|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   obrazec za znižano plačilo
8.8.2005 23:16:33   
Anja167
Sem šla danes v dve trgovini in ga niso imeli. V eni so mi povedali tudi, da ga trenutno ni nikjer za dobiti in d a čakajo na tiskrano,d a ga ponovno natisne. A je to res? In če je, a se vam to ne zdi malo čudno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   obrazec za znižano plačilo
9.8.2005 8:18:01   
puncica
http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?pogled=2&id=48530&msg=505935&idk=96

Sem ravno jaz spraševala in tudi našla:bravo::bravo:

(odgovor članu Anja167)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   obrazec za znižano plačilo
9.8.2005 8:43:57   
SaaS
Tole je v bistvu samo za sprintat.

http://www.mszs.si/slo/solstvo/os/pdf/vloga_vrtci_05.pdf

(odgovor članu Anja167)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   obrazec za znižano plačilo
9.8.2005 9:40:15   
puncica
:zmeden2:

(odgovor članu Anja167)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   obrazec za znižano plačilo
9.8.2005 21:13:07   
daisy
link ne dela:zmeden::zmeden2:

(odgovor članu Anja167)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   obrazec za znižano plačilo
9.8.2005 21:18:37   
Anja167
Hvala vsem. Sem šla danes mimo ene bolj zabačene papirnice in so ga še imeli. Me je pa panika, ker je treba zrihtati še podpise v firmah - na to človek sploh ne pomisli. :(

(odgovor članu Anja167)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   obrazec za znižano plačilo
10.8.2005 8:00:43   
SaaS
Ja, to s tem potrjevanjem in podpisovanjem je ena sama zafrkancija. Moj mož mora v bivšo firmo po žig in se mu reeeees ne gre! Ampak je treba, kakor jaz vem.

(odgovor članu Anja167)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   obrazec za znižano plačilo
10.8.2005 9:35:29   
puncica
kako ne dela itak da dela, vsaj men:zmeden2:

(odgovor članu Anja167)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   obrazec za znižano plačilo
10.8.2005 15:01:08   
SaaS
Puncica, danes sem sla jaz na obcino oddat to vlogo. Tudi mene so rekli, da sami ne morejo do podatkov o dohodnini in da morava sama na davčno upravo po izpis. Je bil tam en zelo prijazen fant, se je vse dalo zmenit, samo to ne. Je rekel, pa da res ne more pomagat. Sem spraševala, kaj potem tisti pooblastila na koncu. Je rekel, da tudi njemu ni jasno zakaj ta list na kocu, lari fari, ampak oni res nimajo pooblastil pridobivat teh podatkov. Tako, da bo pač treba, ni kaj.

(odgovor članu Anja167)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   obrazec za znižano plačilo
10.8.2005 17:36:20   
puncica
ja SaaS tud midva sva zdej šla po tist, pa si kej plačala , ker moj je mogo 600 tolarjev pa še po koleke letat okol. ja no glavno da smo jo oddali:bravo::bravo::bravo::)-:)-

(odgovor članu Anja167)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   obrazec za znižano plačilo
10.8.2005 21:42:45   
Ajsha
V Lj ni treba nič plačat, ampak a nimate doma tistega obvestila, ki ga dobiš po pošti takrat, ko ti vrnejo (ali pa moraš plačati) dohodnino?

No, jaz sem zadevo izgubila ampak na DURS so mi samo rekli, da moram izpolniti nek obrazec in nič drugega.

LP!

(odgovor članu Anja167)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   obrazec za znižano plačilo
10.8.2005 21:58:05   
daisy
ha! Dons pa link dela. Čudno, čudno :zmeden:

(odgovor članu Anja167)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   obrazec za znižano plačilo
10.8.2005 22:58:08   
Anja167
Čakte mal, a potem ni dovolj, da odločbo o dohodnini fotokopiraš? A je treba prav z DURS-a kaj dobiti al kaj?

(odgovor članu Anja167)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   obrazec za znižano plačilo
11.8.2005 7:17:06   
puncica
Jst sem odločbo ki sem jo dobila po pošti fotokopirala in je bilo dosti, ker pa moj ni imel odločbe jo je v peč vrgo, pa je moral na davčno, kjer je dal vlogo, pa po koleke je moral it in potem so mu dali izpis al kako se že reče, gor pa štempl davčna tajna.:zmeden2: Tist zadaj je za okras, da nas sami pridejo do podatkov.:zmeden2:

(odgovor članu Anja167)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?