|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   stokrat opevani voziči-čisto na kratko
11.8.2005 9:23:51   
Timotej
Jst mam zdele kr neki časa, pa surfam po netu pa RR in razmišljam kateri voziček bi kupila pri drugem otročku, saj tega, ki sem ga imela pri prvemu otročku, sigurno ne bom uporabljala. Kateri je vaš "sanjski" voziček?Res smo radi veliko zunaj, na sprehodih (z veliko pločniki, kakšen hribček itd). Kaj mi priporočate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   stokrat opevani voziči-čisto na kratko
11.8.2005 9:36:13   
2ursae
sicer ti iz direktnih izkušenj še ne morem povedati (voziček sva šele izbrala, nimava pa ga še doma), ampak najin voziček bo Peg-Perego in sicer podvozje Classe 4 (4 velika gumirana kolesa, ker bomo tudi veliko zunaj, pa še z manjšega kraja smo in vse površine niso asfaltirane), košara in športni del pa Culla (všeč nama je, ker je košara velika - najin :duda: bo septemberček in se bo bržkone celo zimo vozil zadekan v njej).

Voziček je zelo lep na pogled, je pa res, da je med dražjimi (vse skupaj cca 130.000 sit)

pozdravček :muca:

(odgovor članu Timotej)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   stokrat opevani voziči-čisto na kratko
11.8.2005 9:45:15   
Anonimen
Jaz vem, da bi kupila kakšnega takšnega, ki je čimlažji, ga je čimmanj in je čimbolj podoben mareli, pa čimcenejši. Pa daš notri v začetku kakšno košaro ali vrečo, če je to pozimi. V glavnem kakšno marelo, ki se da spustiti v ležeči položaj. Pa če je rabljen, nič hudega. Še bolje. Samno da je dobro ohranjen.
Ravno zadnjič sem enega v tem smislu videla v Pikapolonici, samo ne vem, če se spusti vodoravno.
Evo, tale:
http://www.pikapolonica.com/shop/
Edino za sneg zna nastati problem. Takrat sem jaz z mojim trikolesnikom prišla čisto povsod. V snegu in ledu. S tem pa ne vem, kako bi bilo.

(odgovor članu Timotej)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   stokrat opevani voziči-čisto na kratko
11.8.2005 10:30:13   
Seven*
Jaz osebno bi kupila Boogabooja. Je lahek, vodljiv in prakticen. Je pa cena astronomska. Nazalost.

(odgovor članu Timotej)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   stokrat opevani voziči-čisto na kratko
11.8.2005 10:35:02   
Anonimen
Aha, sem videla, da sploh ne odpre vozička, ampak začetek trgovine. Če pogledaš pod ZELO UGODNO en tak oranžno-siv voziček.

(odgovor članu Timotej)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   stokrat opevani voziči-čisto na kratko
11.8.2005 10:44:45   
Spicy Black
Pri nas smo kupili Inglesina Zippy s košaro in brez lupinice. Voziček je lahek 7.5kg. Ko je otrok večji odstraniš košaro in imaš marelo :bravo:. Je zelo lahko vodljiv..Men je super no...

http://www.bob.si/zippy.htm

Brez lupinice je cena tam nekje okrog 100.000 sit, brez košare pa 57.000 sit..

http://inglesina.com/us/products/details.php?itemid=114§ionid=42

lp

(odgovor članu Timotej)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   stokrat opevani voziči-čisto na kratko
11.8.2005 11:00:10   
bena
2ursae, vidim, da imaš povsm enak okus kot jaz. Tudi midva nameravava kupiti povsem enak voziček, torej Peg perego s podvozjem Classe 4. Glede košare pa čakava, da izveza spol najinega dojenčka. Culla mi je ful lepa, vendar se mi zdi bolj primerna za punčko, zato bova to košaro s športnim delom vzelo, če bo punčka. Če pa bo fantek, pa bova vzela košaro Piumotta temno modre barve s karirastim vzorcem (mislim, da se reče nakaj na Navy, tudi košaro s športnim delom. Ta voziček sicer res stane okrog 130.000 SIT (razlika med obema košarama je kakšnih 2.000 SIT), vendar po drugi strani razmišljam, da ga bomo uporabljali vsaj dve leti, zato mora biti trpežen. Ta voziček pa že na prvi pogled zgleda zelo kvaliteten, pa še lep je.

(odgovor članu Timotej)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   stokrat opevani voziči-čisto na kratko
11.8.2005 11:49:12   
Anonimen
Splišni, razmišljam enako kot ti glede tega, kakšen naj bo voziček. Dodaten pogoj mi je, da se ročaj obrne v obe strani, tako bo uporaben tudi za novorojenčka v kombinaciji s tisto mehko torbo.
AMPAK NE NAJDEM!!! Trenutno je favorit PP Venezia, super bi bil (in v Avstriji precej cenejši) Hauckov Denver, ki pa je na žalost pretežek.
Prosim za pomoč - kateri voziček še ima možnost obračanja ročaja, vendar manjša kolesa in majhno težo?

(odgovor članu Timotej)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   stokrat opevani voziči-čisto na kratko
11.8.2005 11:58:04   
2ursae
bena, Culla pride le v modri (navy)barvi in sicer karo, piumotta pa je bež... midva bova imela :modri: in Culla izgleda super, še osebno, ko voziček vozi :love:.

pozdravček :muca:

(odgovor članu Timotej)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   stokrat opevani voziči-čisto na kratko
11.8.2005 12:25:24   
Anonimen
Someone, zakaj pa se mora ročaj obračati v obe smeri? Zakaj pa se sicer ne bi dalo dati tiste mehke košare notri?

(odgovor članu Timotej)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   stokrat opevani voziči-čisto na kratko
11.8.2005 12:47:29   
medvedek
Midva z dragim sva imela iste probleme, vendar sva se na koncu odločila za Quinny Buzz v kompletu (športni, košara in avto sedež), ki je sedaj v Baby Centru v akciji (skupaj 118.000,00). Upam, da sva se prav odločila saj pričakujeva tudi otroka novembra. Zdi se nama super ker je zelo lahek, lahko se zlaga - z eno roko, zložen zavzame malo prostora, je lahko vodljiv -okreten in še dizajn mi je všeč.
Upam, da se boš tudi ti prav odločila. Sicer pa verjetno za katerega se odločiš na koncu ugotoviš njegove dobre in slabe lastnosti, kajti nobeden pa ravno ni 100 %.
Želim ti veliko uspeha pri nakupu.

LP
MAMI

(odgovor članu Timotej)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   stokrat opevani voziči-čisto na kratko
11.8.2005 12:49:22   
Seven*
Kolikor jaz vem Buzz ni med lahkimi vozicki.. A nima tam okrog 13 kg? Lahko smatram vse kar je okrog 9 kg.

(odgovor članu Timotej)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   stokrat opevani voziči-čisto na kratko
11.8.2005 13:39:58   
Anonimen
Splišni, ker se mi zdi fajn, da lahko otroka gledaš, ko je še majhen in leži v tisti košari. Pa tudi potem je obračanje ročaja praktično, če je močno sonce ali veter.
Ja, košaro lahko daš not v vsakem primeru.

(odgovor članu Timotej)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   stokrat opevani voziči-čisto na kratko
11.8.2005 14:22:35   
Anonimen
Ja, to je pa zelo, zelo res, zato sem pa jaz tudi na začetku takega iskala in sem kupila Hauck Denver 6.:) Pa je bil potem res pretežek, ker smo se vmes preselili in sem ga mogla nosit po stopnicah. Dokler se je lahko zapeljalo v klet, je šlo, potem pa ne več. Potem sem kupila Haucha trikolesnika Jogger ali nekaj takega. Tudi super. Takrat je bil 60.000 SIT. Pa ni bilo prednje kolo vrtljivo, samo je imel 9 kg, se mi zdi, tako da je bil super vodljiv. Sploh nisi vedel, da je bil ovinek. Samo ta nima ročaja za obe smeri, samo po višini je nastaljiv.

(odgovor članu Timotej)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   stokrat opevani voziči-čisto na kratko
11.8.2005 14:33:37   
Anonimen
Ta Denver 6 mene tudi žuli, ker je v Toysu zelo ugoden (130€). Venezia pa je s popustom okoli 60.000.
Trikolesniki pa mojemu :love: niso všeč. No, pa pri teh se itak ročaj ne obrača, bi hecno zgledalo :)-

(odgovor članu Timotej)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   stokrat opevani voziči-čisto na kratko
11.8.2005 14:48:53   
Anonimen
Ne, pa eni imajo nekako narejeno za vožnjo v obe smeri, samo se sedež nekako prestavlja. Mislim da ima 2 naslona, pa streha se da prestavit. Tudi Hauckovi. Ga je imela moja prijateljica. Sem pa tudi Denverja jaz v Toysu kupila zelo poceni.:)

(odgovor članu Timotej)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   stokrat opevani voziči-čisto na kratko
11.8.2005 21:20:57   
bskrle
Midva sva se pa odločila za dva vozička. ENga klasičnega 4-kolesnika, ki je primeren za korenine, led, sneg, kamenje in je takrat(3leta nazaj) stal od 65-70.ooo. Je robusten. Poleti sva pa kupila hauckovo marelco za borih 12.000, ki jo imamo vedno v avtu, se krasno zloži in je lahka .. Kajti tudi takrat je voziček, ki bi bil za naju idealen(motercare - trikolesnik), stal več, kot oba 2 skupaj, pa še dokupiti bi morala vrečo za zimo, torbo...


(odgovor članu Timotej)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   stokrat opevani voziči-čisto na kratko
11.8.2005 21:32:15   
frutka_
Jaz sem imela Cullo model Peg Perega in je full dober. Meni je to bil sanjski voziček. Imamo fantka, voziček pa je nežno karirasto moder. Meni se je zdelo fino, ker ima vse duplo, dve strehci, dve pregrinjali, mrežo za mrčes...jaz sem bila zelo zadovoljna z njim, zdaj pa uporabljamo Zapp.

LP

(odgovor članu Timotej)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   stokrat opevani voziči-čisto na kratko
12.8.2005 9:24:52   
Pajaca
Jaz mam quinny frestyle 3xl in ga ne menjam za nič na svetu. Men se ne zdi težek, gre super v avto (ok ene jamrajo da je velik, a če ga jaz sam butnem v saxoja pol ni panika). Je zelo stabilen (to je bil pogoj) tamala dela not vragolije pa se niti ne premakne, ima ročno bremzo (pri nas mamo polno klancev, pa je super)se ga fino opere, se ga čist na majhno zloži da ni panike ko greš na morje (seveda če ga znaš zložit) pa kaj še... ma ja prideš povsod, po makadamu, po hribih po gozdu.... povsod, razen če pač kakšen norc parkira na pločnik, pol greš težji mimo, ampak kaj me briga... porineš pa gre, če mu pa avto odrgneš pa ko ga šlivi, naj pa parkira na parkirišču in ne na pločniku.

Tko da men je čist sanjski tale voz.... tamala uživa v njem.... dedek je pa ponosen, ker je najmodernejši dedek daleč naokoli.

(odgovor članu Timotej)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   stokrat opevani voziči-čisto na kratko
14.8.2005 21:17:27   
naniplus4
Imeli 3x Peg Perego, classic, zaradi košare, velikih koles, lahke vožnje, in sploh. Tazadnjega imamo še (ga bomo pa počasi prodali - glej male oglase), novega smo pa kupili zato, ker sem se zatreskala v vzorček - svetlo moder z rumenimi kužki, ko sem bila še nosečka in nisem hotela kvadratkov, ki so bili na vseh ostalih in ker nismo vedeli, kaj bo, je moral biti vzorček unisex :). Še vedno za novorojenčke prisegamo na košaro, ker noter :sloncek: veliko bolje spi in leži, kot v kombiniranih s torbo, sploh potem, ko je malo večji. Če je pa rojen bolj v mrzlem delu leta pa sploh!

(odgovor članu Timotej)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Koliko krat na teden menjate brisače?
endrina



vsaki dan (24%)

vsaki 2. dan (21%)

vsaki 3. dan (24%)

enkrat na teden (24%)

enkrat na 14.dni (3%)

po vsakem umivanju (4%)


Število vseh glasov: 403

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!