|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako zaščititi vrtčevskega otroka pred na...
13.5.2011 15:17:35   
mojca*
NTS, prosim javi mi za kateri vrtec gre!
prosim čimprej!!
ker sem na lastne oči videla vzgojiteljico tepsti otroka.

in tiste ki menite da imajo otroci bujno domišljijo in da starši kompliciramo, sem vam favšuser posted image
ker to SE dogaja!!!!ja, v današnjih časih....in ne, nista vedno 2 skupaj z otroci, pogosto je tudi 1 sama.

prosim javi se mi!!

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kako zaščititi vrtčevskega otroka pred na...
13.5.2011 18:51:45   
neisha80
omg,a se to dejansko  dogaja??????????

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kako zaščititi vrtčevskega otroka pred na...
13.5.2011 22:03:31   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: mojca*

NTS, prosim javi mi za kateri vrtec gre!
prosim čimprej!!
ker sem na lastne oči videla vzgojiteljico tepsti otroka.



ajd! javi! TAKOJ!!! kje in katera vzg. !


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kako zaščititi vrtčevskega otroka pred na...
13.5.2011 22:30:00   
pelin
NTS, prosim javi mi za kateri vrtec gre!
prosim čimprej!!
ker sem na lastne oči videla vzgojiteljico tepsti otroka.

in tiste ki menite da imajo otroci bujno domišljijo in da starši kompliciramo, sem vam favšuser posted image
ker to SE dogaja!!!!ja, v današnjih časih....in ne, nista vedno 2 skupaj z otroci, pogosto je tudi 1 sama.

prosim javi se mi!!
IZVIRNO SPOROČILO: mojca*

NTS, prosim javi mi za kateri vrtec gre!
prosim čimprej!!
ker sem na lastne oči videla vzgojiteljico tepsti otroka.

in tiste ki menite da imajo otroci bujno domišljijo in da starši kompliciramo, sem vam favšuser posted image
ker to SE dogaja!!!!ja, v današnjih časih....in ne, nista vedno 2 skupaj z otroci, pogosto je tudi 1 sama.

prosim javi se mi!!


In vse to si videla na lastne oči, pa si bila kar tiho ?Nič nisi konkretno reagirala, samo na Ringarajo si se hitro obrnila?user posted image
Meni žal vse to tvoje ogorčeno pisanje in potenciranje deluje bolj na prenašanje maren, vlečenje pozornosti nase in po drugi strani blatenje nekoga...Oprosti, ampak , če si to v resnici videla je tvoja človeška dolžnost, da se obrneš na ustrezne institucije, kar pa Ringaraja zagotovo ni...
Zase vem, da me v primeru, da v službi koga vidim, da se fizično znaša nad otrokom, nihče ne more prepričati, da tega ne bi javila naprej do nadrejenih...skoraj zagotovo pa ne bi lovila krivcev tu goruser posted image

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kako zaščititi vrtčevskega otroka pred na...
13.5.2011 23:40:35   
nusi
IZVIRNO SPOROČILO: pelin
In vse to si videla na lastne oči, pa si bila kar tiho ?Nič nisi konkretno reagirala, samo na Ringarajo si se hitro obrnila?user posted image



podpis

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kako zaščititi vrtčevskega otroka pred na...
17.5.2011 8:52:36   
mojca*
pelin in nusi, ne bit pametne....

a sem kje omenila, da nisem ukrepala? o, brez skrbi!!!!user posted image
ni moj namen pisanja bil to vsem povedat, samo izvedet od uporabnice, ki je imela podobno izkušnjo, ali gre morda za isti vrtec, morda celo vzgojiteljico!
vprašala sem jo pa na njeni temi, ker ji nisem mogla poslat zs.
in ne, ne bom tukaj povedala, kdo in kje in razlagala javno, ker sem ukrepala tam in pri tistih, kjer je treba!! ja?
nisem ena tistih ki tukaj jamrajo in razlagajo, naredijo pa v resnici bolj malo. ravno kontra.brez skrbi.

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kako zaščititi vrtčevskega otroka pred na...
17.5.2011 14:37:34   
JaLuca
..

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kako zaščititi vrtčevskega otroka pred na...
17.5.2011 15:21:27   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mojca*

NTS, prosim javi mi za kateri vrtec gre!
prosim čimprej!!
ker sem na lastne oči videla vzgojiteljico tepsti otroka.

in tiste ki menite da imajo otroci bujno domišljijo in da starši kompliciramo, sem vam favšuser posted image
ker to SE dogaja!!!!ja, v današnjih časih....in ne, nista vedno 2 skupaj z otroci, pogosto je tudi 1 sama.

prosim javi se mi!!


http://www.ringaraja.net/forum/%28pre%29bujna_domi%C5%A1ljija_-_la%C5%BE/m_5702648/tm.htm

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kako zaščititi vrtčevskega otroka pred na...
17.5.2011 21:51:54   
nusi
IZVIRNO SPOROČILO: mojca*

pelin in nusi, ne bit pametne....

a sem kje omenila, da nisem ukrepala? o, brez skrbi!!!!user posted image
ni moj namen pisanja bil to vsem povedat, samo izvedet od uporabnice, ki je imela podobno izkušnjo, ali gre morda za isti vrtec, morda celo vzgojiteljico!
vprašala sem jo pa na njeni temi, ker ji nisem mogla poslat zs.
in ne, ne bom tukaj povedala, kdo in kje in razlagala javno, ker sem ukrepala tam in pri tistih, kjer je treba!! ja?
nisem ena tistih ki tukaj jamrajo in razlagajo, naredijo pa v resnici bolj malo. ravno kontra.brez skrbi.



ok, če je temu tako, se opravičujem in upam, da si tudi kaj dosegla

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?