|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Alnatura ovseni kosmiči
23.10.2010 12:22:33   
divans1
Jih katera uporablja in kako? Na navodilih piše, da se takoj raztopijo, ali jih vseeno namakate...?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Alnatura ovseni kosmiči
23.10.2010 12:26:06   
Katy78
Kaj pa če bi probala? Preveri, ali se res raztopijo ali ne, pa boš videla, ali jih je treba namakati ali ne. user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Alnatura ovseni kosmiči
23.10.2010 12:48:34   
mateyka
jaz jih trenutno kuham 10-15 min v mleku in potem pustim da se počasi pol ure ta kaša hladi. to mamo kdaj za zajtrk. razmišljam - lahko bi jih probala prelit z vrelo vodo in pustit kake 15-20 min, da se napnejo (postanejo namreč ful večji, ko jih kuham v mleku)?

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Alnatura ovseni kosmiči
23.10.2010 15:46:45   
biga
Tudi mene zanima, kako naj jih pripravim 7-mesečni hčerki. Na navadnem mleku jih ne morem skuhati, ker ga ne uporabljam, a lahko v vodi in potem umešam adaptirano mleko? Koliko časa se kuhajo, dodajate notri sadje?

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Alnatura ovseni kosmiči
23.10.2010 15:55:14   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: biga

Tudi mene zanima, kako naj jih pripravim 7-mesečni hčerki. Na navadnem mleku jih ne morem skuhati, ker ga ne uporabljam, a lahko v vodi in potem umešam adaptirano mleko? Koliko časa se kuhajo, dodajate notri sadje?


Ja, lahko tako narediš in tudi sadje lahko umešaš in je to super obrok. Moj fantek je star skoraj 2 leti in ima skoraj vsako jutro za zajtrk žitarice z mlekom+sadje. Na vodi jih skuhaj bolj na gosto, potem pa vmešaj AM. Tam okoli 8. meseca pa lahko začneš uporabljat že navadno KM za kuhanje takih kašic. Jaz jih na navadnem mleku kuham ca. 10 minut, je za 2-letnika ok, če pa hočeš, da se še bolj razpustijo, jih pa malo dlje kuhaj ali pa prej malo namoči.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Alnatura ovseni kosmiči
23.10.2010 16:51:31   
mateyka
lahko jih narediš/pokuhaš s kompotom, so ful dobri. to je naša tamala mela ful rada user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Alnatura ovseni kosmiči
1.11.2010 9:32:36   
divans1
Danes sem jih prvič probala in sem jih dala  v sadno kašico, so se čist raztopili takoj. To se pravi, da jih ni potrebno še dodatno kuhati oz. namakati, ne? Pa tudi v navodilih piše, da so nežni in da se takoj raztopijo v toplih ali hladnih tekočinah. Potem jih lahko tudi direkt vmešam v jogurt?

Mam pa še ene od Babylove tri žita od 6M naprej, pri teh pa piše da jih namočim v 100 ml vode in nato dodam sadje. Kaj pa če jih želim dati v jogurt, jih moram tudi prej dati v prekuhano vodo, pol pa odcedim vodo in dam v jogurt?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Alnatura ovseni kosmiči
1.11.2010 9:57:10   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: divans1
Danes sem jih prvič probala in sem jih dala  v sadno kašico, so se čist raztopili takoj. To se pravi, da jih ni potrebno še dodatno kuhati oz. namakati, ne? Pa tudi v navodilih piše, da so nežni in da se takoj raztopijo v toplih ali hladnih tekočinah. Potem jih lahko tudi direkt vmešam v jogurt?

seveda user posted image

Mam pa še ene od Babylove tri žita od 6M naprej, pri teh pa piše da jih namočim v 100 ml vode in nato dodam sadje. Kaj pa če jih želim dati v jogurt, jih moram tudi prej dati v prekuhano vodo, pol pa odcedim vodo in dam v jogurt?

seveda user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?