|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   marčice-pa dejmo še enkrat:-)
3.8.2005 13:29:54   
soncicaT
No, mal bom nik spremenila, bom barcica od zdaj naprej:-)

Kako se kaj pocutite? Mene je mal tiščat začel trebušček:-)

Pa če mal pospravljam, takoj utrujena postanem.. Danes se mi je zelo zluštalo jabolk, jih drgač ne maram preveč (saj jih jem no).:)

Drgač tu in tam imam volčji apetit, včasih pa mi nič ne diši.

Danes ponoči sem imela moraste sanje...sem sanjala kače in črve v pečenki, huh ogabno:ups:8)

Zanimivo...pa tečna sem nekaj, kar ležala bi, skratka nisem za nikamor!

No, pa sem malo potožila:metulj:

Čauči9nebesa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   marčice-pa dejmo še enkrat:-)
3.8.2005 13:32:53   
soncicaT
no pa spet soncica:-)))

to so pa hormoni:)-

ok, se beremo, nekaj eksperimentiram:-)

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   marčice-pa dejmo še enkrat:-)
3.8.2005 13:34:58   
melisaa
ja, tudi izgleda bolj marčica kot februarčica, bušek kar raste in hlače vse tiščijo!! Bo treba kaj za obleč kupit hmmmm, komaj čakam nuhalno, da vidim detece!!

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   marčice-pa dejmo še enkrat:-)
3.8.2005 13:48:03   
tasja23
Alo,

jaz sem komaj prilezla do RR-ra:(, sem celo noč visela na školjki. Včeraj sva povedala veselo novico staršem, pol me ja pa zvilo :zmeden:

Očitno je bila predolga palza med obroki in sem bruhala da joj. Potem se pa prisili kaj jest, ko ti je že slabo, če se moreš?!
A je še kera marčica taka?!
Pa tud me kr neki špika po trebuhu.....

A ste že vse bile na prvem pregledu. Jaz sem že tako nestrpna, saj ga imam šele naslednji ponedeljek in upam, da bo vse ok. Sedaj sploh ne dojamem, da se kaj dogaja, razen to, da visim na školjki :zmeden:


upam, da bo kmalu bolje, vsem vam pa čim lepšo 9nebesa!!!!


(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   marčice-pa dejmo še enkrat:-)
3.8.2005 14:19:54   
soncicaT
Hm meni se dogaja, da nimam apetita...recimo zdajle?!

Pa sem v 7. tednu, bi ja lačna morala bit, hmmm:zmeden:

Vsak dan se mi noro zlušta pomfrija iz mcdonaldsa, hamburgerja in ketchupa:-))))

sva šla dvakrat, zdaj pa dovolj, sem rekla...:-)

LP:sloncek:

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   marčice-pa dejmo še enkrat:-)
3.8.2005 14:39:18   
soncicaT
barcica=soncica:-))

a mislite da je možno da nimam apetita ker sem zaprta...apetit se mi spreminja, kot veter piha, včasih na hrano pomislit ne morem, mi je slabo, včasih pa laaaačna. Danes nekam nimam apetita?:zmeden:

Upam da ni kej narobe, pa mal križ boli, pa nasplošno sem zmatrana:ups:

Malo prej sem šla v trgovino, ker se mi je ful zluštalo špagetov in zeljne solate, evo zdaj imam vse kuhano, men pa slabo ob pogledu na to hrano?! Čudno, res:zmeden2:

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   marčice-pa dejmo še enkrat:-)
3.8.2005 16:08:49   
daya
Pozdravljene marčice!

Do sedaj se nisem javila, ker sem imela danes prvi pregled in sem se hotela najprej prepričati če je vse ok. Ampak na žalost še ni še nič videlo, čeprav sem noseča po ZM že 7t3 dni, zato me je gin naročila še 1x v petek, jaz močno upam da se bo takrat plodek že videlo.

Če bo vse ok, imam rok tam nekje okrog 19.3.06. Se pa bojim da ne bo ok, ker imam že eno slabo izkušnjo. No saj sem en post spodaj opisala moje probleme.

Drugače pa se ne počutim kaj dosti noseča. Razen utrujenosti, bi kar naprej spala. Tako da me je tudi malo strah da ni vse ok, ker v prejšnji nosečnosti mi je bilo zelo slabo imam že 2 letno punčko. V prvi nosečnosti pa mi ni bilo nič slabo in se potem ni dobro končala. Zdaj sem začela tudi v petek rahlo krvaveti ampak je počasi že bolje.

Lep deževen dan vsem marčevkam želim.

Daya

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   marčice-pa dejmo še enkrat:-)
3.8.2005 17:19:36   
PiaM
Pozdravljene.
Zjutraj sem se zbudila z dirjanjem na wc, kjer sem zbruhala tisto malo sline, ki sem je imela v želodcu.Sedaj mi je pa cel dan slabo in ne pridem k sebi.
Včeraj sem imela Rd, ki sem ga prav tako popoldne, namesto praznovanja, preživela na wc in v postelji...:(
Kaj češ, saj bo minilo, upam, da hitro.Imam kak dan, ko se počutim super in mi ni nič slabo, potem pa me zopet vrže.Tudi jem na 3 ure, kot kak dojenček, če ne, se tresem in mi postane slabo.
Daya, upam, da se bodo tvoje kravitve končale in da bo vse o.k. z :duda:.
Sotrpinkam - glede slabosti in bruhanja - želim tega čimmanj, ostalim pa - lepo uživajte in božajte svoje trebuščke.
No, tudi mene že kar nekaj hlač tišči, sploh pa sedaj, ko mi je slabo, ne maram nič ozkega okrog pasu. Na Ns pa sem naročena 30.8., kaj pa ve, a gre katera?

PiaM :nosecka: 9T0D

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   marčice-pa dejmo še enkrat:-)
4.8.2005 12:26:19   
Anuš
Men sicer ni slabo, ampak umivanje zob je pa postala prava muka. Kar naprej mi gre na kozl... Enkrat mi je clo ratal. :bravo:
Glede pretesnih hlač pa težko kej rečem, ker sem zdej kar precej v kiklcah.
Zmatrana sem pa itak kar skos. Ustanem ob 6.00, gram pelat:kuza:, pojem zajtrk in grem ob 10.00 za 2 uri spat. Potem kosilo in ob ene 3-eh spet spat za kakšno urco. Ob desetih pa niti najmanj nimam problema in takoj dol padem. -In vmes tudi vsaj 2x vstanem za na wc.:zaspan:Ninanana.
Ful mi pa paše jest sadje in piti veeeeliko vode.
Aja, pa še neki. A ma še kera ful razvit vonj. Jst se sploh ne morm več s svojim deodorantom, ki ga uporabljam bajdvej že kakšne pol leta. Pa moj frajer je tut mogu prekint s špricanjem. Mi kar na slab potegne.:zmeden:

No en lep dan še naprej!:)-

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?