|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dolenjke, 3,. del
22.10.2010 13:37:30   
5ra8
tud take ne bi ble švoh

user posted image

ali pa

user posted image

in pa

user posted image

mljaaaaaaaaaasssssssssk user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Dolenjke, 3,. del
22.10.2010 13:48:43   
vesna_b
prve ti prepustim, druge in tretje pa ne user posted image

joj, babe, če le ne bom preveč švoh zvečer, delam palačinkeeeeee

sicer bodo najbrž kar navadne - palačinke (z vanilijevim pudingom v masi) in s sladkorjem in limono - jih ma tamala najrajši take... jaz pa tud... in ati se je navadil user posted image

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Dolenjke, 3,. del
22.10.2010 13:58:01   
5ra8
IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

(z vanilijevim pudingom v masi) in s sladkorjem in limono


kako to nardiš? user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Dolenjke, 3,. del
22.10.2010 13:58:41   
potty
Evo, južna prištimana user posted image . Gobova juha (kar iz vrečke, pa en jajček sem not umešala) in čokoladne ter marmeladne palačinke. Pa komot kjera pride k nam. Ne znam mal skuhat in spečtuser posted image

Nenja duo - čau!!!!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Dolenjke, 3,. del
22.10.2010 14:11:56   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8

IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

(z vanilijevim pudingom v masi) in s sladkorjem in limono


kako to nardiš? user posted image


maso naredim čisto običajno, sam vmes vmešam še eno vrečkico vanilijevega pudinga. nam je všeč, ker pridejo mal bolj... polne. vanilijeve user posted image
potem pa pečene mal posipam s sladkorjem in gor dam mal limoninega soka, in zvijem.

ma se skrijejo vsi drugi namazi user posted image  - vidiš, tle je izginila tista podhranjena suhica iz srednje šole user posted image

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Dolenjke, 3,. del
22.10.2010 14:16:41   
5ra8
IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8

IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

(z vanilijevim pudingom v masi) in s sladkorjem in limono


kako to nardiš? user posted image


maso naredim čisto običajno, sam vmes vmešam še eno vrečkico vanilijevega pudinga. nam je všeč, ker pridejo mal bolj... polne. vanilijeve user posted image
potem pa pečene mal posipam s sladkorjem in gor dam mal limoninega soka, in zvijem.

ma se skrijejo vsi drugi namazi user posted image  - vidiš, tle je izginila tista podhranjena suhica iz srednje šole user posted image


sej me je sm to s pudingom zanimalo. to s cukrom in limono poznam
ampak men je še zmer boljša nutela user posted image  saj se mi pozna user posted image user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Dolenjke, 3,. del
22.10.2010 14:29:57   
vesna_b
no, sej tud nutela ni švoh, tud paše user posted image

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Dolenjke, 3,. del
23.10.2010 10:07:53   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: neanja duo

Spet vas malo pozdravljam......user posted image

lp od skoraj sigurno bodoče dolenjkeuser posted image



user posted image user posted image user posted image  neanja duo pozabla si dodat od skoraj sigurno princeskine sosede user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Dolenjke, 3,. del
23.10.2010 10:10:29   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8

IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

kdaj bodo palačinke???

drug teden?user posted image



user posted image user posted image user posted image

bravo princes, jst ne vem kdaj se bom spravla sama štrudl delat user posted image  mislm, testo user posted image

ve izkušene mamice, ste uporabljale te baby varuške, pa katere? user posted image


štrudelj je uspel user posted image user posted image user posted image user posted image  jst

hm....varuške....prvič sem imela sposojeno, drugič tudi in sem že vrnila (sedaj jo ponoči že slišim...sej veste materinski 6 čut user posted image )....je pa res da je vse odvisno od frekvenc,...pa pogruntat treba pa šumi če vrata niso zaprta....skratka menim, da se res splača kakšno boljšo kupit in fejst preštudirat te čudežne napravice.

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Dolenjke, 3,. del
23.10.2010 10:14:37   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8

IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8

IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

In jaz bi PALAČINKE user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ti navijaš, moj želodec pa user posted image  !
user posted image user posted image user posted image


ah dej dej. Veš kok bo šele vesel, ko bo palačinko dobil. Skakal bo od veselja ko tale user posted image user posted image user posted image


To pa sigurnouser posted image user posted image user posted image . Danes bodo tudi pri nas palačinkeuser posted image user posted image user posted image .
Se bo kmalu pojavil naslov v časopisu: NA DOLENJSKEM RAZSAJA PALAČINKOMANIJAuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Dolenjke, 3,. del
23.10.2010 14:47:20   
potty
Rea - ne bom nič čez vikend v NM hodila, je babica zbolela (je čist brez glasa - madona mora dedi uživatuser posted image ). Tako da tut od moje relaksacije ne bo nič, v ponedeljek grem pa vsa utrujena in zmozgana delatuser posted image . Tako da ko pride mi sporoči, pa se bom pol en dan zorganizirala in se prov namensko do tebe pripeljala, ok?

Drage moje, jst sm pa danes naredila tole in je bombastično.

< Sporočilo je popravil potty -- 23.10.2010 14:48:07 >

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Dolenjke, 3,. del
23.10.2010 15:29:10   
rea27

IZVIRNO SPOROČILO: potty

Rea - ne bom nič čez vikend v NM hodila, je babica zbolela (je čist brez glasa - madona mora dedi uživatuser posted image ). Tako da tut od moje relaksacije ne bo nič, v ponedeljek grem pa vsa utrujena in zmozgana delatuser posted image . Tako da ko pride mi sporoči, pa se bom pol en dan zorganizirala in se prov namensko do tebe pripeljala, ok?

Drage moje, jst sm pa danes naredila tole in je bombastično.

ok, pol se pa doma mal s to tvojo specialiteto pocrkljaj ;)

_____________________________

rea27


(odgovor članu potty)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Dolenjke, 3,. del
23.10.2010 15:35:50   
majch
drage moje Dolenjke,

občasno še kaj pofirbcam, komentirat se mi več ne da, ker ne folgam in nimam pojma, kaj se vam dogaja. Opazila sem nekaj srečk nosečk in nekaj takih, ki to še bodo. Go, punce, go! Navijam.
Pri nas vse po starem. Ta mesec sem bila v službi ceeeelih 9 dni, zdaj mam pa še počitnice. Tako da...al smo bolni al pa delamo ko norci. Edino ta teden se utegne kaj unest. Pa še to ni ziher. Za kofetkanje cajta praktično ni, pa bi blo vas spet fajn kaj videt....ah, kje so cajti?! Stara garda vse v službi, nič več vozičkanja okrog, ne?

Nič...lepo vas pozdravljata Majch in Živica.


_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu potty)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Dolenjke, 3,. del
23.10.2010 18:09:55   
neanja duo
Princeska...res je......drži pesti do finiša( dokončanega nakupa),potem pa vabim na pijačo.user posted image user posted image

lp vsem skupaj

uživajte

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Dolenjke, 3,. del
23.10.2010 20:35:45   
TIBIDABO
Pozdravljene Dolenjke! Probat ni greh, pravijo, zato bom napisala še pri vas. Nujno potrebujem varstvo za 1- letno punčko v Novem mestu od 1. 11. dalje. Prosim vse, ki imate kakršnekoli informacije ali ponudbe, pišite na zasebna sporočila.

Hvala!

Pa srečno v pričakovanju!

LP

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Dolenjke, 3,. del
24.10.2010 7:25:53   
rea27

IZVIRNO SPOROČILO: TIBIDABO

Pozdravljene Dolenjke! Probat ni greh, pravijo, zato bom napisala še pri vas. Nujno potrebujem varstvo za 1- letno punčko v Novem mestu od 1. 11. dalje. Prosim vse, ki imate kakršnekoli informacije ali ponudbe, pišite na zasebna sporočila.

Hvala!

Pa srečno v pričakovanju!

LP


tibidabo..midve sva se že enkrat pogovarjali, a ne...lej, jaz sem 3 dni nazaj zavrnila eno ponudbo o kateri se menimo že od avgusta, pa je naša Evica dobila varstvo že drugje, tako, da upam, da bi imela ta gospodična še fraj. Gre pa to za varstvo, kjer je prehrana vegetarijanska, tako da ne vem ali bi ti ustrezalo. No, če boš želela, mi pošlji zs za številko.

_____________________________

rea27


(odgovor članu TIBIDABO)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Dolenjke, 3,. del
24.10.2010 9:43:36   
kaminek
en lep nedeljski pozdrav,

vidm, da mate pogovor o varuškah-mi je nismo nabavl, pa nam je blo mal žal, ker potem morš bit skuz noter, če user posted image  panča. tko, da pri naseldnjem gremo ziher v nakup in kot pravte mal bolšga bomo nabavl, da bo zihr vlekl.

drgač pa nč novga, vse po starem, edin to je novga, da gremo po praznikih v terme Olimija, tko da bomo mal užival. komaj čakam, da spremenimo okolje in tempo.



_____________________________

***Solza je lepa, če prihaja iz srca!***

(odgovor članu rea27)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Dolenjke, 3,. del
24.10.2010 10:39:51   
TIBIDABO
Rea, ful hvala za odgovor! Imaš ZS.

LP

(odgovor članu rea27)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Dolenjke, 3,. del
24.10.2010 23:03:19   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: kaminek

drgač pa nč novga, vse po starem, edin to je novga, da gremo po praznikih v terme Olimija, tko da bomo mal užival. komaj čakam, da spremenimo okolje in tempo.




user posted image user posted image user posted image

ena je spraševala za varstvo, če ga še nisi dobila - se lahko slišimo---piši na ZS

hm...kaj je bilo danes za večerjo......palačinkeeeeeuser posted image user posted image user posted image

hm...rezultati volitev 50:50 pri nas v MP - hudo....kej takega skor ne morem verjet

in od jutri dalje počitnice in obe punci doma....M. je dobil vročino, pa iz noska ceu vikend lije in šibamo sesalec - res neverjetno kolk ven potegnemo....

lepo se imejte....izkoristite počitnice

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Dolenjke, 3,. del
25.10.2010 9:02:54   
vipercat
punce zdaj pa dovolj. ura je 9 jest pa samo palačinke vidim - menjajte temo user posted image

no če se kateri lušta sladko imam jaz doma spečen kolaček iz jabolčne čežane. ker imamo še torto (moj dragi ima rd), sigurno ne bo šel cel v promet - vabljene user posted image


(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Dolenjke, 3,. del
25.10.2010 9:32:09   
rea27
jutro!

ekola, moje drage, mami rea je takoooo vesela. NAš mali škratek Eva pa tako pridno v vrtec hodil. Sedaj tudi zjutraj več ne joka in mami je v sedmih nebesih.
Jutri pa z očijem dopoldan šibneva v Avstrijo v Ikeo, gremo našim škratkom kupit mizice in stolčke, pa še za kak dvosedbomo pogledali. Juuuupi!
Kar pa se tiče tehle palačink tamle na začetku te strani..ja, izgleda kot da smo tu same gurmanke..a kaj čmo, nosečniški apetiti heheheh..in prav je tako, torej dober tek bodoče mamke, da bodo otročki zdravi in veseli..

Drugače pa...nič, gremo v nove zmage danes, migat, ker moram spravit dol točno 4 kilograme, ki so ostali od poroda, ker sem 6.11. priča moji prijateljici, ki se poročiiiiii :)
Težka bo, a recimo, da bom ene dva kg vrgla dol..gremo..Ragov log čaka, babiservis je pa tut že pripravljen :)

čau

_____________________________

rea27


(odgovor članu vipercat)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   [Brisano sporočilo]
25.10.2010 10:35:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rea27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Dolenjke, 3,. del
25.10.2010 10:50:29   
Alex01
Dober danuser posted image

rea - bravo za Evo, naš je danes tut zakorakal notri, pa še veliki bratec je šel z njim zjutrajuser posted image . Pa super za Ikeo - dobro nabavita, potem pa kako slikco prilimajuser posted image . Priča boš, vauuu, super. Potem boš jedla s "taveliko žlico "user posted image user posted image .  Mi imamo pa obletnico valete 6.11., je junija minilo že 20 let. Ja, sej vem, stara semuser posted image user posted image user posted image

princesi - user posted image user posted image user posted image  to se lahko pa samo v Mp zgodi - glede volitev mislimuser posted image user posted image user posted image

vipercat - vse najboljše tvojemu user posted image , jaz bi nekaj sladkega, pa imam kg več že samo ko pomislimuser posted image

Pa en koš user posted image  za vse bolančke.

< Sporočilo je popravil Alex01 -- 25.10.2010 10:51:09 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Dolenjke, 3,. del
25.10.2010 11:06:53   
5ra8
IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

jaz bi nekaj sladkega, pa imam kg več že samo ko pomislimuser posted image




jaz ti pravim: PALAČINKE user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Dolenjke, 3,. del
25.10.2010 11:07:52   
5ra8
Aja, je katera za petek popoldne da se dobimo na palačinkah? user posted image

vesna? anyone? user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?