|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Srbeča ušeska
19.12.2010 10:01:51   
Žaka
Imam fantka starega 8 mesecev,že par dni opažam kako si palček rine v ušesek. Ko mu ga jaz zmasiram kar ušesek drži,ker mu paše-očitno ga zelo srbi. Vnetja nima ker ni jokav,je razpoložen in normalno je. Kako si pomagati pri srbečem ušesku ?

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Srbeča ušeska
19.12.2010 10:06:23   
Izabelina
mogoče ma pa veliko ušesnega masla... zase vem, da me zelo srbim, če si ne očistim... samo ne mu čistit s palčkami, ker to samo še globlje v uho porineš...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Srbeča ušeska
19.12.2010 12:41:55   
mini86
js mu čistim s palčko za dojenčke..uno k ne moreš potisnt globok..skratka..pomoči palčko globoko v kremo potem pa mu zavrti po notranjosti ušeska..loh da ma mal suho kožo pa ga srbi..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Srbeča ušeska
19.12.2010 14:35:33   
Sa.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

js mu čistim s palčko za dojenčke..uno k ne moreš potisnt globok..skratka..pomoči palčko globoko v kremo potem pa mu zavrti po notranjosti ušeska..loh da ma mal suho kožo pa ga srbi..


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Z vsako palčko ušesno masli samo še bolj noter porineš. Ušesno maslo se obriše z navadnim robčkom brez da rineš v uho.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Srbeča ušeska
19.12.2010 16:36:38   
Pikec
IZVIRNO SPOROČILO: Žaka

Imam fantka starega 8 mesecev,že par dni opažam kako si palček rine v ušesek. Ko mu ga jaz zmasiram kar ušesek drži,ker mu paše-očitno ga zelo srbi. Vnetja nima ker ni jokav,je razpoložen in normalno je. Kako si pomagati pri srbečem ušesku ?

Hvala



Naša že kar neki cajta počne isto in je zadnjič pediatrinja pri posvetovalnici rekla, da nima vnetih ušes ampak sluhovod. In je dala kapljice z antibiotikom in tist moramo kapkat v uho. Se bistveno manj praska po ušeskih.
Aja pa ni jokala, ni imela vročine, ni bila sitna nič. Samo praskala se je v ušeska in včasih si jih je spraskala do krvi. No zdej tega ne počne več.

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Srbeča ušeska
19.12.2010 21:03:19   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: Sa.Ka

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

js mu čistim s palčko za dojenčke..uno k ne moreš potisnt globok..skratka..pomoči palčko globoko v kremo potem pa mu zavrti po notranjosti ušeska..loh da ma mal suho kožo pa ga srbi..


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Z vsako palčko ušesno masli samo še bolj noter porineš. Ušesno maslo se obriše z navadnim robčkom brez da rineš v uho.



a dej...pač mu ne greš čist notr..če pa tega ne znaš pa res da bolš da ne ja..al s palčko obrišeš al pa z robčkom...


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Srbeča ušeska
25.12.2010 21:59:58   
Sa.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

IZVIRNO SPOROČILO: Sa.Ka

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

js mu čistim s palčko za dojenčke..uno k ne moreš potisnt globok..skratka..pomoči palčko globoko v kremo potem pa mu zavrti po notranjosti ušeska..loh da ma mal suho kožo pa ga srbi..


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Z vsako palčko ušesno masli samo še bolj noter porineš. Ušesno maslo se obriše z navadnim robčkom brez da rineš v uho.



a dej...pač mu ne greš čist notr..če pa tega ne znaš pa res da bolš da ne ja..al s palčko obrišeš al pa z robčkom...



Povej to strokovnjakom na ORL-ju.user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Srbeča ušeska
26.12.2010 21:37:50   
nananaja
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

IZVIRNO SPOROČILO: Sa.Ka

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

js mu čistim s palčko za dojenčke..uno k ne moreš potisnt globok..skratka..pomoči palčko globoko v kremo potem pa mu zavrti po notranjosti ušeska..loh da ma mal suho kožo pa ga srbi..


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Z vsako palčko ušesno masli samo še bolj noter porineš. Ušesno maslo se obriše z navadnim robčkom brez da rineš v uho.



a dej...pač mu ne greš čist notr..če pa tega ne znaš pa res da bolš da ne ja..al s palčko obrišeš al pa z robčkom...


ja, pol pa ugotoviš, da lahko brišeš s tetra pleničko ali kar z brisačo, pa ti palčk niti ni treba kupovat... v bistvu ti pri mejhnem otroku predlagajo en kup ene nesmiselne šare za nego... vata, palčke, en kup kozmetike, kot da ni že od plenic zadost smeti. Samo ker ti tako nekdo pokaže, pač to uporabljaš... tu jaz sem na začetku...

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Srbeča ušeska
27.12.2010 10:25:57   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: Sa.Ka

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

IZVIRNO SPOROČILO: Sa.Ka

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

js mu čistim s palčko za dojenčke..uno k ne moreš potisnt globok..skratka..pomoči palčko globoko v kremo potem pa mu zavrti po notranjosti ušeska..loh da ma mal suho kožo pa ga srbi..


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Z vsako palčko ušesno masli samo še bolj noter porineš. Ušesno maslo se obriše z navadnim robčkom brez da rineš v uho.



a dej...pač mu ne greš čist notr..če pa tega ne znaš pa res da bolš da ne ja..al s palčko obrišeš al pa z robčkom...



Povej to strokovnjakom na ORL-ju.user posted image



no sej to so mi tud tm predlagaluser posted image so deljena mnenja kokr povsod..ti pa pol premislš in nardiš tko kokr mislš da je ok, aneuser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?