|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali katera razmišlja oz. je imela
18.2.2011 0:06:59   
hillmagic
VPRAŠANJE A je katera že imela tole za nošenje dojenčka ali pa razmišlja da bi imela Če da katerega ste oz. bi imele.
http://store.bobababycarrier.com/boba-baby-carrier.html#

ali pa tega

http://www.babaslings.com/index.php

ali pa tega mai tai carriers

http://www.babyhawk.com/Gallery/

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali katera razmišlja oz. je imela
18.2.2011 7:45:35   
SMT3
Jaz imam BOBA,od rojstva do leta in pol pa sem imela sleepywrap.

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali katera razmišlja oz. je imela
18.2.2011 8:01:02   
Anonimen
Jaz ti priporočam Sleepywrap, ga imam sama, zdaj se ne nosiva več toliko, ampak mislim, da ga bomo poleti spet "zalaufali". Res super zadeva, ne morem prehvalit!

(odgovor članu SMT3)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali katera razmišlja oz. je imela
18.2.2011 10:11:55   
hillmagic
Jaz imam uni navadni trak, kako se že reče REBOZO pisano tkan trak zeleno-moder pa mi ni šlo ker je bilo full enega zavezovanja pa motlo me je ..pa vroče mi je bilo...nisem se dobro počutila..Tako da mislim da je Sleepy wrap samo iz drugega materiala pa mogoče zgleda elastičen. A je bolj elastičen?
Zato sem mislila kaj od teh treh zadevic sedaj za drugega dojenčka si nabavit... pa me zanima kako se kaj obnesejo?
Če ima kakšna še izkušnje s temi izdelki

Lep dan vam žeLim 

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali katera razmišlja oz. je imela
18.2.2011 10:27:56   
SMT3
Če dobim nazaj Sleepywrap ti ga lahko posodim.

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali katera razmišlja oz. je imela
18.2.2011 10:31:51   
skuštrana
Hillmagic, te nosilke (t.i. mehke nosilke - Boma, Ergo, Patapum, ....) niso za novorojenče, šele nekje po 6 mesecu starosti.

Malo si izguuglaj mei tai pa boš našla full tega.

Meni so lepi mei tai od ene tete, ki jih sama šiva, najdeš na facebooku - Dolisa šivalica user posted image (je pa na Hrvaškem)

Sleepy wrap je elastičen in je za novorojenčke super, ampak za poleti je vroč.

Babasling je pa bag sling in v teh je nevarnost zadušitve, mislim da so v ZDA nekatere že prepovedali. Kupi si rajši navaden pouch (hOTSLING IMAŠ V sLOVENIJI) ALI PA TI GA KDO SEŠIJE.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali katera razmišlja oz. je imela
18.2.2011 10:49:44   
skuštrana
http://www.ringaraja.net/forum/sling--pestunja/m_5506113/tm.htm

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali katera razmišlja oz. je imela
18.2.2011 10:57:40   
hillmagic
OJ skuštrana. SAj imam uni ROBOZO SLING samo mi je šlo ravno to zavezovanje na j.... pa nisem se dobro počutila tako da sem mislila da bi na začetku pestunjo imela oz. poskusila. Pol ko pa dojenček sedi pol pa MAI TAI mi je res bolj praktičen kot pa te trakovi. Tudi RINGSLING si nisem znala naštimat tako da bi mi bilo OK..Zato ne vem kako se obnesejo tele BABA pestujne... Hvala za informacije...
SMT3 Waw to bi bilo super,če bi šlo, ker take zadeve je fino res probat da vidiš kako se tebi osebno obnesejo. A je to bolj tak elastičen a ne ?Jaz sem SLING ROBOZO tudi kupila (modro-zelen črtast) pa ga niti enkrat nisem imela za ven tako da če bi ga katera imela ga zamenjam magari za kaj od teh treh zadevic.

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali katera razmišlja oz. je imela
18.2.2011 11:59:01   
hillmagic
Kje pa se pri nas kupi HOTSLING?

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali katera razmišlja oz. je imela
18.2.2011 12:25:16   
skuštrana
Sleepy wrap in Rebozo sta 2 različni zgodbi user posted image Elastičen trak je ena najbolj enostavnih nosilk, ne poznam osebe ki si ga nebi znala naštimat. Tkani trakovi so pa že malo bolj komplicirani, ampak vaja dela mojstra user posted image

Hotsling imajo v moj škratek.Tam tudi organizirajo predstavitve nosiljk pa si pojdi pogledat user posted image


< Sporočilo je popravil skuštrana -- 18.2.2011 12:26:18 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali katera razmišlja oz. je imela
18.2.2011 12:48:21   
hillmagic
Tale moj je isti kot  Ellaroo trak tkanina in to mi res ne gre..zato moram res probat če je Sleepy wrap lažji.
Ti HOTSLINGI so mi tudi všeč, ker neki rabim da grem lažje po tamala v vrtec ker z vozičkom ne bom mogla v drugi štuk vrtcauser posted image , dvigalo pa je zaprto in bo neuporabno za nas zunanje tudi ostalouser posted image , tako da mal bedno ker imam Maja rok pa bodo lepi dnevi jaz pa z vozičkom še v vrtec ne moremuser posted image ..sej kdaj se bom že zmenila s kako mamico da počaka pri vozičku...tako bi mi nekaj takega odgovarjalo da nimam dojenčka v roki ko grem v drugi štuk pa da imam roke frej...pol pa nazaj v voziček če mi ne bo udobno..
A misliš da je tale BABASLING res toliko napačen, saj sta si z hot slingom kar podobna...ok una pestunja ki ima eno elastiko notri že zgleda čudno tale pa ne vem...

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali katera razmišlja oz. je imela
18.2.2011 13:40:05   
skuštrana
Ma, ja, ta Baba sling bi se dal lepo naštimat, ni tipičen bagsling. Ampak a ni cena nekje okoli 80e, kar je much too much user posted image user posted image Vsaj bil je toliko, mogoče so sedaj spustili ceno.

tule imaš nekaj na to temo http://www.mothering.com/community/forum/thread/1207732/is-the-babasling-safe


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali katera razmišlja oz. je imela
18.2.2011 17:30:11   
hillmagic
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ma, ja, ta Baba sling bi se dal lepo naštimat, ni tipičen bagsling. Ampak a ni cena nekje okoli 80e, kar je much too much user posted image user posted image Vsaj bil je toliko, mogoče so sedaj spustili ceno.

tule imaš nekaj na to temo http://www.mothering.com/community/forum/thread/1207732/is-the-babasling-safe



no sej, moram jih dobiti pa sprobati..sej si jih bom sposodila pa bo...se pa da dobiti za 40-50 € tele thebaba sling

a ga katera uporablja

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali katera razmišlja oz. je imela
21.2.2011 9:32:11   
hillmagic
IZVIRNO SPOROČILO: hillmagic

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ma, ja, ta Baba sling bi se dal lepo naštimat, ni tipičen bagsling. Ampak a ni cena nekje okoli 80e, kar je much too much user posted image user posted image Vsaj bil je toliko, mogoče so sedaj spustili ceno.

tule imaš nekaj na to temo http://www.mothering.com/community/forum/thread/1207732/is-the-babasling-safe



no sej, moram jih dobiti pa sprobati..sej si jih bom sposodila pa bo...se pa da dobiti za 40-50 € tele thebaba sling

a ga katera uporablja


pomoje da bom kar baba sling kupila, a ga katera prodaja...lahko pa naredimo tudi menjavo za wrapsling?

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?