obcinarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4590
   RE: Celjske srečke nosečke
15.10.2010 15:01:56   
Arwenko
Tudi nam so rekli za to dvoje, masaža presredka in akupunktura, da od 36. tedna dalje, tako da je še čas razmišljat o tem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4591
   RE: Celjske srečke nosečke
15.10.2010 20:50:40   
obcinarka
1).tebe bom za ušesa ko te vidimuser posted image user posted image user posted image user posted image .... mogoč sm se enmal narobe izrazila oz. napisala ker sem hudoooooooooooooooooooooo v gužvi ... in je vse na kupu.. je pa res da sm kar presenečena nad dogajanjem, ampak tud s tem se je treba sprijaznit.. jah bo drago, vsaj tri kave dokler se ne neham muhatuser posted image user posted image user posted image  
2. ) glede masaž, pa akupunkture, čajev... blalalal... v MŠ sva bla v četrtek prvič, še nismo vzeli snovi... user posted image user posted image user posted image .. sto ljudi sto čudi... tko kot sto ginekologov, pa tko različni
no na akupunkturo bom najbržž vseeno šla..
uživajte vikend, grem si nardit enmal čokolina, pa se tipkamo...user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4592
   RE: Celjske srečke nosečke
16.10.2010 11:45:38   
Anonimen
ahahaha no sem vesela, da nisi za slabo vzela user posted image
kava pa... može, ampak kot sem že napisala se sploh ne morem dogovoriti za uro (ker je odhod odvisen od volje našega malčka - ponavadi bi jedel ravno ko je treba štartati pa čeprav je pol ure prej) ampak samo na "približno takrat pa takrat pa se čujemo ko štartam", tako da sem zelo nezanesljiva kafe-družba zaenkrat. vprašaj arwenko kako dolgo nas je v nedeljo čakala... imam še zdaj slabo vest.

(odgovor članu obcinarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4593
   RE: Celjske srečke nosečke
16.10.2010 11:53:15   
Arwenko
Saj ni bilo tak hudo T.Z. user posted image
Mi je čisto jasno, da bom čez 3 mesece jaz na istem. Sem pa ravno mislila, da bi danes bilo za kak sprehod, pa je tak kislouser posted image

Midva sva ravno na polno v opravkih, perem perilo, malo pospravljam stvari, morava v merkur skočit pol, da nabavimo šraufe za previjalno montirat, pa posteljico in baldahin bomo verjetno jutri rihtali. Včeraj sem ravno sestavljala seznam kaj še vse rabimo za bebiko, dejansko bi rada imela v začetku decembra, se pravi 1 mesec pred rokom bolj ali manj vse pripravljeno. Ugotavljam, da imamo od opreme bolj ali manj vse, od nege in higiene praktično nič, oblekce so pa vprašaj, nekaj imamo obljubljeno da dobimo, pa bomo pol videli. kljub temu, pa je res toliko malenkosti, da bo kr sigurno šlo svojih 200-300 eur, tako na oko ocenjeno, brez oblačilc. Od večjih stvari še rabim en termometer za telesno temperaturo, pa baby-fon, ostalo so pa vse malenkosti ranga 5 eur ali manj, samo ogromno jih je user posted image

Zase pa ravno ugotavljam, da mi ful manjka toplih termo zoknov, pa kakšno jopico pa to za oblečt, nakupla sem si kratkih, pa kaj ko noben pulover razen enega ne dobim več čez, vsaj eno debelejšo jopico bo treba kupit. Zraven tega pa nujno še neke ski-bucke varianto za pozimi, tak nekaj vmesnega, športne, da so za doma, pa tudi da ni problema kam malo bolj tak z njimi it.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4594
   RE: Celjske srečke nosečke
16.10.2010 12:04:32   
Anonimen
A da ni blo? No men se zdi že 5min zamude preveč, ker sem bila VEDNO točna. Sem cepljena proti zamujanju, edino če sem npr. obstala na cesti ali kaj podobnega...

Šetnja: mnja, vreme je kislo do konca pa še streho od garaže so se "pebi" spravl podeskat in moj dela, tako da nama ne znese trenutno. Potem morava pa še k tašči na obisk...

Oprema za otroka: ej a ti pošljem en seznam po katerem sem jaz kupovala? Pa imam vsega dovolj zaenkrat, je pa res samo osnova ker res še dosti dobiš od oblekic.
Kar se kozmetike tiče pa ne kupuj nič drugega kot hladilno mazilo za ritko (našemu najbolj odgovarja kar tisto od Lekarne Celje), trdo milo in pa mandljevo olje. Vse ostalo je popolnoma brezveze za otroško kožo in jo boš samo obremenila s tem...

Pa ne govori o oblekah ker sem "naga" in moram v en konkreten shopping čimprej, čeprav že vem kdo bo dejansko dobil kakšno cunjo - in to ne bom jaz user posted image

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 4595
   RE: Celjske srečke nosečke
16.10.2010 12:13:57   
Arwenko
Ja, saj verjemi, da sem te sezname ki so bili na netu skrčila vsaj za 2/3, sploh kaj se cotk tiče, se da vse sproti oziroma dokupiš na podlagi tega kaj vse dobiš. Pod nego sem pa jaz štela tudi vse take malenkosti kot so tetra plenice, pa zložence za popek, pa take malenkosti no. Bi pa vseeno prosla, če mi pošlješ seznam ja, lahko na FB ali pa na gmail...imam ime.priimek.drugi priimek @ gmail.com, saj se boš znašla :)

Glede tega hladilnega mazila, me je pa že mami cepla za eno iz Mariborskih Lekarn, ki je baje super in je še iz "naših" časov, mandljevo kot si rekla, pa eventuelno milo, v MŠ je rekla, da še milo pogojno, na začetku prvi teden ali dva sploh ni treba, pa baje v MB porodnišnici dobiš en luškan paketek vzorčkov user posted image Drugega pa dejansko nič, razen 70% alkohol za popek so nam naročli in fiziološko raztopino, pa za nas mame lanolin in/ali bepanten.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4596
   RE: Celjske srečke nosečke
16.10.2010 13:33:10   
urskaf
Hoj, hoj!!!
Da se vam malo oglasim!!! user posted image   Hvala vsem za vse čestitke, želje, pikapoke,...!!! Saj še nisem vseh podrobno prebrala, sam preletela sem malo. user posted image
V glavnem, midve s Špelco sva OK, mala ful lepo napreduje. Diha že od vsega začetka sama, na začetku je imela samo malo problemov z želodčkom, ker se je ful napila moje krvi, ki je ostala v plodovnici zaradi tiste ponesrečene amniocenteze. Dva dni so ji spirali želodček in dodajali aptamil, sam je skoz bruhala po obroku. Tretji dan pa je nehala bruhat, začela sprejemat hrano, danes pa že je po cuclju (flaški), kar je za tako malčico ful velik napredek, še sestre v sobi se ji ful čudijo. user posted image V glavnem je prava borka!!! user posted image
Z Janom žal nista več cimra, so včeraj pripeljali v sobo trojčke in so ji ženina odselili. Pa bo že moglo veljati. Mogoče bo šla pa kmalu za njim. user posted image
Lepo se imejte še naprej, pa se še kaj javim.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4597
   RE: Celjske srečke nosečke
16.10.2010 13:37:22   
kpmk
IZVIRNO SPOROČILO: Registirana

Jaz sem v prvo hodila na akupunkturo v Dobrno, naj bi mehčalo maternični vrat itd. Šla sem mislim, da minimalno 5x, sem že malo pozabila. Rodila sem pa nato 9.dan po PDP ( po sprožitvi poroda z umetnimi popadki), tako da meni očitno ni kaj dosti pomagalo. user posted image


tudi meni ni pomagala..... sem rodila 12 dni kasneje, 2* sprožili porod + umetni user posted image
poznam pa tudi zgodbe, ki bi jim naj FULL pomagalo, da je mož zamudil porod user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4598
   RE: Celjske srečke nosečke
16.10.2010 13:38:01   
kpmk
IZVIRNO SPOROČILO: Registirana

Nekaj info, najboljše da jih pokličeš in se pozanimaš. Meni je sicer tudi dr.Simoniti priporočil akupunkturo.



oooo imava pa istega dr user posted image
me je prišel v P. pozdravit in pogledat ko sem rodila user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4599
   RE: Celjske srečke nosečke
16.10.2010 13:42:15   
obcinarka
ooooooooooooooooo... ne bom spraševala kaj je blo, kako je blo, važno je da sta obedve živi in zdravi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... in jao si nas prestrašila decemberke na polnoooooooooooo.. glavo pokonci, me vse navijamo za pikapokeuser posted image user posted image in vse ostalo da se kmal vrneta v domače okolje... pozdravi " taščo" pa ta mladga in lepo se cartajte še naprej...
me pa v dir za priprave na veseli december!!!!!!!!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 4600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?