|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
30.11.2010 20:04:27   
Anonimen
Pozdravljene punce!

Imam samo eno vprašanje, ki je sicer malo izven teme. Upam, da ne boste hude. In sicer rabim Babykitty-še preden rodi, ker pol bo itak na polno zaposlena. user posted image Verjetno se spomniš, da je nekje v začetku tega leta bila "euforija" vedeževalke. user posted image Tebe sem si zapomnila, ker si bila kar pridna s pisanjem takrat. Zdaj me pa zanima kaj ti je takrat napisala in če se je pol uresničilo? No ker meni je takrat napovedala december 2010 in takrat sem si mislila: ja pa ja de - takrat bom že rodila,... user posted image Ampak še do zdaj ni uspelo in zato sem malo pozabila na to. No sedaj pa je le prišel ta december in sem se nekak spomnila kaj mi je takrat rekla. (no zdaj si najbolj na svetu želim, da bi to bilo res, kaj je takrat napisala user posted image . Se mi zdi da je to bil bolj neki larifari. Je sploh katera punca ki ji je uspelo takrat, ko ji je napovedala? Ja, ja,... saj vem da bom mogla še počakat ampak sem že tako radovedna.

Babykitty in zaljubljena23 naj vama porod mine čim hitreje, brez hudih bolečin in da končno stisneta svojega težko pričakovanjega user posted imageuser posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
  Neposredna povezava do sporočila: 1251
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
30.11.2010 20:12:34   
BabyKitty
Anonimna meni je rekla marca, da bom zagledala user posted image v maju... ampak sem ga že marca user posted image tko da se prav grozno nisem več obremenjevala z njenimi besedami user posted image držim pesti, da je pri tebi zadela user posted image

witch rajš mol da čimprej vn prlezeta user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1252
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
30.11.2010 21:06:21   
witch
anonimna tudi jaz sem ji pisala... na moj mail je odgovorila, da vidi, da bom kmalu zanosila in imela punčko rojeno v znamenju kozoroga (nič leta), na fanotv mail pa je odgovorila, da že vidi nosečnost in sicer fantka rojenega v znamenju leva (pa isto nič leta).
Takrat nisem bila noseča, letos v kozorogu ne bomo rodili, zdaj čakamo mogoče bo pa v levu, ali pa mogoče celo v kozorogu 2011 user posted image

babykitty evo molim user posted image v roku enega tedna bo zunaj user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 1253
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
1.12.2010 14:22:06   
zaljubljena23
Anonimna, jaz sem tudi pisala tisti vedeževalki in mi je dejala, da letos ne vidi N, prav tako sem še eni pisala in mi je odgovorila enako, da to leto zame ne bo uspešno kar se zanositve tiče...In evo mene, sem že v 37.tednu...Je pa res, poznam nekaj punc, ki jim je pravilno odgovorila...

Aja, pa hvala za lepe želje


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1254
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
1.12.2010 14:45:16   
tejchy*
Živjo punce, se že nekaj časa nisem oglasila na forum (vmes sem se tudi malo odmaknila iz RR - da sem se spravila k sebi). pri nama bo minilo skoraj 1 leto odkar ne jemljem več KT user posted image tako da si za veseli december želim samo eno darilo - najbrž ne rabim praviti kakšno user posted image .
No moram pokomentirat tole o vedeževalki, tudi jaz sem ji takrat pisala - odgovor je bil, da zanositev vidi februarja naslednje leto, in če sem iskrena upam da bo malo prej user posted image , ampak če čakaš že toliko časa, je vseeno če počakam potem še 2 meseca user posted image user posted image - pa upam da mi ne bo treba.

Upam da vas ni preveč zamedlo, medtem ko takole sneži (pri nas se le stopnjuje vse skupaj) in ceste so čisto neprevozne user posted image , se je pa zato lepo greti doma, ker vem da mi nikamor ne bo treba danes user posted image . vsem ostalim user posted image , pridno božajte bušije in uživajte zadnje tedne kot srečke nosečke (nekatere ste res že pri koncu), ostale bomo pa pridno čakale na te nedočakane + user posted image !!

Upam da bo veseli december odzvenel v pravem pomenu besede user posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1255
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
1.12.2010 14:58:12   
egleria
meni je napovedala da bom zanosila v avgustu. pa ni držalo ker sem zanosila aprilauser posted image

(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 1256
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
1.12.2010 19:38:21   
sa5i
hejla!

Ah ja te vedeževalke. nič ne škodijo pa kaj dosti ne koristijo . 
BabyKitty zdaj bo pa res kmalu ja. res si boga, da te tako muči ta konec nosečnosti. vem pa ,da se verjetno kar vsaka počuti že kot kit pa je sama sebi preveč na koncu.
Zaljubljena, a ti bi rada že kar šla? saj bo vse ob svojem času. heh navadno pa itak radi zamujajo. in se strinjam, da se je potrebno hitro začeti truditi ja, če imaš neredne M, da potem pač čimprej uspe
Egleria, Koliko je sedaj tvoj fantek star??
Lun1ca, ša tako dolgo nisem vedela, da si sploh noseča da ko enkrat berem kar šok. in res ti privoščim, ker se spomnim, da sva še skupaj trepetale za no ti si pač mičkeno dlje pa nič zato, glavno, da bo pa čimprej se pozdravi
witch, moja mala je bolana, ima bronhitis in ji delam inhalacije. drgače pa je res že zrasla že čez 5 mesecev je. saj res midve sva na istem faksu a ne, bi lahko šle kdaj  na čaj. in ja midva bi imela enega za drugim, vendar te moje neredne menstruacije bodo itak naredile svoje. sicer pa tudi ko sem zanosila že 3 mesece nisem mela. pa tudi sedaj še je nimam, mogoče tudi zaradi dojenja.

nič uživajte v snegecu

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 1257
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
1.12.2010 19:45:38   
Anonimen
Ma saj vem, da so te vedeževalke (vsaj te na "daljavo") larifari, ampak zdaj, ko sem se končno včakala tega decembra, pa bi mi zelooo ugajalo, da bi mi zadela. user posted image Konec meseca bo znanega kaj več, do takrat pa pridno user posted image .

papa



(odgovor članu sa5i)
  Neposredna povezava do sporočila: 1258
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
1.12.2010 20:11:10   
floresita
Tudi jaz se z veseljem pridruzujem temu forumu... user posted image

Si pravtako kot večina želim postati mamica.... A mi ne uspe.. :) Včeraj sem bla prepričana, da ne bom dobla menstruacije, a je danes prisla...

Sem ze navajena na razočaranje... :)

ampak!!!  Se bomo potrudile!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Snoopyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1259
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
1.12.2010 20:12:43   
floresita
Čestitam pa vsem mamicam!!! :))
veliko sreče

(odgovor članu floresita)
Neposredna povezava do sporočila: 1260
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
1.12.2010 21:27:19   
egleria
sa5i moj fantek je star 10 mesecev in pol user posted image hitro mine.. ja če želita malo razliko pol pa kr v akcijo user posted image
floresita dobrodošla.. pa upam da ti čimprej uspe user posted image

(odgovor članu floresita)
Neposredna povezava do sporočila: 1261
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
2.12.2010 9:34:56   
donna22
Na fb sem zasledila eno zelo lepo novičko od BabyKitty:

V statusu je napisano: (BabyKitty) ‎...je
presrečna, ker je postala mamica!:) Danes ob 4:22 se mi(nama) je s rodil
sinček... Tristan! :) Občutki sreče so nepopisni.. mali moj, želim ti
uspešno in zdravo življenje... mamica ti bo pomagala na vsakem koraku!:)

Čestitke še tukajuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 1262
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
2.12.2010 9:49:46   
Lun1ca
Tudi moje čestitke še tukaj! user posted image user posted image user posted image
Pa se je le odločo pred prazniki prit user posted image


_____________________________

Najin ♥ prišel 25.3.2011

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 1263
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
2.12.2010 9:58:08   
Lun1ca
sa5i hehe ja premalo nas hodiš gledat user posted image Ja res je, sma kr nekaj časa skup čakale na user posted image . No zdaj pa ti že nekaj časa cartaš, jaz pa še tudi dobro tretino pa bom cartala user posted image Cajt kr mine.. nama je uspelo v 11. krogu, pa če zdaj pomislim nazaj.. uuuf je šel hitro čas user posted image
Pozdravit ja.. vsaj vročine nisem dobla, pa tudi kašljam ne. Sam nosek še pa kr nagaja. Je pa mogoče danes že mičkeno bolše.. ampak sem se odločla da do ponedeljka ziher ne grem ven. Pa grlo me boli user posted image

floresita dobrodošla med nami user posted image user posted image user posted image pa da čim prej zagledaš user posted image user posted image


_____________________________

Najin ♥ prišel 25.3.2011

(odgovor članu Lun1ca)
Neposredna povezava do sporočila: 1264
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
2.12.2010 10:29:43   
witch

Čestitke mamici in atiju user posted image user posted image user posted image user posted image bravo babykitty user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil witch -- 2.12.2010 10:30:17 >


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Lun1ca)
Neposredna povezava do sporočila: 1265
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
2.12.2010 10:42:58   
anity_1
Oooo, BabyKitty, čestitke!!! Joj, kako sem vesela user posted image user posted image Lepo se imejte in bodite zdravi! Sem hodila sem vsak dan čekirat, če bo kaj user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1266
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
2.12.2010 10:45:42   
pinky86
Sem šla najprej na FB pogledat user posted image NOROOOOO!! Ful lepa novička Babykitty - čestitke!!! user posted image Pa kakšno lepo sporočilce si napisala svojemu sinčku user posted image user posted image UŽIVAJTE in upam, da si imela lepo porodno izkušnjo..."slišati" si super user posted image

Tejchy & Floresita držimo pestke za vaju user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"My past is my lesson. My present is my gift. My future is my motivation."

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1267
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
2.12.2010 11:18:05   
Eva19
Čestitke babykitty user posted image user posted image user posted image velikooooooooooooooo cartanja user posted image

(odgovor članu pinky86)
Neposredna povezava do sporočila: 1268
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
2.12.2010 11:54:05   
tejchy*
Babykitty - čestitke tudi od mene, da boste čimprej doma, zadovoljni in zdravi user posted image user posted image
pinky86 - hvala user posted image

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 1269
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
2.12.2010 13:25:13   
Lineta
BabyKitty čestitam!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 1270
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
2.12.2010 15:51:31   
zaljubljena23
sa5i, saj vem, da navadno zamujajo in ne bom med tistimi srečnicami, ki rodijo pred rokom...Ampak želja pa še vseeno je lahkouser posted image user posted image

floresita, dobrodošla...želim ti, da te razveseli en lep plusek, prav kmalu...

Babykitty, iskrene čestitke še tukajuser posted image user posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Lineta)
Neposredna povezava do sporočila: 1271
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
2.12.2010 18:17:05   
egleria
babykitty čestitke še tukaj user posted image user posted image


(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1272
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
2.12.2010 21:23:07   
anckica
Juhuhu, BabyKitty pa je le prišel na svet tvoj lepi pikec Tristan!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ČESTITAM od srca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 1273
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
2.12.2010 21:27:07   
anckica
Punce, dejte mi prosim povedat kako dolgo ste preden ste zanosile jemale folno kislino? Sem čist zmedena, ker priporočajo 3 mesce prej, ampak kaj če ne zanosiš v teh treh mesecih?

Btw: Floresita- držim pesti da čim prej zagledaš magični user posted image user posted image

(odgovor članu anckica)
Neposredna povezava do sporočila: 1274
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
2.12.2010 22:21:00   
zaljubljena23
anckica, od začetka sem jo začela jesti takrat ko sva začela delat na naraščaju...Ker se je tole vleklo predolgo, sem vmes nehala in začela z njo takoj ko sem zagledala plusek...Še ni prepozno takrat...Jo pa jem že celo N, zdaj po 12.tednu nekje vsaki drugi dan...

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu anckica)
Neposredna povezava do sporočila: 1275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Pomanjkanje Omega 3 maščob: depresija in A...
Omega 3 maščobe skrbijo za ravnovesje v našem telesu. Pomanjkanje naj bi se kazalo v poporodni depresiji in nastanku ADH...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?