|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zamrznjenčki, dojenje
5.3.2011 10:10:05   
gupika
Pozdravljene!

Imam že enega otroka iz postopka IVF, star je 13 mesecev, ga še dojilm (samo zvečer in včasih zjutraj). Šla bi po zamrznjenčke, bila sem tudi že na posvetu, a sem pozabila omeniti, da še dojim (bila gužva, študentje, zmeda). Šla bi v naraven postopek. Zdaj pa ne vem, ali se lahko sploh gre, če dojiš. Vem, da v postopke s stimulacijo ne smeš iti, če še dojiš.

Če katera kaj ve, naj napiše. Bom pa najbrž tudi poklicala pa vprašala, ali mogoče tudi Pušenjaka vprašam.

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zamrznjenčki, dojenje
5.3.2011 10:45:37   
Goldy
gupika - mislim, da je imela Reby takšen primer pri Rešu. Se pa ne spomnim točno, mislim, da je nehala dojit malce prej, ampak takrat potem ni uspelo. Njo vprašaj, boš dobila informacije iz prve roke. Vem, da je meni dr. Drobnič rekel, da moram absolutno nehat dojit (sicer sem bila pač v normalnem IVF postopku), ker je to tako, kot bi hoteli nekaj nasprotnega.

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zamrznjenčki, dojenje
5.3.2011 10:59:20   
gupika
Ja enkrat sem nekje prebrala, da se med dojenjem izloča nek hormon, ki 'zavira' nosečnost oz. oploditev. Malce čudno sem to napisala.  Dojenje naj bi bila neke vrste naravna zaščita proti nosečnosti, ki seveda ni 100% (najbrž še 50 % ni).
Ampak ravno zato sprašujem. Ne želim porabiti zamrznjrnčkov kar tako, če telo ni 100 % efektivno.
Bom probala kontaktirat Ruby, mogoče se tudi oglasi. Hvala.

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zamrznjenčki, dojenje
5.3.2011 12:11:39   
Goldy
gupika - Reby in ne Ruby. Saj za to gre - za "zaviranje".

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zamrznjenčki, dojenje
5.3.2011 12:43:30   
gupika
Ja ja sem videla, da sem narobe napisala... sva že kontaktirali... hvala 

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zamrznjenčki, dojenje
9.3.2011 10:59:53   
Taddy78
Ja tu se boš res mogla odločiti, čemu boš dala prednost. Dojenju, ki pri tej starosti res več ni potrebno, ali pa novemu sončku.

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zamrznjenčki, dojenje
9.3.2011 18:01:05   
gupika
Ja počasi ga želim odklopit od dojenja, upam da rata v roku 1 meseca. Če pa grem po zamrznjenčke 1-2 meseca kasneje, pa tudi ni panike.
Dobro, da nisem šla po zamrznjenčke, kljub temu da dojim, ker to je neke vrste kontracepcija. Še sreča, da se informiramo z vseh strani.

lp

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?