|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj v športni del vozička
18.1.2011 10:19:11   
petera
Pozdravljene punce,

men pa zanima, kdaj ste dale svoje angelčke v športni del vozička, namreč zakaj sprašujem, naš fantič je star 4 mesce, in ko se v vozičku zbudi, ga muči strašen firbecuser posted image  in sili ven, ga pa nočem navajat da bi ga nosila poleg pa peljala voziček, ker tako smo bili od 1 do 3 mesecev, ko se je v vozičku zbudil, je silil na roke in smo ga nosili, sem ga po treh mesecih z muko odvadila, sedaj pa spet, pa sem mislila da bi prešli v športni del. Imamo pa boogabooja cameleona, kaj pravite, ali lahko že poskusimo?
Hvala vam
Pozdravček
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj v športni del vozička
18.1.2011 10:30:06   
kristinaj
punca je šla s 3m, ker je bilo poletje, mali pa s 4 ali 5 ker je bila zima in sem ga pustila na toplem :))), ni sili ven, ker je vedno spal na sprehodu :=))

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu petera)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj v športni del vozička
18.1.2011 10:32:18   
katy83
pri 5. mesecih

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj v športni del vozička
18.1.2011 10:51:36   
malaMravljica
Na bugabooju ti pise, da je sportni del za po  6 mesecu. Zame 4 mesecni dojencek absolutno sodi v kosaro in ne v sportni del, pa ce ti hoce vn gledat, pa mu mal dvigni kosaro, saj na cameleonu to lahko naredis, pod nogice pa eno dekco zvijes, da ti dol ne bo lezel.

Sicer pa, jaz sem ga imela v kosari polnih 7 mesecev, imam pa tudi bugabooja.

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj v športni del vozička
18.1.2011 11:31:57   
nusi
jaz sem ga dala v športni del s 4 meseci, je pa res, da se je dal čisto poležat, ker ga nekateri uporabljajo že od rojstva.

Sem šla pogledat tega cameleona, vidim, da je lahko otrok v ležečem položaju z dvignjenimi nogicami, kar je pa skor isto kot dvignjena košara in brisača pod koleni. Hm, mogoče bi pa šlo.


< Sporočilo je popravil nusi -- 18.1.2011 11:36:31 >

(odgovor članu petera)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj v športni del vozička
18.1.2011 12:33:40   
gaya24
Js mam bogabooja....res piše od 6m ampak js sem našega user posted image dala že pri 4,5m. Je pa res, da je mel že čez 9kg in tud velik je bil ful in se ni zgubil not v športnem delu, ker drugač je bugaboojev šp. del kar velik glede na kakšen drug voziček

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj v športni del vozička
18.1.2011 12:37:11   
spela**
Pri polnih 6 mesecih!

_____________________________

Bor
8.09.2009; 49,5cm , 2820g
8.10.2009; 53cm , 3515g
5.11.2009; 55,5cm , 4375g
10.12.2009; 59cm , 5130g
14.1.2010; 64cm , 5900g
4.3.2010; 67cm , 6.740g
23.9.2010 77cm , 9200g

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj v športni del vozička
18.1.2011 12:42:58   
ribica.
jaz sem ga dala v športni del pri 4 mesecih, ker je ogromen in je prerasel košaro. Se pa da voziček čist poležat.

(odgovor članu spela**)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj v športni del vozička
18.1.2011 13:40:34   
natasarobi
Jaz sem spraševala fizioterapevtko inje rekla, da nekje po 6, da bi ga lahko dala. Meni že nekaj časa protestira v košari in sem ga že fajn nosila. Sem pa zaenkrat rešila problem tako, da smo mu dvignili dno košare. Ko zaspi mu pa spustimo dno nazaj dol.

Upam, da bo kamlu toplo, da ga selimo v športni del, ker je tudi velik in ima sedaj že 9kg.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj v športni del vozička
18.1.2011 14:03:29   
divans1
Pri dopolnjenih 4 mesecih, ker je prerasel košaro.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj v športni del vozička
18.1.2011 14:41:37   
petera
Hvala za nasvete, naš fantek ima pri 4 mes, 8 kg, velik pa je 69 cm.
Počakam tja do 5 mes, pa bomo videli.

Hvala res vsem za pomoč
Čao

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj v športni del vozička
18.1.2011 14:48:16   
nananaja
Prebrala sem nasvet pediatrinje, ki je dosti spoštovana, da takrat, ko pri ležanju na hrbtu dviguje glavo in ramena kot bi delal trebušnjake. Takrat mu ponudiš naslonjalo v športnem vozičku pod kotom 45stopinj, pod kolena pa podložiš posvaljkano pleničko ali nekaj takega.

(odgovor članu petera)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj v športni del vozička
18.1.2011 16:16:40   
majcci
Našo smo v športni del vozička preselili pri 5,5 mesecih - imela je okoli 8,5 kg in velika je bila okoli 66 cm (nosilnost košare je bila 9 kg). Se je pa rada vozila v košari in nikoli ni protestirala - tudi, če je bila pokonci, ne. Je pa tudi že stabilno sedela, zato nisem oklevala pri preselitvi user posted image .

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj v športni del vozička
18.1.2011 18:46:35   
kajalin*
Delaj po občutku,saj vidiš vsaka drugače svetuje,pa vsak otroček je drugačen :)Se mi pa zdi zanimivo to,da je ena napisala da ga je imela v košari do polnih 7 mescov,poznam primer k so shodili pri 8m,kaj ga ne boš dala sedet na sprehoduuser posted image

(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj v športni del vozička
19.1.2011 8:30:19   
lilDragon
Mi smo šli pri 4,5, ker preprosto ni šel več v košaro (tako, dobesedno - cof sem s kapice odrezala pri 4. mesecih, da je šel še not user posted image ). Pediatrinje nisem spraševala, ker mi tako na nobeno vprašanje ne odgovori, sam recepte piše (me zanima, kaj bi za to dobila). Ker sem že dolgo 'trebušnjake dela', sem se tako odločila, tako da ga imam 45° dvignjenega, če zaspi ga pa čisto poležem. PA je sedaj kar pogosto buden na sprehodih, medtem ko mi je prej obvezno zaspal. Samo sonca ne mara user posted image

Samo ne vem, zakaj ne delajo košar večjih, sej je ja jasno, da so dojenčki vedno večji ... Čeprav ok, večja pri nas niti v lift ne bi šla user posted image

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj v športni del vozička
19.1.2011 8:34:51   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

Delaj po občutku,saj vidiš vsaka drugače svetuje,pa vsak otroček je drugačen :)Se mi pa zdi zanimivo to,da je ena napisala da ga je imela v košari do polnih 7 mescov,poznam primer k so shodili pri 8m,kaj ga ne boš dala sedet na sprehoduuser posted image


Se strinjam, vsak otrok ima drugačen razvoj in glej otroka. Mi smo našega dali v športni del pri 4,5 (isto cameleon), sicer je čist fajn užival v košari, ampak smo šli na dopust v oddaljene kraje in nam je bil športni del bolj priročen, pediatrinja nam je pa dala zeleno luč. Se je pa naš pri 4,5 mesecih že redno obračal iz trebuha na hrbet in iz hrbta na trebuh, pri 6 pa se je sam vsedel ter sam postavil na noge. Res si ne predstavljam takega otroka pri 6 mesecih v košari.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj v športni del vozička
19.1.2011 8:42:26   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: lilDragon


Samo ne vem, zakaj ne delajo košar večjih, sej je ja jasno, da so dojenčki vedno večji ... Čeprav ok, večja pri nas niti v lift ne bi šla user posted image



Nekateri vozički imajo čist dovolj velike, npr bugaboo ima 90cm, pa še več jih je z velikimi košarami.

(odgovor članu lilDragon)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdaj v športni del vozička
19.1.2011 12:04:09   
malaMravljica
ja, jaz sem ga imela v bugaboo kosari 7 mesecev, pa ni zaostal ali da se ne bi obracal, sedel in ne vem kaj se. Pac, v kosari ni bilo joka, sem ga pa tudi zamotila, se pogovarjala z njim, tako kot sedaj v sportnem delu tudi. Kosara se mi je zdela zelo prirocna in res fajn.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdaj v športni del vozička
20.1.2011 15:59:20   
archie
midva sva jo dala v športni del že kot novorojenčka. Sploh nisva kupovala košare. Je pa še vedno šp. del čisto vodoraven (punca ima dobre 4 mesece). Imava pa Quinnya.

_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdaj v športni del vozička
21.1.2011 16:11:03   
VesnicaB
Midva imava hčerkico (3 mesece) že od rojstva v športnem delu - imava pa Peg peregov voziček, ki se ga da čisto poležat.






Žiga 6.3.2006
Maša 24.10.2010

(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kdaj v športni del vozička
21.1.2011 21:09:24   
sanelaa
Hm, naš fantek je star 7,5 meseca, natančneje 8.februarja bo 8 mesecev in je še vedno v košari.
Enostavno zato ker je mrzlo, ker mu je v košari super, ker smo zunaj takrat ko je njegova ura za spanje, velik je 72 cm in mu je košara še prav. pa mu nič ne manjka. Že sam sedi, plazi, se dviguje na noge..........skratka, b.p.
Imamo sicer še en voziček, marelo pikolo in kadar je ful lepo vreme oz. če gremo na kakšen hiter sprehod v času nespanja, ga uporabimo.

(odgovor članu VesnicaB)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kdaj v športni del vozička
23.1.2011 17:17:48   
jaša2
hčerka pri 4m, sin (zdaj star 4m) bo pa počasi tudi šel v športnega, ker  v košari nima več prostora.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu petera)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kdaj v športni del vozička
24.1.2011 23:26:54   
Ninush

IZVIRNO SPOROČILO: VesnicaB

Midva imava hčerkico (3 mesece) že od rojstva v športnem delu - imava pa Peg peregov voziček, ki se ga da čisto poležat.



enako

(odgovor članu VesnicaB)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?