|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   že spet-ne pošljejo vsi obljubljenih slikc
22.2.2011 8:46:27   
eya
Ojla!
Kaj naredite, ko vam nekdo obljubi menjavo, vi mu pošljete sličico, on pa tega ne stori?
Dve seriji menjav sem imela tu gor, pa obakrat se je našel nekdo, ki ni izpolnil svojega dela.
Me jezijo taki, res!

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: že spet-ne pošljejo vsi obljubljenih slikc
22.2.2011 9:13:16   
HHH
Javna objava, kastriranje, linč...
Ne, hecam se.
Ampak lepo pa tole res ni. Ajde obljube se morajo izpolnjevati!

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: že spet-ne pošljejo vsi obljubljenih slikc
22.2.2011 9:56:40   
livia
Objavi kdo so to, da se še ostali ne anserjemo.

Čeprav glih razmišljam, da bi se kaj hitro lahko tudi sama znašla na tem seznamu. user posted image
Zadnjič sem namreč oddala pošto, pa so mi javili, da pošte niso prejeli. Kaj lahko človek naredi?

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: že spet-ne pošljejo vsi obljubljenih slikc
22.2.2011 9:59:24   
eya
Tvojo sem dobila :).
Ma, ja, to se tudi lahko zgodi, ma sem pisala tej uporabnici, da še nisem dobila, pa mi niti odpiše neuser posted image  In prejšnjič je bilo isto (samo, da je bil drugi nick).

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: že spet-ne pošljejo vsi obljubljenih slikc
22.2.2011 10:42:33   
Beckie
Ja, res ni pošteno da nekateri ne pošljete obljubljenih stvari user posted image user posted image
Tudi meni se je lani avgusta zgodilo, da sem se dogovorila za menjavo z uporabnico foruma ringaraja.net Kerensa* (mislim da ni pametno da bi pisala celoten ime in priimek), ampak do danes nisem dobila nič, niti odgovora po e-mailu (sem tudi kasneje pošiljala e-maile)...user posted image user posted image

Sama sem mnenja, da bi bilo dobro, da se imena nepoštenih zbirateljev piše v zato namenjeno temo, prav tako pa bi bilo do uporabnic, ki pošteno menjajo (menjamo) vsak dan, prijazno da jih napišemo v temo pridni zbiralci / menjalci - dobre ocene.

Jaz sem do zdaj še vedno vsem vse poslala....user posted image

< Sporočilo je popravil Beckie -- 22.2.2011 10:44:53 >

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: že spet-ne pošljejo vsi obljubljenih slikc
22.2.2011 10:45:04   
pety78
Kerensa* (mislim da ni pametno da bi pisala celoten ime in priimek)


Mislim, da si povedala več kot dovolj. user posted image


_____________________________



(odgovor članu Beckie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: že spet-ne pošljejo vsi obljubljenih slikc
22.2.2011 10:46:25   
Beckie
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Kerensa* (mislim da ni pametno da bi pisala celoten ime in priimek)


Mislim, da si povedala več kot dovolj. user posted image



Ja, važno da vemo za koga se gre..user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: že spet-ne pošljejo vsi obljubljenih slikc
22.2.2011 14:20:54   
Freya88
Zal se je tudi meni naredlo, da sem enkrat poslala posto (kar nekaj mislim da avio in apollo slikic) pa niso prisle na pravo mesto... najbolj bedno je to, da nimas kaj naredit...

Glede na kolicino, ki jih menjamo, se ne splaca vsem dajat priporoceno...

V glavnem js vem da sem se takrat uporabniku/ci (se ne spomnem vec kdo je bil) opravicila in poslala ostale slikice, ki sem jih imela...
Skoda da posta ne ponuja moznosti spremljanja vseh posiljk... ne pa samo priporocenih:(

(odgovor članu Beckie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: že spet-ne pošljejo vsi obljubljenih slikc
22.2.2011 15:14:48   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: livia

Objavi kdo so to, da se še ostali ne anserjemo.

Čeprav glih razmišljam, da bi se kaj hitro lahko tudi sama znašla na tem seznamu. user posted image
Zadnjič sem namreč oddala pošto, pa so mi javili, da pošte niso prejeli. Kaj lahko človek naredi?

jz sem se zdej nekako navadla da glih zarad tega pošljem pošto priporočeno... ker seb bila že na obeh mestih - ko sem pošiljala pošiljatelj ni dobil obljubljene stvari, pa tudi jaz nisem dobila ko mi je nekdo poslal.. če je priporočeno, je pa vsaj neko dokazilo...

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: že spet-ne pošljejo vsi obljubljenih slikc
22.2.2011 16:24:35   
Kerensa*
Samo en e-mail je bil, Beckie... in avgusta sem bila na dopustu. Celotna najina e-mail konverzacija je še vedno najbrž nekje v mojem G-mailu. Popolnega seznama tistih, s katerimi smo menjali magnetke, najbrž sploh nimam več, dopuščam pa možnost, da si bila ti tista, kateri nisem poslala (oz. sem očitno dejansko bila, glede na to, da si me izpostavila). Ko pridem domov, bom prav pogledala, za kaj konkretno je šlo (spomnim se namreč ne, saj je bilo to edinič, da sem kaj menjala na RR), potem pa bom, glede na to, da je posebej v ta namen odprta tema, še pripisala nicke tistih, od katerih jaz nisem dobila odgovora - torej od tistih, katerim sem jaz prva poslala, pa ni bilo odgovora, pa vse do tistih, ki so mi po nekaj prejetih oz. poslanih kuvertah samo obljubljali vračilo že poslanega.

Skratka, Beckie - spomni me, za katere številke magnetkov je šlo, pa jih dobiš. Moj e-mail imaš, če pa želiš, lahko pa dobiš tudi celoten "koledar", saj mojega Mladiča že en lep čas ne zanima več.

Aja, pa P.S. (ne zaradi mene osebno, temveč na splošno) - objava osebnih podatkov je kazniva in se večinoma preganja na zasebno tožbo.

(odgovor članu Beckie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: že spet-ne pošljejo vsi obljubljenih slikc
22.2.2011 16:29:43   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Samo en e-mail je bil, Beckie... in avgusta sem bila na dopustu. Celotna najina e-mail konverzacija je še vedno najbrž nekje v mojem G-mailu. Popolnega seznama tistih, s katerimi smo menjali magnetke, najbrž sploh nimam več, dopuščam pa možnost, da si bila ti tista, kateri nisem poslala (oz. sem očitno dejansko bila, glede na to, da si me izpostavila). Ko pridem domov, bom prav pogledala, za kaj konkretno je šlo (spomnim se namreč ne, saj je bilo to edinič, da sem kaj menjala na RR), potem pa bom, glede na to, da je posebej v ta namen odprta tema, še pripisala nicke tistih, od katerih jaz nisem dobila odgovora - torej od tistih, katerim sem jaz prva poslala, pa ni bilo odgovora, pa vse do tistih, ki so mi po nekaj prejetih oz. poslanih kuvertah samo obljubljali vračilo že poslanega.

Skratka, Beckie - spomni me, za katere številke magnetkov je šlo, pa jih dobiš. Moj e-mail imaš, če pa želiš, lahko pa dobiš tudi celoten "koledar", saj mojega Mladiča že en lep čas ne zanima več.

Aja, pa P.S. (ne zaradi mene osebno, temveč na splošno) - objava osebnih podatkov je kazniva in se večinoma preganja na zasebno tožbo.



K nick name je osebni podatek? Vprašam, ker tega pa res ne vem.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: že spet-ne pošljejo vsi obljubljenih slikc
22.2.2011 16:30:20   
Kerensa*
Ne, nick ne spada pod osebne podatke.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: že spet-ne pošljejo vsi obljubljenih slikc
22.2.2011 17:02:28   
Beckie
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Samo en e-mail je bil, Beckie... in avgusta sem bila na dopustu. Celotna najina e-mail konverzacija je še vedno najbrž nekje v mojem G-mailu. Popolnega seznama tistih, s katerimi smo menjali magnetke, najbrž sploh nimam več, dopuščam pa možnost, da si bila ti tista, kateri nisem poslala (oz. sem očitno dejansko bila, glede na to, da si me izpostavila). Ko pridem domov, bom prav pogledala, za kaj konkretno je šlo (spomnim se namreč ne, saj je bilo to edinič, da sem kaj menjala na RR), potem pa bom, glede na to, da je posebej v ta namen odprta tema, še pripisala nicke tistih, od katerih jaz nisem dobila odgovora - torej od tistih, katerim sem jaz prva poslala, pa ni bilo odgovora, pa vse do tistih, ki so mi po nekaj prejetih oz. poslanih kuvertah samo obljubljali vračilo že poslanega.

Skratka, Beckie - spomni me, za katere številke magnetkov je šlo, pa jih dobiš. Moj e-mail imaš, če pa želiš, lahko pa dobiš tudi celoten "koledar", saj mojega Mladiča že en lep čas ne zanima več.

Aja, pa P.S. (ne zaradi mene osebno, temveč na splošno) - objava osebnih podatkov je kazniva in se večinoma preganja na zasebno tožbo.



Mislim, da sta bila dva maila, saj imam shranjeno, moram pogledat. Ni šlo samo za magnetke...Jaz sem tebi poslala Shrekovega ostržka in 5 nalepk Lego iz Spara, zmenili sva se pa da ti meni pošlješ 15 novih znamk. Glede na to, da sva prej že menjali USPEŠNO (!), se mi je zdelo, da bi znala biti v tujini. Ampak malo čudno se mi je zdelo, da človek ne bi pogledal prejetih e-mailov. Tako da se opravičujem če sem te brez potrebe izpostavila oz. omenila v tej temi.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: že spet-ne pošljejo vsi obljubljenih slikc
22.2.2011 17:07:44   
Kerensa*
Midve sva si poslali več e-mailov, kakor enega ali dva - mislila sem, a si mi poslala (vsaj, kolikor se na pamet spomnim) en e-mail, v katerem si povprašala, kaj se dogaja. V glavnem... nevermind... znamk imam doma še vedno na pretek, samo tvoj e-mail mi še enkrat pošlji, da ne bom poslala kam drugam. Velja ti moje opravičilo, če ga seveda sploh sprejmeš, ampak dejansko sem po dopustu pozabila nate, sploh glede na to, da se mi od takrat pa do te teme sploh nisi nič oglasila.

Aja, pa nisem samo jaz tista, ki sem kaj pozabila poslati (in zdaj zaradi tega izpadla pi*da). To je bilo prvič, zadnjič in edinič, da sem kaj menjala preko RR (kljub večinoma dobrim izkušnjam). Tudi zdaj zbiramo kar nekaj stvari, ampak ziher je ziher (velja obojestransko, zame in za ostale), zdaj zbiramo sami, četudi gre počasneje. Tako me lahko edino potomstvo pošlje v ku*ac, če pozabim kaj kupiti. user posted image


< Sporočilo je popravil Kerensa* -- 22.2.2011 17:13:03 >

(odgovor članu Beckie)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: že spet-ne pošljejo vsi obljubljenih slikc
22.2.2011 17:25:41   
Beckie
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Midve sva si poslali več e-mailov, kakor enega ali dva - mislila sem, a si mi poslala (vsaj, kolikor se na pamet spomnim) en e-mail, v katerem si povprašala, kaj se dogaja. V glavnem... nevermind... znamk imam doma še vedno na pretek, samo tvoj e-mail mi še enkrat pošlji, da ne bom poslala kam drugam. Velja ti moje opravičilo, če ga seveda sploh sprejmeš, ampak dejansko sem po dopustu pozabila nate, sploh glede na to, da se mi od takrat pa do te teme sploh nisi nič oglasila.

Aja, pa nisem samo jaz tista, ki sem kaj pozabila poslati (in zdaj zaradi tega izpadla pi*da). To je bilo prvič, zadnjič in edinič, da sem kaj menjala preko RR (kljub večinoma dobrim izkušnjam). Tudi zdaj zbiramo kar nekaj stvari, ampak ziher je ziher (velja obojestransko, zame in za ostale), zdaj zbiramo sami, četudi gre počasneje. Tako me lahko edino potomstvo pošlje v ku*ac, če pozabim kaj kupiti. user posted image



sem ti poslala na mail preko katerega sva se dogovarjali

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: že spet-ne pošljejo vsi obljubljenih slikc
22.2.2011 17:31:37   
Kerensa*
Dobila, hvala.

Odgovor pa, če dovoliš, dobiš od doma (zdajle sem v službi).

(odgovor članu Beckie)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: že spet-ne pošljejo vsi obljubljenih slikc
22.2.2011 17:32:28   
Beckie
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Dobila, hvala.

Odgovor pa, če dovoliš, dobiš od doma (zdajle sem v službi).



Ja, ja, razumem. Z moje strani ni zamer user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: že spet-ne pošljejo vsi obljubljenih slikc
22.2.2011 17:34:33   
Kerensa*
Z moje pa še manj. Vsaj do tebe ne. user posted image

(odgovor članu Beckie)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: že spet-ne pošljejo vsi obljubljenih slikc
22.2.2011 17:41:53   
Beckie
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Z moje pa še manj. Vsaj do tebe ne. user posted image


Okej, me veseli da sva to rešili...Torej moj prvi post v tej temi ne drži!
S Kerensa* bova torej menjali USPEŠNO user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: že spet-ne pošljejo vsi obljubljenih slikc
22.2.2011 17:47:45   
Kerensa*
Ne bodi tako prepričana. user posted image

P.S. Sorry... moram... user posted image

< Sporočilo je popravil Kerensa* -- 22.2.2011 17:48:03 >

(odgovor članu Beckie)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: že spet-ne pošljejo vsi obljubljenih slikc
22.2.2011 19:24:15   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Beckie

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Z moje pa še manj. Vsaj do tebe ne. user posted image


Okej, me veseli da sva to rešili...Torej moj prvi post v tej temi ne drži!
S Kerensa* bova torej menjali USPEŠNO user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image lepo da sta rešili tale nesporazumček

(odgovor članu Beckie)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: že spet-ne pošljejo vsi obljubljenih slikc
22.2.2011 20:39:29   
Janyna
Zato, pa jaz, če sem že kdaj kaj menjala, sem vedno počakala, da je pošta prišla in potem poslala tudi jaz, drugače sploh nisem poslala, če ni bilo pošte, sem pač menjala drugje. Sem pa tudi sama naletele na take ptičke, no ptičko, ampak se zarad tega nisem sekirala, le šolo sem dobila, da nikol več ne pošiljam prva. 

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: že spet-ne pošljejo vsi obljubljenih slikc
23.2.2011 6:00:53   
CatJa
Meni se zdi kar malo smešno, kolk ene jeze zaradi j*b*n*h sličic, magnetkov, ... A ne bi tega prepustile otrokom, da menjajo v vrtcu, šoli, če se že zbira nekaj?

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: že spet-ne pošljejo vsi obljubljenih slikc
23.2.2011 11:04:38   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Meni se zdi kar malo smešno, kolk ene jeze zaradi j*b*n*h sličic, magnetkov, ... A ne bi tega prepustile otrokom, da menjajo v vrtcu, šoli, če se že zbira nekaj?


Zato ker vecinoma ni samo v veselju otrok.. ampak tudi starsev;) Ocitno ne zbirate dovolj ali pa vam polni albumi (in s tem veselje otrok) ne pomeni toliko kot ostalim zbiralcem...

In ne gre samo za slicice in/ali magnetke... gre tudi za znamke, kuverte (ko boste menjali po 10 kuvert ali vec tedensko bos razumela)... in konec koncev za princip...

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?