|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Alergija na vse možno
17.11.2010 13:16:35   
NiJaLu
Pozdravljene!

Ali ima mogoče katera kakšen predlog, mogoče dieto za otroka, ki ima alergijo na kar nekaj stvari. Včeraj so namreč ugotovili, da ima moj leto in pol star sinček alergijo na:
- žita
- mleko
- riž
- sojo
- stročnice
- jajca
Težave pa mu tudi povzroča: repa, zelje, cvetača... V bistvu vse kar napenja.

Čez dan mu že kosilo pripravim s krompirja in nekaj zelenjave, problem pa je zajtrk.

Ima katera kakšen predlog?

Najlepša hvala vsem!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Alergija na vse možno
17.11.2010 13:45:12   
mini86
iz kje pa si..ker v štepanjskem naselju ima ena gospa pekarnico in peče za ljudi z alergijo na hrano..peče tud za pediatrično..
tko da mogoče tm upraši pa mu dej kšn kruhek za zajterk pa med, marmelado..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu NiJaLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Alergija na vse možno
18.11.2010 8:50:02   
NiJaLu
Najlepša hvala..
Ali mogoče veš kako se pekarna imenuje?

LP

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Alergija na vse možno
18.11.2010 17:36:47   
mini86
evo to je to

http://www.bios-m.si/


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu NiJaLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Alergija na vse možno
20.11.2010 7:43:07   
NiJaLu
Najlepša hvala!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Alergija na vse možno
20.11.2010 8:47:06   
Putka
Od prijateljice tamala je jedla do 4 leta zajčka, proseno kašo, jabolka in kolerabouser posted image . Mislim da je proso in ajda (nisem zihr) nealergena, pa lahko skuhaš s slivami ali jabolki?

(odgovor članu NiJaLu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Alergija na vse možno
22.11.2010 8:08:30   
NiJaLu
Hvala Putka. Meni osebno je to grozno, da ima otrok tako malo možnosti za hrano. Predvidevam pa, da ta punčka več ne želi videti omenjenih stvari.
Čez vikend smo mu odstranili tudi korenje. user posted image

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Alergija na vse možno
7.12.2010 19:19:55   
1irena
Pozdravljena NiJaLu,
tudi pri nas se ubadamo s sumom alergije na kravje mleko in jajca, sin je star 6 mescev, zanima me kakšni so bili znaki, da ste potem odkrili vse te alergije?

LP

(odgovor članu NiJaLu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?