|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   najstniška koža
26.10.2010 21:49:25   
ajataja
Imam 11-letnico ki so jo pred kratkim napadli pubertetniški mozolji po čelu pa bi se jih seveda radi znebili.Ali ve katera za preverjeno dobro stvar ki to res učinkuje da ne bomo zmetali en kup denarja vstran preden bomo sami ugotovili katera krema,tekočina ali pač karkoli najbolj pomaga.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: najstniška koža
26.10.2010 22:02:12   
pety78
Na srce ji polagam, prste proč. Jaz imam mozolje že iz osnovne šole, probala vse mogoče, en kup denarja zmetala proč, tako sama kasneje, kot starši prej. Pa nič pomagal. Zdej pa en kup brazgotin po faci. user posted image

Torej:
- naj pazi pri hrani!!!
- PRSTE PROČ!!! (po potrebi raje k dobri kozmetičarki)
- pri osebni zdravnici bo dobila kremo SKINOREN, ki pomaga.
- ali pa celo do dermatologa, če je huje, ampak bo tudi dal kak klimicin in skinoren.





_____________________________



(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: najstniška koža
26.10.2010 23:15:13   
Binny
zelo pomembno je na začetku čiščenje kože, jaz bi predlagala Neutrogena milo za obraz, da se vsak večer umije obraz, potem pa boste videli, ali bo več mozoljev ali se bo zadeva umirila.
No jaz sem tudi iz pubertete pa do nekje 30 imela mozolje, sprobala vse sorte, kozmetičarke, zdravnik, edino do dermatologa nisem šla.
Pomaga redna čistoča in zdravila ki jih je pety78 omenila.
Drugače pa so meni delale probleme šumeče vitaminske tablete, sem bila po njih prav v bulah.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: najstniška koža
27.10.2010 8:36:21   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Na srce ji polagam, prste proč. Jaz imam mozolje že iz osnovne šole, probala vse mogoče, en kup denarja zmetala proč, tako sama kasneje, kot starši prej. Pa nič pomagal. Zdej pa en kup brazgotin po faci. user posted image

Torej:
- naj pazi pri hrani!!!
- PRSTE PROČ!!! (po potrebi raje k dobri kozmetičarki)
- pri osebni zdravnici bo dobila kremo SKINOREN, ki pomaga.
- ali pa celo do dermatologa, če je huje, ampak bo tudi dal kak klimicin in skinoren.





Se v celoti strinjam, dodajam pa še en nasvet...Počakajte, da mine, ker se proti hormonom ne morete boriti, le zmanjšate lahko obseg aken z ustreznimi ukrepi, ki jih je navedla pety78.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: najstniška koža
27.10.2010 9:44:54   
Felicita
mene je v mojih 10+ letih težav s kožo izučilo - čim manj. umivam se samo z vodo oz. nekje 2x na teden z nežnim 'milom' (ki ne vsebuje mila), ker mila za problematično oz. mastno kožo samo izsušijo, naslednji dan je pa samo še hujše. pa 1x na teden si naredim piling in to je to. aja, pa če se mi mozolj naredi ga namažem s čistim oljem tea tree.
drugače se je pri meni začelo nekje pri 12ih letih in je minilo do 15. leta tisto tahudo, drugač pa mislim da čist ne bo nikol minilo, ker je mami pri 45ih včasih še zdej kot najstnica.

aja, name hrana nima nobenega vpliva (pa spotoma lahko še pogooglaš 'does chocolate cause acne' user posted image - in ne, čokolada ne povzroča mozoljev, kontra temu kar rad folk verjame), ma pa močen vpliv pms oz. hormonska nihanja nasploh.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: najstniška koža
4.11.2010 22:04:51   
jar
najbrž gre za dedno zasnovo, proti hormonom pač ni ustreznega orodja. nemogoče je najstnici prepovedat stiskanje mozoljev, ker je nemogoče pustiti to na miru.

pri nas uporablja višijev NORMADERM - ena sv. zelena kolekcija, kar pomaga. ampak neprestano ista kozmetika ne pomaga dolgo, zato kombinira z drugimi geli in stiki npr. GARNIER PURE ACTIVE.

koliko pomaga zdrav način prehrane? moj hči se res trudi z zdravo prehrano (brez mesa, brez konzerv, zelo veliko zelenjave, jogurti in  jabolka vsak dan, najraje pije čaje), vsak dan teče, ne kadi (menda). pa ima še vedno akne....  

zelo fajn je, če se navadi najprej odpret pore nad paro - v posodo naliješ močan kamilični čaj, se z obrazom približaš in si daš brisačo čez glavo. druga taka navada je maska iz gline - vem, da imajo v sanolaborju že pripravljene ali jo narediš iz ašičeve gline. in pa stik s tekočino olja tea tree, meni je najboljši v mešanici  BERGLAND MELEUSKIN.







< Sporočilo je popravil jar -- 4.11.2010 22:06:36 >

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?