|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2011
1.3.2011 12:05:55   
3masha
lakaya, moja je 14 dni pred tvojo rojenauser posted image

malo me skrbi seveda, ker dobrih 10kg le ni malo, pa se kar veliko nosi po rokah - seveda mojih, ker sva cele dneve sami. skrbi me samo zato, ker sem že imela ss...pa me kar križ boli ko jo moram toliko nosit, čeprav že hodi čisto dobro sama... so pa zobki na sporedu in je potem tečkasta.

z dr. Strah imajo vsi ki jih poznam, dobre izkušnje; jaz bom šla v Dravlje, sem tam bila tudi prvič; sem pa iz LJuser posted image

(odgovor članu lakaya)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Novembrke 2011
1.3.2011 12:54:02   
Anonimen
Živijo NOVEMBRKEuser posted image

No evo pa se vam še jaz pridružim....Včeraj sem naredila test in sta se pokazali kar močni user posted image ..user posted image  Še sama zdaj ne morem verjet,šele namočla sem test pa sta se takoj obe črtici obarvali..user posted image  Na pregled sem naročena 16.3 da vidimo ali se vidi kaj in če bije srček...Drugače pa imam že tudi jaz eno hčerkico 2 leti staro..user posted image Malo nagajivko.Sama si še ne znam predstavljat kako bo ko bo še en nagajivček zravenuser posted image Drugače pa lahko povem da imam tudi jaz že sedaj prsi enkrat večje in še pred parimi dnevi so bile zelo boleče ampak sedaj se je nekolilo umirilo...Počutje je bol tak sem kar zmatrana pa še prehlajena  tako da upam da bo kmalu bolše.
Se pa drugače sama sebi zdim že kot da sem v petem mesecuuser posted image Tak občutek imam..hehe.. No upam da se bomo fajn naklepetale tukaj na foromu in dale vseh teh osem mesecev skupaj skoziuser posted image

(odgovor članu 3masha)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Novembrke 2011
1.3.2011 14:02:54   
teodora75

IZVIRNO SPOROČILO: lakaya


Ja se pa komi zadržujem, da možku ne povem... res hočm zdržat še 2 dni in ga presenetiti za rojstni dan user posted image

uživajte user posted image



Pozdravljene!

Se že par dni (no ja, od četrtka, ko sem delala test) odločam, ali naj se pridružim oktobrkam ali vam, pa me je tole zdajle spodbudilo, da bom kar vaša. user posted image
Sem namreč tudi sama dala lansko leto partnerju takšno darilo za rojstni dan. Pa sem 'morala' biti tiho skoraj cela 2 tedna, ampak sem zdržala :)

Skratka, ja, komaj sem dobro zapustila tale forum 'v pričakovanju', spet sem tukaj. Zraven mene je ravnokar zaspal lanski septembrček, kar pomeni, da je star dobrih 5 mesecev, konec oktobra (jaz mislim, da me bo spet ujela tista polna luna) ali začetek nov. pa se nam pridrži že nov družinski član (ali dva ali trije :) - imam kar neko idejo, da bi rada imela trojčke user posted image

No, da se ne bom spravila v roman že za prvič povem le še, da sem/bom tudi jaz 'Gorenjka' ko končamo domek, zaenkrat pa sva z malčkom še večinoma v LJ.

Kar se znakov tiče, me zaenkrat spominja na spremembo v telesu le napihnjen trebuh, ki sem ga vajena že od lani, slabo mi ni prav nič (mi tudi prvič ni nikoli bilo), prsi me pa zaenkrat tudi še ne bolijo - lani so me divje, pa sem že pozabila, kdaj se to začne.

Srečno vsem in kmalu spet kakšno rečemo.

T.

(odgovor članu lakaya)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Novembrke 2011
1.3.2011 14:09:44   
bey86
pozdravljene punce.. evo še moji podatki za v seznam.. stara 24, primorka, prva nosečnost, prvi pregled 28.3.... komaj čakam!!

(odgovor članu teodora75)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Novembrke 2011
1.3.2011 14:12:30   
3masha
No mi je uspelo doklicati dr., in imam prvi pregled 31.3. - kooomaj dobila datum, so rekli da imajo trenutno preko 200 nosečnic...očtino zelo plodno letouser posted image

(odgovor članu bey86)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Novembrke 2011
1.3.2011 19:37:02   
Anonimen
No vse dobrodošle in lepo nosečnost vam želim user posted image  Upam da nas bo čimveč user posted image

(odgovor članu 3masha)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Novembrke 2011
1.3.2011 19:48:48   
_perla_
user posted image

PDP, nick, starost, število user posted image , število user posted image , pregled, NS, kraj
 
1. 11.
lollypop, 32 let, 2 user posted image , 1 user posted image , 24.3.
pingi, 31 let,  3 user posted image , 2 user posted image , 15.3., okolica Lj.
cassy, 26 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 25.2., Maribor
 
 2. 11.
Itkica, 31 let, 2 user posted image , 1 user posted image , 28.3., Primorska
 
 3. 11.
_perla_, 23 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 1.4., Štajerska
bey86, 24 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 28.3., Primorska
 
4. 11.
 
5. 11.
3masha, 25 let, 3 user posted image , 1 user posted image , 31.3.
 
6.11.
7.11.
8.11.
9.11.

10.11.

lakaya, 34 let, 3 user posted image , 2 user posted image , 31.3., Gorenjska
11.11.
12.11.
13.11.
14.11.
15.11.
16.11.
17.11.
18.11.
19.11.
20.11.
21.11.
22.11.
23.11.
24.11.
25.11.
26.11.
27.11.
28.11.
29.11.
30.11.
x.11.

m_nova, 22.3.
anilu, 2 user posted image , 1 user posted image , 16.3.
teodora75, 2 user posted image , 1 user posted image , Ljubljana
 
 
 
SKUPAJ NAS JE user posted image : 11

(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Novembrke 2011
1.3.2011 20:21:21   
Anonimen
js rok povem po prvem pregledu da bom vidla kaj bo rekla upam samo da spadam pod vas...ker sem si mal računala in mi pride tako 30.10 drugje pa začetek novembra...ampak kakorkoli vaša bomuser posted image

(odgovor članu _perla_)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Novembrke 2011
1.3.2011 20:25:07   
lollypop
en dan me ni, pa ste naklofale da vas komaj sledim user posted image

dobrodošle vse nove nosečke in ČESTITKE... lepo in mirno nosečnost user posted image

gled znakov: jaz jih nimam čisto nič.. preden sem sploh naredila test, sem sicer čutila na prsih, da se nekaj dogaja, sedaj pa vse normalno, spim še vedno lahko na trebuhu.. edino kar se, se pa počutim full napihnjeno, pa trebuh temu primeren, pa se nisem zredila glede na kile, samo tebuh pa user posted image

lakaya: dobra si da ne poveš možu user posted image bo pa res dobil lepo darilo za rojstni dan user posted image

tudi mene mal skrbi, ko skoz dvigujem mojo 2 letnico, no seveda že hodi sama, ampak vseeno v avto pa iz avta, pa na previjalno, pa preoblečt, pa... itak skoz nekaj user posted image

3masha: no super, da si zrihtala pregled

NS: jaz se bom verjetno naročila pri Strahovi, sem bila pri njej tudi v prvi nosečnosti in mi je bila res uredu, vse nama je povedala, pokazala, dobila sva tudi slikce in CD tako da... same pohvale user posted image

za seznamček: čistokrvna Gorenjka user posted image

lepo bodite

_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Novembrke 2011
1.3.2011 20:41:51   
m_nova
anulu: jaz sem si tudi računala pa mi pride 30.10. Tak da tud čakam prvi pregled  vidim kaj bodo tam zračunal. Pa bom jaz tud kr tlele ostala user posted image user posted image user posted image

lollypop: a si srečna lahko. Mene pa prsi tak bolijo, me zanima kdaj to neha ta bolečina. Treuh že mam pa tak, da moj pravi, da neve če ne bom že kmal rodila user posted image .

Aja za seznam: 32 let, Celje, prva nosečnost

Uživajte

(odgovor članu lollypop)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Novembrke 2011
1.3.2011 20:51:07   
Itkica
Dobrodošle vse nove user posted image user posted image user posted image

Tudi jaz se nalo sekiram, ker stalno prenašam in dvigujem našo punco - skupaj z oblekcami ima okoli 12 kg... Ampak kaj naj? Predvsem moramo pazit, kako jih dvigujemo, da imamo pri tem zravnan hrbet in nič ne delamo na silo.  Drugega nam pač ne preostane.

Tudi jaz se sprašujem, kako bomo sploh "zvozili" z dvemi malimi otroci! Že sedaj nič pametnega ne naredim, ker je naša zelo živahen otrok in stalno se mora kaj dogajat. Ampak, po drugi strani, vidim, kako ji dobro dene družba otrok - in si mislim, da mogoče pa le ne bo toliko težje.


(odgovor članu m_nova)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Novembrke 2011
1.3.2011 20:58:06   
Anonimen
lollypop in itkica smo kr na istem...js tudi svojo 2 letno punčko skos po rokah vlačim čeprav itak že sama hodi ampak še zmeri pomagamo pri tem kar si omenla...Da pa ne omenim da živimo na petem štuku v bloku kjer zgleda peti štuk kot sedmi in nimamo dvigala potem pa itak zmeraj ne more vseh stopnic prehodit  in js pomagam

Za seznamček :sem iz velenja

Ja itkica js si ne znam predstavljati kako bo ko bomo meli še enga doma user posted image  upam lahko samo da bo naša puža vse skupaj lepo sprejela

(odgovor članu lollypop)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Novembrke 2011
2.3.2011 6:47:33   
_perla_

user posted image

PDP, nick, starost, število user posted image , število user posted image , pregled, NS, kraj
 
1. 11.
lollypop, 32 let, 2 user posted image , 1 user posted image , 24.3., Gorenjska
pingi, 31 let,  3 user posted image , 2 user posted image , 15.3., okolica Lj.
cassy, 26 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 25.2., Maribor
 
 2. 11.
Itkica, 31 let, 2 user posted image , 1 user posted image , 28.3., Primorska
 
 3. 11.
_perla_, 23 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 1.4., Štajerska
bey86, 24 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 28.3., Primorska
 
4. 11.
 
5. 11.
3masha, 25 let, 3 user posted image , 1 user posted image , 31.3.
 
6.11.
7.11.
8.11.
9.11.

10.11.

lakaya, 34 let, 3 user posted image , 2 user posted image , 31.3., Gorenjska
11.11.
12.11.
13.11.
14.11.
15.11.
16.11.
17.11.
18.11.
19.11.
20.11.
21.11.
22.11.
23.11.
24.11.
25.11.
26.11.
27.11.
28.11.
29.11.
30.11.
x.11.

m_nova, 32 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 22.3., Celje
anilu, 2 user posted image , 1 user posted image , 16.3., Velenje
teodora75, 2 user posted image , 1 user posted image , Ljubljana
  
 
SKUPAJ NAS JE user posted image : 11

(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Novembrke 2011
2.3.2011 9:52:09   
cassy
dečve, je beli tok znak da je kaj narobe?namreč sem danes dobila ta beli tok....pa me skrbi....itak da sem se že prestrašla z branjem foruma o spontanih splavih in porodih ki se nesrečno končajo.....sej me je moj že ful kregal a si nisem mogla pomagat, da si tega nebi prebrala....user posted image

(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Novembrke 2011
2.3.2011 10:09:05   
3masha
IZVIRNO SPOROČILO: cassy

dečve, je beli tok znak da je kaj narobe?namreč sem danes dobila ta beli tok....pa me skrbi....itak da sem se že prestrašla z branjem foruma o spontanih splavih in porodih ki se nesrečno končajo.....sej me je moj že ful kregal a si nisem mogla pomagat, da si tega nebi prebrala....user posted image


niti slučajno ni beli tok znak za ss!!!

v nosečnosti je normalno, da se izcedek poveča, lahko spreminja barveuser posted image , dokler ni sveža kri ni nikoli panike. verjemi mi, sem imela že vse možne barve izcedka verjetno, pa tudi svežo kri (in celo takrat ni prišlo do splava!). zdaj je "panika" ob vsaki spremembi, ampak je vse normalno, saj gre za največjo spremembo našega telesa...user posted image

(odgovor članu cassy)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Novembrke 2011
2.3.2011 10:27:25   
teodora75
lollypop, s katerega dela Gorenjske pa si? Glede na to, da bom tudi jaz kmalu, moje dete (in 1/12 drugega user posted image ) sta pa že - (prijavljeni na naslovu, kjer je ati)).

Mi smo/bomo v okolici Radovljice. Še katera od tam?

T.

(odgovor članu 3masha)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Novembrke 2011
2.3.2011 11:54:10   
lakaya
hej bejbike

Teodora75 js sm z okolice Radovljice, oz bolj Lesc... No fino smo že 3 user posted image  bomo se loh zmenle za kakšno kavo in kasnej za vozičkanje user posted image   Pa kr ostani pri nas-novemberkah user posted image

Cassy to da mamo obilo izcedka je čist normalno in bo trajalo celooooooooo nosečnost user posted image

Mejte se lepo ***

(odgovor članu teodora75)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Novembrke 2011
2.3.2011 12:01:01   
Sarchi
živjo punce,
še ena nova user posted image , testek je pokazal user posted image , sicer še zelo medlo, tako da kak dan kasneje še ponovim, ampak upam da je to to user posted image . sem se že na pregled kar naročila 4.4. bo.
imam pa doma 18 mesečnega navihančka in že vem da bo tale nosečnost čist neki druzga k je bla prva. pa nič zato, bo pa skoz akcija. samo da bo vse ok!
pdp računam da bo najverjetneje 8.11....uau sej še čist nisem dojela, moj se pa fuuul veseli
nič pridne bodte in čuvajte male pikice in tudi tiste že malo večje user posted image


_____________________________

Želi si, upaj in ujemi srečo!

(odgovor članu teodora75)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Novembrke 2011
2.3.2011 12:07:39   
Anonimen
Dobro jutrouser posted image  Uh danes sem se pa uspela fajn naspatuser posted image

cassy tako kot je že napisala 3masha to ni nič kaj takega je ubistvo normalno...Js sama imam tako kr naprej tale beli tok ampak ni to nič kaj strašljivega še posebi pa ni povezano z SS,tako da si lahko čisto brez skrbi..user posted image

Sarchi pozdravljena...lepo da si se nam pridružila in čestitkeuser posted image

(odgovor članu 3masha)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Novembrke 2011
2.3.2011 12:12:59   
lollypop
teodora75: tud jaz iz okolice Radovljice user posted image  bom bolj točno povedala, ko bodo prvi pregledi mimo, da se ne bo prehitro zvedelo za mojo user posted image če slučajno bere kdo, ki me pozna user posted image
no super, da nas je toliko na kupu, bomo lahko skupaj vozičkale, pa kakšna kavica bo padla user posted image

čestitke Sarchi in dobrodošla user posted image  lepo in mirno nosečnost ti želim

cassy: izcedki v nosečnosti so nekaj čisto normalnega, kot je 3masha napisala, dkoler ni sveža kri, ni panike za ss... v prvi nosečnosti sem jaz imela skoz probleme z izcedki, pa je vse normalno potekalo


_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Novembrke 2011
2.3.2011 12:24:36   
emma83
Čestitam vsem letošnjim novembrkam, jaz sem pa nesojena novembrka 2010, ker je moj malček pohitel na svet v oktobru. Danes je pa točno eno leto odkar sem tudi jaz zagledala plusek, me malo nostalgija po nosečnosti daje in zato prebiram vaš čvek. Lepo nosečnost želim vsem.

(odgovor članu lollypop)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Novembrke 2011
2.3.2011 12:39:31   
Anonimen
Emma 83 vem kako je to ker sem sama isto počelauser posted image  no lepo crklanje z sinčkom ti želim pa pridruži se nam še kej...

_perla_ sem zasledila da si štajerka iz katerega mesta pa si če lahko vprašam?

Joj punce vse ste nek gor iz gorenjskeuser posted image

(odgovor članu emma83)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Novembrke 2011
2.3.2011 12:54:49   
cassy
joj, hvala vam za razlago....se mi je kar oddahnilo...
danes pa po nov modrc-športni brez kosti....imate tudi vi take probleme s prsmi? mene namreč grozno bolijo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Novembrke 2011
2.3.2011 13:41:40   
m_nova
cassy, sva že dve s temi problemi. Mene tud nooro bolijo. Pa vsi modrci me že tiščijo. Upam da se bo tole nehal no - ta bolečina, al to celo nosečnost traja?

(odgovor članu cassy)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Novembrke 2011
2.3.2011 13:51:32   
Anonimen
cassy in m_nova  mene v prvi nosečnosti niso nič prsi bolele zdej je pa za znoret pa že zdej so enkrat večje tako da mene že tudi zdaj vsi moderčki tiščijo...Bo res treba it v nabavouser posted image    sama pa upam da ta bolečina res ne traja vso nosečnost,čeprav pri sebi opažam da se je bolečina že nekoliko zmanjšala tako da upam da bo.

(odgovor članu m_nova)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?