|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mu dam premalo?
8.8.2005 10:57:41   
PIAF
Moj sin je star 11 mesecev in njegov jedilnik je približno tak:
zajtrk: kaša, ki se meša z vodo
malica: jogurt ali skutka ali samo sadje s keksom
kosilo: meso, zelenjava, priloga pa juhca včasih
malica: enako kot dopoldanska malica
večerja: enako kot zajtrk

Moj mož je včeraj rekel, da to za malico on nič kaj dosti ne dobi, da bi moral nekaj bolj konkretnega jest, ne le samo jogurte, skute in sadje.

Kaj mislite ve? Kaj bi mu morala raje za malico pripravit?
Ve še vedno dajete za zajtrk in večerjo kaše ali kaj drugega? In imajo 5 obrokov ali več?

Vsem bom zelo hvaležna za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
8.8.2005 11:11:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu PIAF)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Mu dam premalo?
8.8.2005 11:36:55   
Natas@
Pri n as je enako in se tudi kdaj sprašujem, če sploh dobi dovolj, še posebej če poje zelo malo (par žlic - potem pa noče več ust odpret).

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Mu dam premalo?
8.8.2005 11:46:24   
ZARA
Zara je isto imela po 5 obrokov na dan. Nisi sicer napisala količine,ampak men se zdi tole vaše hranjenje čist OK!
Kaj pa bi tvoj mož dal konkretnega za malico??

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Mu dam premalo?
8.8.2005 11:51:24   
Marogica
Meni se zdi "jedilnik" čisto ok.
Zanima me samo, zakaj mu delaš kašice z vodo. Saj pa je toliko star, da bi lahko dobil kašice z mlekom-kakršnim koli že 8joj, ne zopet debate o mleku)

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Mu dam premalo?
8.8.2005 13:22:19   
mazi
Ojla,
se strinjam z MArogico. Jedilnik je čist OK, samo mleka pa mora takle otroček dobiti vsaj pol litra na dan - menjaj vodo za mleko.

LP

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Mu dam premalo?
8.8.2005 13:22:26   
mazi
Ojla,
se strinjam z MArogico. Jedilnik je čist OK, samo mleka pa mora takle otroček dobiti vsaj pol litra na dan - menjaj vodo za mleko.

LP

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Mu dam premalo?
8.8.2005 15:54:02   
niki5
V kašicah, katere se mešajo z vodo je že dodano mleko!
Drugače pa moj mali ima tudi tak jedilnik, samo z razliko da mi zadnje čase zavrača kosilo.

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Mu dam premalo?
8.8.2005 20:50:43   
PIAF
Moj mož bi mu dal še kakšen krompir, palačinko, kos kruha s sirom...Danes sem mu res dala kos kruha s sirom in je zmazal za popoldansko malico.
Kosilo pa tudi meni zadnje čase zavrača.
Kravje mleko mu že dam, npr. žgance mu skuham z mlekom ali kakavom. Te kaše so pa ok, saj je notri že mleko.
Hvala vam, zdaj sem s emalo potolažila, da le ne je premalo. Količine sicer ne vem, en krožnik poje, to je npr. 1,5 dcl.

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Mu dam premalo?
8.8.2005 23:32:00   
andrejaz
Tudi moj :duda: ima 5 gostih obrokov na dan (pa še ene 3 do 4 krat dojenje). Za zajtrk pa naš nima kašice ampak hoče kruh pa nekaj gor namazano. Drugače pa zelo podobno.

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Mu dam premalo?
9.8.2005 15:49:21   
Maxica
:zmeden2:Jaz mislim, da tudi dobi dovolj. Pri nama je pa tako, da se zjutraj še podojiva, okrog 9h dobi en jogurt ali Fruchtzwerge, potem okrog 12h en saden frutek ali kaj podobnega, nato je kosilo (karkoli se pač tisti dan je), potem še kakšno sadje, zvečer pa kašico. Se pa vmes tu in tam podojiva, pa zvečer za uspavanje je tudi še dojenje. Kruha ne mara kaj zelo, ima pa rad grisine in tiste dobi tako za vmes za grizljanje.

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?